Strona główna Aktualności W końcu będzie widniej

W końcu będzie widniej

2

Dobra wiadomość dla mieszkańców ulic Popławskiej i Smugowej. Urząd miejski wyłonił wykonawcę na budowę oświetlenia ulicznego. 

Przetarg został podzielony na dwie części. Pierwsza dotyczyła postawienia 25 latarni drogowych i 4 latarni oświetlenia przejść dla pieszych na ul. Popławskiej oraz części ul. Smugowej, a druga – 3 latarni drogowych na ul. Moniuszki (w tzw. łopatce).

Swoje oferty na wykonanie oświetlenia złożyły dwie firmy – z Warszawy i Tuszyna. Ostatecznie urząd miejski wybrał jedną na obydwie części zlecenia. Budową oświetlenia zajmie się Elproject Polska z Warszawy. Przedstawiła ona ofertę: dla części I – 213 037,23 zł,  dla części II – 24 723,00 zł.

Prace mają zakończyć się do końca grudnia.

Warto wspomnieć, że radni na tę inwestycję zarezerwowali w budżecie miasta 280 tys. zł ( z czego 250 tys. na ul. Popławską i Smugową oraz 30 tys. na ul. Moniuszki).

 

 

 

 

REKLAMA
Poprzedni artykułPremie dla policjantów i tort dla cywili
Następny artykułRosną zapasy na zimę
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

To skoro zostały wolne środki może jest szansa na oświetlenie ulic na Zatorzu – Cedrowej, Kalinowej i łączników do tych ulic, żeby było widać, gdzie są kałuże i jak w miarę suchą nogą dotrzeć do domu.

Odwaznie wybrac na wykonawce ta sama firme ktora projektowala. Ciekawe kto bedzie pelnil nadzor inwestorski i autorski.