Strona główna Na sygnale Kryminalne Para zatrzymana za próbę przekupstwa

Para zatrzymana za próbę przekupstwa

2

Kolejna próba przekupstwa pabianickich funkcjonariuszy. Tym razem 24-latek oferował 500 złotych. 

Wczoraj opisaliśmy sprawę 41-latka, który w piątek chciał przekupić policjantów 100-złotowym banknotem (WIĘCEJ). Tego samego wieczoru funkcjonariusze z patrolu ruchu drogowego otrzymali podobną propozycję odstąpienia od czynności służbowych.

Na ul. Partyzanckiej zatrzymali do kontroli Volkswagena Passata. Podczas sprawdzania dokumentów okazało się, że kierowca ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

– Pasażerka wraz z kierującym zaproponowali funkcjonariuszom wręczenie korzyści majątkowej w zamian za odstąpienie od dalszych czynności służbowych – relacjonują policjanci.

Podczas badania stanu trzeźwości 24-latek wręczył policjantom ruchu drogowego łapówkę w wysokości 500 złotych. Para z Volkswagena została zatrzymana. Usłyszeli zarzuty związane z obietnicą udzielenia korzyści majątkowej funkcjonariuszom policji. Dodatkowo mężczyzna odpowie za wręczenie łapówki. Grozi za to kara do 10 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Od jakiegoś czasu Pabianiccy Policjanci usiłują za wszelką cenę pokazać jacy to oni są uczciwi, i nieomylni. Przypadek? Może wartoby było napisać artykuł o tych partaczach, którzy jakby nie było pracują jeszcze w tej kompromitującej się jednostce, i którzy pięknie zarabiali na wyludzaniu odszodowań.

Och kiedyś był w Pabianicach taki policjant Darek S. Ten to brał ile wlazło. Jego motto, mój bagażnik jest zawsze otwarty na propozycje. A jak pięknie lupali samochody na ubezpieczenia Haha marzenie. A teraz pokazują jacy to uczciwi. Olaboga.