Strona główna Na sygnale Wypadki Rowerzystka wjechała prosto przed samochód

Rowerzystka wjechała prosto przed samochód

22
Kobieta jadąca na rowerze podczas włączania się do ruchu nie zauważyła jadącego z lewej strony auta. Doszło do wypadku.

Starsza pani jechała drogą gruntową prowadzącą od jej domu do drogi asfaltowej łączącej Wincentów i Dobroń (miejscowość Szczerki). Kiedy włączała się do ruchu została potrącona przez BMW jadące z lewej strony, od Dobronia. Kobieta kierująca autem na łaskich numerach nie miała szans wyhamować. Uderzenie było dość silne,o czym świadczą uszkodzenia roweru i rozbita przednia szyba samochodu.

Około 70-letnia rowerzystka została przewieziona do szpitala w Pabianicach przez karetkę pogotowia ratunkowego. Była przytomna.

Do wypadku doszło w środę około 13.30.

Miejsce wypadku
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

No tak BMW i do tego w rękach kobiety. Kierowcom obecnie jest brak wyobraźni i brak umiejętności stosowania ograniczonego zaufania. Trzeba pamiętać, że pieszy i rowerzysta to niechronieni uczestnicy ruchu drogowego i nie mają żadnych szans w „starciu” z samochodem. Trochę wyobraźni.

Co Ty p…? Rowerzystka wymusiła pierwszeństwo. Nawet jakby to był mały fiat kierowany przez Kubicę to nadal wina rowerzysty… Widać że prawo jazdy wyciągnąłeś z paczki chrupków.

Nie bądź śmieszny. Ewidentna wina rowerzystki, a Ty mimo wszystko znalazłeś sposób żeby winić kierowcę samochodu. A nie, Panią kierowcę z BMW, może tu są Twoje kompleksy.

No tak, do tej pory we wszystkich wypadkach z udziałem BMW kierowcami byli mężczyźni, a tu kobieta, no szok, jak śmiała wsiąść w BMW? Toż to niezwykła maszyna przeznaczona jedynie dla panów – czy tak Pan sądzi Panie Piotrze? A kobiety na taczki?
Tym razem szkoda mi i tej kobiety, która kierowała, i tej z rowerem. No cóż, wypadki się zdarzają, nie ważne kto za kierownicą, nie ważne jaki pojazd, uważajmy na drodze.

No tak, zamiast przy garach stać to miała czelność wsiąść do samochodu.Bardzo przepraszam pana Piotra w imieniu tej pani !!!!!!!!!!!

pechowe połączenie BMW ELA i Zmywarka w srodku nie moglo sie dobrze skonczyc

No właśnie trochę wyobraźni… ale w tym wypadku wyobraźni zabrakło rowerzystce. Zresztą rowerzyści w wielu przypadkach wsiadając na jednoślad zostawiają mózgi w domu. Standardowe zachowanie (na szczęście nie wszystkich, bo normalni rowerzyści również się zdarzają) to wymuszanie pierwszeństwa, jazda przez przejście dla pieszych no i jazda jezdnią obok ścieżki rowerowej! Czy policja zrobi z tym kiedyś porządek?

Ciekaw kto zapłaci za uszkodzenia samochodu?

Zrobi se z AC

czemu , t niby , ma naprawiać ze swojego ac i tracic zniżki ?

Chyba żartujesz, że za czyjeś błędy trzeba płacić własnymi zniżkami…

Trzeba sobie wykupić ochronę zniżek i jest ok.

Czyli obowiązkowe OC dla pedalotow

To że bmw to o niczym nie świadczy

Znasz szczegóły że się madrujesz

ciekawe z jaką prędkością poruszało się bmw

Jedna Baba drugiej Babie…

Baby na tory!

A dziady do łopaty!!!

Bo torów dla babci brakuje.

Amen