Strona główna Aktualności Pabianiczanin reporterem DD TVN

Pabianiczanin reporterem DD TVN

5

Michał Cessanis, dziennikarz i podróżnik, który pierwsze kroki w zawodzie stawiał w Pabianicach, został właśnie stałym współpracownikiem redakcji Dzień Dobry TVN. 

Jak podaje portal Wirtualne Media, pabianiczanin będzie realizował dla śniadaniówki cykl podróżniczy „48 godzin”.

Michał Cessanis od 5 lat pracuje w National Geographic Traveler, a od marca 2017 roku jest tam zastępcą redaktora naczelnego. Prowadzi stroną podróżniczą – NaWalizkach.com.pl.

Portal Wirtualne Media przypomina, że Cessanis od prawie pięciu lat pojawiał się jako gość w „Pytaniu na śniadanie”, gdzie opowiadał widzom TVP o podróżach. W kwietniu br. redakcja odwołała zaproszenie dla Michała Cessanisa. Oficjalnym powodem miało być zbyt częste występowanie w śniadaniówce, ale przekazano mu, że chodzi o jego orientację seksualną. Michał Cessanis jest partnerem polityka i wiceprezydenta Warszawy, Pawła Rabieja.

Michał swoja przygodę z dziennikarstwem zaczynał w Pabianicach. Umiejętność pisania, zawdzięcza Jadwidze Knop, polonistce z SP5 oraz wychowawczyni jego klasy.

– Nigdy nie stosowała wobec nas taryfy ulgowej za co dziś jestem jej wdzięczny – mówił w wywiadzie dla portalu epainfo.pl. Cały artykuł o Michale jego, karierze i wspomnieniach z Pabianic można przeczytać TUTAJ.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

O ile pamiętam chodził do SP nr 2

Taa, teraz należy do Klubu Rowerowego : ))))))))))))0

W tandemie z Pawłem R.

Ania czytałaś to ??

Nie zniżam się do tego poziomu.