Strona główna Aktualności Z miasta Na Zatorzu „rośnie” nowy supermarket Dino. Prace idą pełna parą

Na Zatorzu „rośnie” nowy supermarket Dino. Prace idą pełna parą

10
Pomimo galopującej inflacji, rekordowych cen towarów i ograniczania konsumpcji przez Polaków, zarząd Dino Polska S.A nie wyhamowuje z budową nowych sklepów. Mury kolejnego marketu wielkopowierzchniowego stoją już na działce przy ul. Torowej w Pabianicach.

W naszym mieście będzie to już 4 market tej sieci (obecnie funkcjonują sklepy na ul. 20 Stycznia, Partyzanckiej i Ossowskiego). Jeśli chodzi o powiat to będzie to trzecia placówka handlowa  i wiadomo że to nie koniec, bo kolejne Dino ma powstać w Szynkielewie. Obecnie działają markety w Bychlewie, Dłutowie i Lutomiersku.

Ekspansja sieci Dino jest imponująca. Pierwszy sklep powstał w w 1999 roku w województwie wielkopolskim. Przez 23 lata działalności Dino „dorobił” się 1880 placówek (dane na koniec marca 2022). Tylko w 2021 roku uruchomiono 343 sklepy.

– Zagęszczamy sieć naszych marketów tak, aby znajdowały się blisko miejsca zamieszkania klientów, ułatwiając im realizację codziennych zakupów spożywczych – mówi Izabela Biadała, Członek Zarządu Dino Polska S.A. – Szeroka oferta różnorodnych i korzystnych cenowo produktów pozwala nam trafnie odpowiadać na potrzeby konsumentów, którzy okazują sieci Dino coraz większe zaufanie.

Zakończenie budowy marketu Dino przy ul. Torowej zaplanowane jest na sierpień 2022. Nie jest znana data otwarcia placówki handlowej.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

No nie wiem????????

„Rzekomy” właściciel jest jednym z najbogatszych ludzi w Polsce. Ciekawostką jest to, że nie istnieje jego wizerunek w internecie. Przez wielu uważany jest za człowieka widmo.

Jaki człowiek widmo ?? Czy musi istnieć w internetowym szambie ?? Lepiej ładować kasę właścicielom stonek , Lidlów itd …..??

Facet jest żywy i prawdziwy, a że nie chce być celebrytą?!

Miałem okazję poznać. Raczej nie był „rzekomy”.

Lepiej budować niż płacić podatek dochodowy, a dla Kowalskiego brakuje materiałów do budowy..

Przecież składy budowlane teraz są pełne o czym ty mówisz?
A z cen tak samo schodzą.

tak? to spróbuj dziś od ręki kupić np 20 płyt osb?

Skład „Sęk”. Bez najmniejszego problemu. Tylko trzeba tam pojechać.

Ciekawe jak zostanie rozwiązany wjazd / wyjazd na łuku drogi …