Strona główna Sport Piłka nożna Remis 9-latków w meczu na szczycie

Remis 9-latków w meczu na szczycie

0

Po efektownych wygranych 11:3 i 15:1 piłkarze Włókniarza z roczniak 2005 podzielili się punktami ze Sport Perfect Łódź.

Spotkanie to było ważne z uwagi na układ tabeli. Sport zajmował przed meczem 3. miejsce, a Włókniarz był 4. Jak się później okazało taki stan rzeczy się utrzymał.

Strzelanie bramek rozpoczęła drużyna gości, która już w 7. minucie objęła prowadzenie po błędzie pabianickiego bramkarza. W 14. minucie rajdem przez całe boisko popisał się Wiktor Czerwiński i doprowadził do wyrównania. Dziesięć minut później bramkę na 2:1 zdobył z rzutu wolnego Karol Sieroń. Drużyna gości doprowadziła do wyrównania w 34. minucie.

Po kolejnych 4 minutach podopieczni trenera Michała Tybury wyszli na prowadzenie. Przy golu duży udział miał Kamil Szumski, który oddał strzał w stronę bramki, a piłka odbiła się od obrońcy gości zmieniając kierunek lotu i wpadła do siatki.

Włókniarz próbował strzelić kolejnego gola jednak wszystkie strzały lądowały w rękach bramkarza Sport Perfectu, który był bardzo dobrze dysponowany. W 45. minucie bramkarz Włókniarza popełnił taki sam błąd jak na początku meczu przepuszczając piłkę pod nogą i było 3:3. Mecz na szczycie zakończył się podziałem punktów.

Włókniarz: Mateusz Polak, Adrian Maciejewski, Wiktor Czerwiński, Karol Sieroń,Mateusz Grys, Kuba Jachowicz, Jan Jastrząbek, Kamil Szumski, Piotr Urlik, Mateusz Sołtan, Aleksander Kołodziej, Marceli Jarzębowski.

Włókniarz z 20 punktami dalej zajmuje 4. miejsce w lidze, ale 3. Sport Perfect (22 punkty) ma rozegrany jeden mecz więcej. Kolejny mecz nasi piłkarze rozegrają w Zgierzu z tamtejszym Włókniarzem w piątek 16 maja o godzinie 17.30