Strona główna Na sygnale Kryminalne 22-letnia Klaudia aresztowana za serię kradzieży

22-letnia Klaudia aresztowana za serię kradzieży

4

Pabianiczanka i jej o 2 lata starszy kolega z Łodzi okradali supermarkety spożywcze. Para wpadła w Konstantynowie Łódzkim. 

Złodzieje 31 października okradli sklep Biedronka przy ul. Łaskiej w Konstantynowie Łódzkim. Ich łupem padły gumy do żucia, tabletki przeciwbólowe, dropsy i inne produkty o łącznej wartości około 2,5 tys. złotych.

Gdy pracownicy zorientowali się, że brakuje sporej ilości asortymentu, zaczęli przeglądać monitoring. Na miejsce wezwano też ochroniarza ze sklepu z ul. Zgierskiej. Gdy wracał, spostrzegł złodziejską parę, która została zatrzymana i przewieziona do pabianickiej komendy.

– Kryminalni z konstantynowskiego komisariatu policji po zatrzymaniu sprawców, ustalili że para prowadziła swoją działalność przestępczą od dłuższego czasu byli już wcześniej notowani za podobne czyny – wyjaśnia rzecznik prasowy policji.

Funkcjonariusze z Konstantynowa Łódzkiego wykazali kolejne przestępstwa na szkodę kilku sklepów na terenie Łodzi. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił nie tylko na postawienie zarzutów, ale również na wystąpienie pabianickiej prokuratury z wnioskami o areszt.

Decyzją sądu z 2 listopada 2017 roku Klaudia B. i Damian K. najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie tymczasowym. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

połamać im palce młotkiem

połamać palce młotkiem

Szkoda słów

Szkoda słów na Takich ludzi