Strona główna Aktualności Nowy Dino rośnie jak na drożdżach. Rozpoczął się nabór pracowników

Nowy Dino rośnie jak na drożdżach. Rozpoczął się nabór pracowników

7
Budowany przy ul. Torowej market Dino nabiera coraz wyraźniejszych kształtów. Prace idą zgodnie z planem, dlatego sieć rozpoczęła już rekrutacje pracowników do nowego sklepu.

W budynku wstawione są okna i przeszklone drzwi główne, a na dachu położona jest już więźba dachowa. Można się spodziewać, że w niedługim czasie dekarze zaczną układać dachówkę. Równolegle prowadzone są prace wewnątrz obiektu. Zarząd Dino na ten temat milczy, ale prawdopodobne jest, że budynek zostanie ukończony zgodnie z harmonogramem, czyli w sierpniu 2022r.

Jednocześnie rozpoczęła się rekrutacja pracowników do nowego marketu. Wprawdzie w ofercie nie są wyszczególnione poszczególne stanowiska, ale sieć zapewnia, że odpowie na każde złożone podanie o pracę. Rekrutować można się tutaj.

Będzie to już 4 market Dino w naszym mieście. Trzy pozostałe stoją przy ulicach 20 Stycznia, Partyzanckiej i Ossowskiego. W naszym powiecie działają jeszcze markety w Bychlewie, Dłutowie i Lutomiersku. W całej Polsce jest łącznie 1975 marketów z tego 162 zostały otworzone w pierwszym półroczu 2022 r.
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

przy okazji Dino niech zrobi jakąś promke na samochody dla klientów. nie jeden z nich rozbije swoje auto bo wjazd do marketu będzie na „ślepym” zakręcie

Zdaje się, że tam obowiązuje 30.

40km/h. Zakręt pochyły i ślepy. Wystarczy, że z trzech jadących aut pierwsze będzie skręcało do Dino i czwarte nadjeżdżające od strony Torowej już będzie miało wesoło.

Dino Polskie a nie jakaś portugalska stonka 🙂

Biedronka była polską firmą dopóki właściciel nie sprzedał jej Portugalczykom.

Będzie konkurencja dla Olmatu. I dobrze bo z niektórymi cenami powariowali. 🙂

prywaciarz to prywaciarz, ceny wali bo musi zarobić…