Strona główna Dzieje się Sport Pokonaj 5 km w ”Pabianickim wirtualnym biegu i marszu w ramach 29...

Pokonaj 5 km w ”Pabianickim wirtualnym biegu i marszu w ramach 29 finału WOŚP”

0

Organizator Pabianicki Sztab WOŚP Hufiec ZHP Pabianice oraz współorganizator wydarzenia Marcin Krebs zapraszają osoby biegające, chodzące z kijami, jak i spacerujące do wzięciu udziału w biegu czy też marszu w szczytnym celu.

Pabianicki wirtualny bieg i marsz w ramach 29 finału WOŚP odbędzie się w weekend 29 – 31 stycznia. Wystarczy pokonać dystans 5 km, a w zamian otrzyma się przypływ endorfin, mnóstwo frajdy, satysfakcję, a także poczucie, że nasz mały gest może uratować czyjeś życie. Czasami niewiele dla nas znaczy bardzo dużo dla innych.

Zasady uczestnictwa

Pokonanie dystansu należy udokumentować w aplikacji sportowej lub przy pomocy urządzenia GPS takich jak np. zegarki czy opaski sportowe. Następnie każdy uczestnik w terminie do 7 dni od dnia pokonania 5 km ma obowiązek przesłać zrzut ekranu z aplikacji sportowej lub zdjęcie sprzętu pomiarowego (plik ten powinien zawierać datę pokonania dystansu oraz informację o dystansie) na adres bieg.pabianice.wosp@gmail.com.

Zgłoszenia i opłata startowa

Wpisowe to tylko 30 zł i co najważniejsze, 100% tej kwoty trafia na konto fundacji.

Osoba chcąca zapisać się na bieg musi dokonać płatności w kwocie nie mniejszej niż 30 zł poprzez e-skarbonkę, która jest dostępna pod adresem https://eskarbonka.wosp.org.pl/amtp6g. Zgłoszenie powinno zawierać pełne imię i nazwisko z dopiskiem BIEG, a po dokonaniu płatności organizatorzy proszą o wysłanie im maila na adres bieg.pabianice.wosp@gmail.com, a w treści o podanie imienia i nazwiska, datę urodzenia.

Dokonanie płatności i wysłanie maila z danymi jest równoznaczne z zapisaniem uczestnika na liście startowej —> https://docs.google.com/…/1GcHtCvZFgueRnfPUfUi5…/edit….

W ramach opłaty startowej każdy uczestnik otrzyma medal okolicznościowy specjalnie przygotowany na tę okazję, który będzie możliwy tylko do odbioru osobistego w siedzibie Hufca ZHP Pabianice na ul. Konopnickiej 39 II p. wejście od ul. Moniuszki w godzinach pracy Hufca. Medale będą do odbioru od dnia 08.02.2021. W przypadku wcześniejszej możliwości odbioru medali informacja taka zostanie podana na wydarzeniu na facebook-u.

Liczba miejsc mocno ograniczona, tylko 200 osób.

Udział w biegu mogą wziąć osoby powyżej 18 roku życia.

 

Szczegóły dotyczące zawodów znajdują się w opisie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/856419311594973/?active_tab=about.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments