Strona główna Styl życia Ranking ofert operatorów komórkowych

Ranking ofert operatorów komórkowych

0

Święta powoli się kończą, a co za tym idzie, wszystkie najbardziej atrakcyjne oferty związane abonamentami komórkowymi już za nami. Czy to jednak prawda? Czy dostawcy telefonii komórkowej nie przygotowali żadnych atrakcyjnych ofert na kończący się rok? Oczywiście, że przygotowali! Poniżej prezentowane są oferty abonamentu zarówno z telefonem, jak i bez.

Plush

Od wielu miesięcy to właśnie Plush może pochwalić się jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert abonamentowych dla klientów, którzy nie chcą dodatkowo telefonu. W ramach miesięcznego abonamentu o wartości 25 złotych klienci otrzymują połączenia komórkowe bez limitu oraz SMS-y i MMS-y w nieograniczonej ilości. Dodatkowo aż 10 GB internetu do wykorzystania w Polsce oraz 3.2 GB internetu do wykorzystania w całej Unii Europejskiej.

Jest to o tyle atrakcyjna oferta, że abonament jest na czas nieokreślony, co pozwala nam zrezygnować z tej oferty w każdym możliwym momencie. Czy oferta Plush jest tak samo atrakcyjna w przypadku oferty abonamentu z telefonem? Na przykładzie atrakcyjnego i nowoczesnego smartfona Samsung Galaxy S20 FE 5G, cena abonamentu na 24 miesiące to zaledwie 69 złotych, przy jednorazowej cenie telefonu 1799 złotych. W takiej ofercie klienci mają do wykorzystania aż 15 GB internetu.

Nju Mobile

Nju Mobile to kolejny gracz na rynku telefonii komórkowej, który zachęca swoich klientów niską ceną abonamentu oraz umową, która nie zobowiązuje nas do utrzymywania jej na określony czas. Nju Mobile oferuje nam połączenia komórkowe, SMS-y oraz MMS-y bez limitu, a także 10 GB internetu do wykorzystania w ramach Polski i 3.1 GB internetu w Unii Europejskiej. To wszystko możemy uzyskać za 29 złotych miesięcznie. Jest to więc oferta atrakcyjna, jednak odrobinę gorsza niż Plush.

Play

Play to jeden z największych dostawców usług mobilnych i internetu w Polsce. Oferta abonamentowa Play to 24 miesiące umowy za 85 złotych miesięcznie, w ramach którego otrzymujemy aż 70 GB internetu oraz najnowszy smartfon Samsung Galaxy S20 FE 5G. Początkowa wartość telefonu to 3059 złotych, w związku z czym mamy na wstępie do zapłacenia całkiem sporą kwotę.

Orange

Jeśli jednak nie chcemy już na początku umowy płacić tak dużej kwoty ze wysokiej klasy smartfona, Samsung Galaxy S20 może być dla nas dostępny bez opłaty startowej w ramach abonamentu Plan Mobilny 75 Orange. Co oferuje nam ten operator? Standardem są darmowe połączenia i SMS-y bez limitu, jednak dodatkowo Orange oferuje nam aż 70 GB internetu w Polsce i 7.9 GB internetu w Unii Europejskiej.

To bardzo dobra oferta, jednak warto zwrócić uwagę na fakt, że miesięczny rachunek, jaki przyjdzie nam płacić przez 2 lata obowiązującej umowy to aż 205 złotych. Jest to więc dość spora kwota. W ogólnym rozrachunku jednak wartość umowy z Orange jest nieznacznie niższa niż umowa z Play, w której za telefon na początku musimy zapłacić całkiem sporą kwotę.

Więcej informacji znajdziesz na https://panwybierak.pl/blog/telefonia-komorkowa-ranking-ofert-abonament/

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments