Strona główna Aktualności Zmienione trasy autobusów MZK

Zmienione trasy autobusów MZK

0
Remont kanału sanitarnego, który będzie przeprowadzał Zakład Wodociągów i Kanalizacji powoduje, że od 18 lipca od godz. 9.00 autobusy komunikacji miejskiej będą kursować zmienionymi trasami.

Linia 1: z Dworca PKP bez zmian do ulicy Sikorskiego, dalej zmienioną trasą ulicami: Nawrockiego, Grota-Roweckiego, 20 Stycznia do pętli Waltera-Jankego i następnie bez zmian do Dworca PKP,
Linia 2: z Waltera-Jankego objazdem ulicami: 20 Stycznia i Grota-Roweckiego, dalej stałą trasą do Podmiejskiej, analogiczna zmiana trasy obowiązuje w przeciwnym kierunku. Godziny odjazdów z krańcówki Waltera-Jankego na czas odjazdu tymczasowo będą opóźnione o 2 minuty,
Linie 5, 7, 260, 261, 262, 263: z pętli Waltera-Jankego pojadą objazdem ulicami: Waltera-Jankego, Świetlickiego, Bugaj do Grota-Roweckiego i następnie dotychczasowymi trasami, analogiczna zmiana obowiązuje w przeciwnych kierunkach.
Autobusy będą zatrzymywały się na wszystkich przystankach na trasie objazdu. Ponadto zostaną ustawione dwa przystanki tymczasowe w kierunku centrum: Świetlickiego / Nawrockiego oraz Bugaj /Gawrońska.

Zmiany w rozkładach jazdy maja obowiązywać do odwołania (przez kilka dni).

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments