Strona główna Aktualności Z miasta Premie dla policjantów i tort dla cywili

Premie dla policjantów i tort dla cywili

1

Komendant pabianickiej policji docenił pracę pięciu funkcjonariuszy. Policjanci otrzymali podziękowania i premie finansowe. 

Nagrodzeni to troje funkcjonariuszy z konstantynowskiego komisariatu – mł. asp. Gabriela Jabłońska, asp. Magdalena Szczygielska oraz asp. szt. Marek Frątczak, którzy przyczynIli się do aresztowania złodziejskiej pary (SZCZEGÓŁY SPRAWY).

– Policjanci pochylili się nad sprawą w sposób wyjątkowo rzetelny i wnikliwy. Konsekwencją tych działań było ustalenie sześciu czynów, których zatrzymana para dokonała wcześniej. Dzięki temu osoby te zostały tymczasowo aresztowane – mówił komendant Cezary Petrus.

Podziękowania za wzorową służbę powędrowały też do funkcjonariuszy wydziału ruchu drogowego starszych sierżantów: Marcina Zaręby oraz Roberta Klichowicza. Policjanci wyjątkowo sprawnie, przez odpowiednie przygotowanie dokumentacji, doprowadzili do postawienia zarzutów “łapówkowiczom” (WIĘCEJ O SPRAWIE).


Dzień wcześniej, w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości oraz Święta Służby Cywilnej, na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której wręczono odznaczenia państwowe i resortowe, wyróżniono policjantów i pracowników policji. Wśród odznaczonych i wyróżnionych znaleźli się także nasi mundurowi oraz pracownik cywilny z pabianickiej komendy.

Prezydent RP Andrzej Duda nadał Srebrny Medal za długoletnią służbę nadkom. Sylwestrowi Szplitowi, na co dzień pracującemu na stanowisku kierowania oraz mł. asp. Tomaszowi Tarale, kierownikowi ogniwa patrolowego pabianickiej drogówki. Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Błaszczak przyznał Brązową Odznakę „Zasłużony Policjant” asp. sztab. Robertowi Słowińskiemu z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego. Wśród nagrodzonych pracowników cywilnych jest Jarosław Gałązka pracujący w wydziale ruchu drogowego.


11 listopada jest Dniem Służby Cywilnej. W przeddzień tego święta komendant powiatowy policji w Pabianicach insp. Cezary Petrus wraz z zastępcami podziękował i złożył najlepsze życzenia pracownikom służby cywilnej  za codzienny trud w pracy na rzecz pabianickiej Policji.
– Jesteście bardzo ważnym elementem służby policyjnej. Wasza obowiązkowość i wysoka jakość wykonywanych zadań są przez nas dostrzegane. Życzę Państwu siły i determinacji w realizacji nowych zadań. Niech towarzyszy Wam satysfakcja zawodowa i osobista – mówił insp. Cezary Petrus. Do życzeń dołączony był także słodki poczęstunek. – Ten tort jest podziękowaniem za wszystko, co robicie w naszej komendzie – dodał na zakończenie komendant.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

za swoja zwykla prace nagrody dostali smiech na sali