Strona główna Styl życia Moda i styl Zakupy w pandemii – gdzie kupić odzież i obuwie?

Zakupy w pandemii – gdzie kupić odzież i obuwie?

0

Obostrzenia dotyczące pandemii ograniczyły nam poważnie możliwość dokonywania zakupów w galeriach handlowych. W związku z tym nawet najbardziej zagorzali przeciwnicy zakupów online, przenieśli się do sklepów internetowych. Zostańmy w domu, tradycyjne zakupy są dziś mało bezpieczne.

  1. Gdzie kupować odzież i obuwie?
  2. Dlaczego coraz chętniej wybieramy zakupy online?
  3. Zakupy w sklepach stacjonarnych

Gdzie kupować odzież i obuwie?

Sklepy internetowe oferują spory asortyment, nie ma rzeczy, której byśmy online nie dostali. Warto by jednak przyjrzeć się bliżej sklepom, ich warunkom, cenom i jakości oferowanych produktów. Sprawdźmy sklep Nico sprzedający odzież i obuwie. Patrząc na promocje, na jakie możemy trafić przeglądając koszulki męskie oryginalne, na pierwszy rzut oka widać spore obniżki cenowe wielu z produktów. Okres po Świętach Bożego Narodzenia jest idealny na zakupy. Przeglądając warunki wysyłki i dostawy w zależności od wyboru kuriera, zamówienia realizowane są od 2 – 4 dni. Jest tu również możliwość odbioru własnego. Co do jakości, trudno by nam było być niezadowolonym z markowej odzieży. Jeśli chcemy promocję wycisnąć, jak cytrynkę, rozejrzyjmy się za wyprzedażami odzieży, która może nam posłużyć wiosną i latem. Wybierzmy już dziś markowe bermudy damskie, aktualnie w bardzo dobrych cenach. Zarówno koszulki męskie oryginalne, jak i bermudy damskie będą nam służyć, choćby podczas wiosennych wycieczek, o których już większość z nas marzy.

Dlaczego coraz chętniej wybieramy zakupy online?

Do zakupów robionych przez internet najbardziej zachęcają nas dostawy do domu. Szybkie tempo życia, nie zawsze pozwala nam na odwiedzenie sklepu, celem zrobienia zakupów. Sklepy internetowe otwarte są całą dobę. Możemy zakupy robić również w nocy, nie ma to większego znaczenia. Jest to duża zaleta robienia zakupów online. Dochodzi jeszcze istotna kwestia ceny. Nie od dziś wiadomo, że sklepy internetowe mają niższe ceny. Asortyment w nich jest zazwyczaj większy niż w sklepach stacjonarnych. Coraz więcej z nas robi zakupy w sklepach internetowych. Potrzeba jedynie trochę uwagi, dokonując wyboru sklepu, tak by zakupy były bezpieczne.

Zakupy w sklepach stacjonarnych

Jak wyglądają dziś zakupy w sklepach stacjonarnych? Da się zauważyć, że klientów jest dużo mniej. Zachowujemy dystans społeczny, staramy się nie zbliżać do innych klientów w sklepie. Staliśmy się rozsądni, ale wynika to przede wszystkim ze strachu przed Covid-19. Coraz rzadziej widzi się kogoś bez maseczki. Pilnujemy się nawzajem.

Zamiast się zastanawiać, czy nas ktoś zaraził koronawirusem, wolimy w zaciszu domowym przysiąść przed komputerem lub z komórką w ręce. Tutaj również kupimy wszystko, co potrzebne, bez strachu, bez dystansu, bez maseczki.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments