Strona główna Na sygnale Wypadki Pasażerka Hondy Civic zmarła w szpitalu

Pasażerka Hondy Civic zmarła w szpitalu

7
fot. OSP Rzgów
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w niedziele po godzinie 11.00 na skrzyżowaniu ul. Katowickiej i Tuszyńskiej w Rzgowie. Na skutek odniesionych obrażeń w szpitalu zmarłą 73-letnia mieszkanka powiatu pabianickiego. 

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 76-letni mieszkaniec powiatu pabianickiego kierujący Hondą Civic nie dostosował się do sygnalizacji świetlnej i wjechał na skrzyżowanie doprowadzając do zderzenia z Citroenem, którym kierował 67-letni mieszkaniec powiatu bełchatowskiego. Na miejsce przyleciał śmigłowiec LPR. Poszkodowane były 4 osoby.

W wyniku zdarzenia pasażerka hondy 73-letnia kobieta mieszkanka powiatu pabianickiego zmarła po kilku godzinach w szpitalu. Na miejscu pracowali przez kilka godzin policjanci zabezpieczając miejsce wypadku, przesłuchiwali świadków, wykonywali oględziny.

Okoliczności zdarzenia wyjaśniają rzgowscy policjanci pod nadzorem prokuratury w Pabianicach.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

To nie jest kraj dla starych ludzi…

Na miejsce przyleciał helikopter z 78 letnim ratownikiem, całe zajście obserwował 87 letni mieszkaniec a w akcji uczestniczył 76 letni strażak, najmłodszy na miesjcu był 20 letni helikopter…

Polska po 4 kadencji rządów PiS

Czyli pod innymi rządami ludzie młodnieją? :D:D:D PiS jaki jest każdy wie ale zaczyna się uruchamiać stan umysłu pozostałych niestety POziom identyczny….

wolę 78 letniego ratownika niż 24 letniego gimbaziarę pseudo znafcę pielęgniarza

Jakieś mocne akcentowanie wieku ofiar i uczestników zdarzeń. Czyżby w celu napiętnowania starości? Hejtowanie staruszków?

Panie Jach! Dlaczego nie napisał Pan wieku jakąś małą czcionką. Wtedy akcentowanie byłoby słabe, a tak?