Strona główna Aktualności Polityka Przyszłość ma na imię Polska!

Przyszłość ma na imię Polska!

0

Nadchodzi czas, kiedy to każdy obywatel naszego kraju, powinien wypowiedzieć się w wyborach – 24 maja. Postanowiłem napisać kilka słów jako człowiek świadomy swojego wyboru. Mam już 47 lat i przechodziłem przez różne wybory – samorządowe, parlamentarne czy prezydenckie. Zawsze w nich uczestniczyłem, gdyż uważam że to nasz wkład w demokrację i w wolną Polskę.

Ostatnio słyszałem, że prezydent Komorowski walczył o tę teraźniejszą wolną Polskę, i że to on i jego ekipa doprowadzili do tego, że mamy teraz wolność. I tu chwila zadumy… Nie odbieram królowi, co królewskie, ale nie mogę pozwolić, by kłamstwo i obłuda dominowały dalej w tym kraju. Nie mogę sobie pozwolić, by się do tego nie odnieść, szczególnie jako Polak i jako człowiek, któremu Ojczyzna kojarzy się z polskością. Jak można okłamywać rodaków w tak bezczelny sposób jak robi to prezydent i jego partia, Platforma Obywatelska?

Żyłem w komunie jako młody chłopak, widziałem, co ten ustrój robił z ludźmi,ale na Boga, z pełnym przekonaniem chcę podkreślić, iż manipulacja ludźmi jest teraz identyczna jak w PRL. Za czasów komuny mieliśmy jednego wroga – PZPR i ludzi powiązanych z tą przestępczą organizacją. Patrząc na to, co dzieje się teraz, dochodzę do wniosku, że tak naprawdę nic się nie zmieniło. Wmawia nam się, że jak PiS dojdzie do władzy, to będzie zamykanie ludzi, holokaust i armagedon, wtłacza się w nasze umysły przez ekrany telewizorów, że PiS to samo zło. Zakłamanie i hipokryzja tej władzy jest ogromna. Wmawia się Polakom, że mamy zieloną wyspę i że jest wzrost gospodarczy. Tuszuje się afery, które w normalnym cywilizowanym państwie byłyby nie do przyjęcia. Wtłacza się nam się do głowy, że wiek 67 to dla nas samo dobro i że dzieci, które zaczną chodzić do szkoły w wieku 6 lat to nic złego, a miliony podpisów przeciw temu pomysłowi to wymysł PiS… Telewizja roztacza wizję państwa mlekiem i miodem płynącego. Telewizja, która niestety kształtuje młodych ludzi pokazuje rzeczy kłamliwe, np. programy Tomasza Lisa. Wtłacza nam się do umysłów, że nasz kandydat kłamie i że nie wolno dopuścić, by sprawował tak zaszczytny urząd, bo ten jest zarezerwowany dla jednego człowieka z jedynej słusznej opcji.

Na obłudę i kłamstwa mojej zgody nie ma. Nie wierzę w to, że ministra Nowaka odsuwają od władzy za głupi zegarek wiedząc, że miliardy złotych na autostrady wyparowały, a polskie firmy splajtowały. Nie zgadzam się na kłamstwa, którymi się nas karmi mówiąc, że córka Andrzeja Dudy pisze coś na Facebooku, po czym się rzekomo z tego wycofuje.

Liczę na to, że w końcu ludzie obudzą się i pokażą nie żółtą kartkę prezydentowi i jego ekipie z PO, ale kartkę czerwoną. Ludzie, obudźcie się z tego letargu nie dajcie się okłamywać już więcej przez media (TVN, Polsat, TVP). Pokażmy, że mamy już dość rządów łgarzy, oszustów, aferzystów i ludzi, którzy kłamią nam o tym, co jest dobre, a co złe Pokażmy im 24 maja że Polacy potrafią myśleć samodzielnie, że Polacy maja już dość kłamstwa.

Niezależnie od tego, czy jesteśmy katolikami czy niewierzącymi, heteroseksualni czy homoseksualni, z prawej czy lewej strony, wszyscy jesteśmy Polakami, ludźmi żyjącymi w tak wspaniałym kraju.
Nie pozwólmy, by wygrało zło i by dalej można było nami sterować i ośmieszać nas. Nie chcemy suflerów za plecami prezydenta i tych którzy mamią nas telewizyjnym przekazem. Jako Polak, patriota, człowiek, który kocha ten kraj błagam Was, idźcie na wybory i zagłosujcie na Andrzeja Dudę.

Dajmy szansę nowemu, może nieznanemu, może człowiekowi nie z naszej bajki, ale jestem przekonany że wielkiemu patriocie i człowiekowi honoru. Uwierzmy, że ten człowiek to początek przemian w naszym kraju i nie bójmy się PiS. Jestem dumny z tego, że przez 6 lat działam w tej organizacji. Dajmy szansę Polsce, dajmy szansę sobie i naszym dzieciom!

Obywatel Polski

art. płatny
REKLAMA