Strona główna Dzieje się Rozrywka Rap Lokal pękał w szwach. Muzycy zebrali prawie 8 tys. zł

Rap Lokal pękał w szwach. Muzycy zebrali prawie 8 tys. zł

9

Sobotni Rap Lokal 2.0 pokazał, że zabawa może łączyć się z pomocą innym. Przy ul. Mariańskiej bawiło się ok. 300 osób.

Z samych biletów na rehabilitację Łukasza Millera trafiło ok. 6 tys. zł, a dodając do tej sumy pieniądze zarobione podczas licytacji płyt, gadżetów oraz tego co dołożył od siebie bar, impreza zarobiła łącznie 7890 zł. Wynik ten trzykrotnie przebija 2600 zł zebrane przed kilkoma miesiącami.


Lokalne składy bardzo zaangażowały się w pomoc byłemu piłkarzowi Pabiksu – drugą edycję imprezy promował klip muzyczny, umieszczony na kanale Krzysztofa ESTE Łyszkowskiego, który zebrał prawie 13 tys. wyświetleń. Występujący w nim artyści pojawili również w sobotę na scenie Klubu Bilardowego Mariańska. Z ESTE zagrali PLSZAHO, ZSWK, XENA, BALLU, HERER/SEYES, Licytacja, LOTUZ/DOBITNY i Magdalena Kuc oraz KNAPS/EPS. Poza możliwością posłuchania ich na żywo, publika miała możliwość zakupu wydanych przez raperów krążków. Imprezę prowadził Jakub Tomaszewski, a rolę dj-a pełnił DJ KOCHU.

Na stronie Przyjaciele Dla Łukasza pojawiły się również specjalne podziękowania dla artystów, sponsorów, ale przede wszystkim dla publiczności, dzięki której Rap Lokal był tak pełen pozytywnej energii.

foto. Krzysztof Wojtas

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Na scenie wystąpił jeszcze skład PLS

A PLS? Też grali 😉

PLS zalicytowal obraz a o nich ani słowa? Chlopaki dali czadu na scenie i jeszcze wspomogli licytujac obraz 2taca. Szacun dla nich!
Epa info sie nie postaralo z zebranymi informacjami…

Epainfo też nie zostało wymienione w podziękowanich za promocję wydarzenia i nikt się tak nie pieni.

Portal został wymieniony jako patron medialny przed licytacją, przy okazji wymieniania sponsorów, więc czekam na edycję tekstu. To tylko 3 litery i przecinek 🙂

GENERALNIE NIE ROBI SIĘ TAKICH RZECZY DLA PODZIĘKOWAŃ, WIEC CZY TO WAŻNE, KTO CHCE WIEDZIEĆ I BYŁ BĘDZIE WIEDZIAŁ

Przemysław Jach.
Nie ja odpowiadam za podziekowania więc nie będę się w czyimś imieniu wypowiadać.
Stwierdzam po prostu, jak również inni, których widać na dole, że nie wymieniliscie wszystkich artystów
Skoro epainfo chce być na czasie i publikuje swoje artykuły to niech je weryfikujcie pod względem pelnosci zawartych w nich informacji. Tym bardziej że w artykule promującym wymienieni zostali wszyscy artysci więc wystarczylo tylko sprawdzic i porównać publikowane informacje.
Pozdrawiam, Gość.

https://www.facebook.com/gbfoto.eu/
Więcej zdjęć z koncertów na gbfoto Zapraszamy comment image

W imieniu całej naszej rodziny serdecznie dziękujemy EPAinfo za ogromną pomoc i zaangażowanie w tym trudnym dla nas okresie. Byliście od początku i jesteście i za to jesteśmy Wam bardzo wdzięczni