Ulica Świętokrzyska położona w centrum miasta została okrzyknięta najgorszą ulicą w mieście. I to przez samego prezydenta Grzegorza Mackiewicza. Kiedy więc doczeka się remontu?

Dyskusja na ten temat wywiązał się podczas ostatniego posiedzenia rady miejskiej. Mackiewicz odniósł się do kolejnej interpelacji Antoniego Hodaka, który walczy o remont ul. Miodowej. Tymczasem…

– Przejdzie pan na piechotę po Świętokrzyskiej to podyskutujemy. Księżycowy widok – usłyszeliśmy oo prezydenta.

Remont omawianej ulicy planowany był dopiero na 2019 rok. Czy Świętokrzyska doczeka się nowej nawierzchni wcześniej? Wkrótce ma być ogłoszony aktualny plan remontów drogowych.

Poniżej pełna wypowiedź.

 

 

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
50 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Wstyd mi za takiego prezydenta …

A mnie wstyd jak czytam takie komentarze…..

Mieszkańcy tej ulicy od wielu lat dopraszają się o remont … szkoda, że prezydent nagle zauważa to prawie w roku wyborczym … 🙁
Smutne to jak krzywdę ludzką i niedolę codzienną wykorzystuje się dla politycznych celów … 🙁

Trzeba odwrócić ten tytuł … „Mieszkańcy Świętokrzyskiej wskazali najgorszego prezydenta” …

Cześć Świętokrzyskiej od Orlej na południe jest już wyremontowane przyjdzie czas na kolejny odcinek nie wszystko od razu, może gdyby radny Madej był nie w bezsensownej a konstruktywnej opozycji to by coś szybciej zalatwił

Bo to wlasnie ten Pan jest radnym PiS z tego okręgu , co powie ludziom jak z będzie latał po tej ulicy latał z ulotkami

Mówisz „załatwił” … czyli tak wygląda rządzenie miastem przez Mackiewicza … trzeba załatwić … no widać komuna wiecznie żywa … 🙁
Wstyd mi za takie „załatwianie” … takie PO-BSR czasy … 🙁

Zapytaj Hodaka Antoniego on wie doskonale jak się to robi w PIS, to on opowiadał jak Łuczak załatwił sprawy dla szpitala

Jasne ! Zawsze twierdziłem, że najlepszy byłby KC, szkoda że aż dwukrotnie przerżnął wybory…

Trzeba było się na Siennej nie podlizywać odwodnieniem za 1,5 miliona złotych

A gdzie dokonania PISu? czym się mogą pochwalić? co takiego zrobił Krzys Ciebiada? widać czym się zajmują w artykule o radach nadzorczych. Z prezydentem to się nie porównujcie bo gdzie wasze akcje charytatywne? prezydent ostatnio wsparł szlachetną paczkę a pan panie Różycki?

Jezu … napisałeś dwa razy „prezydent” z małej litery … jutro do raportu staniesz … i wypłaty też nie będzie … jak Cię uczyliśmy, co miałeś pisać … ? 🙂

Witam, Panie sobieski przez jakże wymowne małe „S”. Ja proszę Pana podskakuje z radości kiedy pomyśle, że miasto skończy spłacać zaciągnięte długi z chwilą kiedy Pan Przewodniczący Żeligowski będzie miał przeszło 90 lat.
Żartuje Pan ? Przecież Pan Prezydent jeszcze w kampanii wyborczej obiecał, że będzie oddawał połowę swojej pensji na cele charytatywne. Więc się przez trzy lata troszkę nazbierało.
Pozdrawiam.

A Pan Piotr R., jak zwykle w temacie artykułu ! To, że Macek przedobrzył, to hańba, ale gdyby tak każdego z Was rozliczyć z obietnic wyborczych, to zaiste, chyba nie byłoby radnych w RM ! A z tym podskakiwaniem, to ostrożnie, ze względu na zdrowie…

Względami zdrowotnymi to martwiłbym się na Pana miejscu, zwłaszcza kiedy Gity się dowiedzą co z Pana za git (zaisty jest tez dobór nicka jak dla zwolennika działań PO w mieście, to wręcz prawdziwy symbol.) Odpowiedziami nie na temat od jakiegoś czasu pod wieloma Nickami próbuje Pan zarzygać całą forumową przestrzeń. Moja odpowiedź Panie grypserze miała pieścić sobieskiego. Więc czego jaśnie Pan nie rozumie ?

Mnie do pańskich pieszczot nic, zwłaszcza, jeśli lubi pan być może chłopców. To Gitów zmartwienie, nie pańskie ! Kolejny cenzor na Portalu ? Nick, jak każdy inny, przypadek i nijak się ma do PO, bo to nie mój biznes, ale do PiS i owszem, bo daliście ciała w RM i jeszcze pyskujecie na wszystkich i na wszystko bez umiaru. W rzyganiu na tym Portalu z Wikipedii, to pan jest maestro. Chyba to pan, jaśnie pisowski „ hrabio „, czegoś nie rozumie !

@Pan Piotr Różycki
Mea kulpa…
Zapomniałem dodać, że Git wg Pana, to nie tylko git, ale Git, to coś więcej !

Nie używa się słów, których się nie zna… W łacinie wyrażenie to pisze się: mea culpa.

@mm 1. Ooo, następny cenzor ! 2. Nie zrozumiałeś wyrażenia. Jakiś problem. Gdybym napisał w Australi, zamiast w Australii, to nie wiedziałbyś o jaki kraj chodzi ? 3. Każdemu zdarzają się „ byki „, z rożnych powodów, więc nie wciskaj mi swego kitu, mojej nieznajomości wyrażeń. przyjdzie i na ciebie czas. 4. No i padłeś przy okazji. Litery pisane generalnie, to mój napisany wyraz a nie według ciebie jako twoje „ słowo „, panie cenzor ! Ogólnie, bez uciekania w teorię, to słowa słyszymy jako niewidzialne a wyrazy piszemy i możemy pokazać ! Było napisane błędnie „ kulpa „, to… Czytaj więcej »

W kwietniu 2016 roku PiS zerwał koalicję z Prezydentem.
Prezydent od kwietnia 2016 roku pracuje bez zastępcy i nie wydano z budżetu miasta do dziś ok. 170 tysięcy złotych na wynagrodzenie zastępcy.
Można przewidzieć, że w ciągu całej kadencji będzie to razem ok. 270 tysięcy złotych.
Nie każdy potrafiłby przejąć na siebie tyle obowiązków.

To niczego nie usprawiedliwia. Po prostu, macek jest bez nabiału. Inna sprawa, że z pustego w próżne, to i Salomon nie przelał…

Ty masz nabiał pisząc anonimowo brawo za odwagę bohaterze

Pomyłka w adresie.
Proszę podziwiać pana Piotra Różyckiego, za ludzką i pisowską odwagę, który jako jedyny z imienia i nazwiska komentuje różne wpisy na tym Portalu. Podejrzewam, że pozostali, włącznie a panem ( premiera w comments ), to tylko ksywki. Moja też, bo póki co, nie muszę się z niczym ani wobec nikogo afiszować familią – taki przywilej Portalu.
A poza tym, nabiał miałem kiedyś, teraz mam klejnoty…

Pani Bożenno, skręca Panią, bo sama Pani aspirowała do funkcji wiceprezydenta, ale za wysokie progi…

Ale podwyżkę sobie dali … i pensję wicka podzielili … 🙂

Przestań brednie opowiadać. Zaoszczędził chyba na strategu w Szpitalu i wszystkich łódzkich spadach z PO, który zafundował mięciutkie lądowanie na pabianickich posadkach po ich wykopanych przez wojewodę.

No i zaczynają dołączać PO-BSRowskie trolle 😉 Krzyś Ciebiada załatwił fabrykę Miele i 1500 miejsc w pracy – w sąsiedztwie Pabianic, bo Mackiewicz jest obrażony na PiS i nie chciał. Mógł też załatwić geotermię, ale tak samo – Grzesiu się focha. Tak nie postępuje mąż stanu, tak działa rozkapryszony przedszkolak i pacynka Platformy.

Tak Ciebiada zalatwil Miele jak Luczak projekt szpitalowi a matuszewski basen- a gdzie obiecywana przez Krzyska ciebiade dunska fabryka butów , ja się pytam ???

Ciebiada to co najwyżej się może załatwić w rajanerze lecącym do Grecji, bo z Miele nie ma nic wspólnego.

Czytając te farmazony, nieźle się uśmiałem. I to za darmochę 🙂

Najgorsze, że te bzdury powtarzane, wywieszane na plotach są potem brane za prawdziwe… Powinno się obnażać kłamstwa polityków. Pomijając dziś prezydenta, Ciebiada jest mocno dziwny. Nie widziałam żadnych efektów jego pracy… Nie znam nikogo kto pracuje w fabryce Miele dzięki niemu… Ktoś mu naprawdę wierzy?

haha, życze powodzenia, Grzesiu w wygraniu wyborów ulicą Świętokrzyską 😀 niezły strzał w kolanu, a juz myslalem, ze Mackiewicz to mistrz PR, ale nawet to mu nie wychodzi jak widac

Każdy mieszkaniec czegoś chce od Prezydenta, od Radnych i w ogóle od rządzących, a Ci mają natychmiast spełniać wszystkie żądania, bo inaczej zewsząd wyleje się na nich hejt. Strasznie to smutne.

Hodak niech się lepiej zajmie rumakowaniem, bo to mu najlepiej wychodzi 😀

Antoś walczy, walczy tylko nic mu z tego nie wychodzi. Mamusia nie pomaga, to ciężko tak samemu walczyć z całym światem… 😉

Dajcie już spokój temu Prezydentowi, chłop ma pewnie i tak dużo na głowie bez Waszych żali.

Epa info jak zawsze rzetelnie. Bo pan Prezydent ma inne zdanie niż pan Antoni który jest z PiS. Pomijam fakt że jeszcze parę lat temu sam startował z list wyborczych platformy.

czytaj komentarze można stwierdzić, że jesteśmy niezadowoleni z Naszego Prezydenta.
Krótka sonda: kto może zastąpić obecnego prezydenta?

nawet odchodząc od tego, kto ma jakie poglądy to patrząc trzeźwo na realia nikt nie ma szans z obecnym prezydentem oprócz kandydata PiS, bo ta partia przoduje w sondażach (już prawie 50 proc.), pytanie, czy Stanek czy Łuczak – te dwa nazwiska są na „giełdzie”. Ktoś niezależny nie ma szans, z małych partii tym bardziej. Mackiewicz jest mimo wszystko silny swoim mocnym PR i podporządkowanymi mediami. trudno będzie go pokonać, ale jest to mozliwe przy pełnej mobilizacji.

PIS da radę …

Gryglewski też będzie kandydatem … chyba, że KCPO nie pozwoli … 🙂

A tak na poważnie … na kogo PIS powinien postawić … ?

Zawsze głosowałem na KC ! Coś poszło nie tak. Może przyjazd Drugiego Kaczora zaszkodził ?

Ja zaproponuję kandydaturę Pana Piotr R. z PIS-u.

Jest jedno ale… W windach, był dobry, dymał PSM włącznie z Z.M. i wyrobił sobie extra renomę w krótkim czasie. Jeśli chodziło o windy, okay, ale chyba temat jeszcze nie skończony, bo są zaległe sprawy. Ale i dzięki temu zasynął, załapał się na liście PiS, bo uwierzył hokeiście ( i nie tylko ). Udowodnił przy okazji, że dzięki „ windowej „ popularności bez totalnych nakładów własnych na agitację wyborczą można wpaść do do RM, jak do matecznika. Jednak z czasem partyjne priorytety i rezygnacja z ludzkiego rozsądku na rzecz, czasami bardzo kontrowersyjnych poczynań PiS, zatraciła w nim normalność i obiektywizm.… Czytaj więcej »

co wy wiecie o dziurawych ulicach jeśli nie jechaliście Wschodnią w Ksawerowie-od wielu wielu lat łatali dziury w dziurach, by następnie łatać to co w załatanej się zdziurawiło, ale teraz już remontują z pełną pompą!!!! a jak, aż im się robota pali w rękach-tylko nie zauważyłem czy te co się im w rękach palą to z akcyzą, czy też bez 😉

Ja chciałbym zaproponować Państwu, całkiem inną wersję. Akurat ta ulica ma wspaniałą historię, na środku ulicy stał kiedyś ogromne krzż. Na hasło Krzyż pewnie będzie tysiąc komentarzy, ale starszy mieszkańcy pamiętają, że był on symbolem i podziekowaniem za koniec epidemi. Hitlerowcy go usunęli niszcząc. Cześć mieszkańców na Pamiętkę po strychu pochowało jego elementy. Dzisjaj remont tej ulicy jest konieczny. Jednakże czy zrobienia deptaka z ruchem tylko pieszych i z możliwością dostępu/wjazdu mieszkańcom posesji nie było by bardziej interesującym rozwiazaniem. Deptak mnóstwem ławeczek i na środku krzyż/ pomnik odnowione tablice historyczne i kilka gazonów z kwiatami i krzewami. Ruch nadal intensywny… Czytaj więcej »

szkoda,że zapomniano o ulicach miętowa, letnia-mieszkańcy czekają ponad 30 lat na remont drogi..ba..tego nie można nazwać drogą. Ul.świętokrzyska to luksus w porównaniu z tymi ulicami. Prezydent Mackiewicz potrafił urządzać sobie przejażdżki rowerowe na ulicy widzewskiej czy letniej..szkoda,że nie ma żadnej reakcji. WSTYD

Dorzucamy w pakiecie doły na Dereniowej i Bukowej. Zapraszamy na rower Prezydenta tutaj i koniecznie w woderach. Równanie się dawno nie sprawdza bo pełno gliny i potrzeba zasypać dziury szlaką lub kruszywem ale Panowie specjaliści z ZDM tego nie pojmują.

A może Pan prezydent przejdzie się pod rękę z panem starostą ulicą Wyspiańskiego to dopiero hard Core