Strona główna Na sygnale Kryminalne Nie chciał zapłacić za hotel

Nie chciał zapłacić za hotel

5

30-letni łodzianin odpowie za oszustwo, jakiego dopuścił się wobec hotelu przy Zamkowej. Nieuczciwy klient podając fałszywe dane osobowe przez kilka dni wynajmował pokój w ekskluzywnym hotelu, nie mając zamiaru uiścić dość pokaźnego rachunku za pobyt.

Rachunek opiewał na kwotę około 3000 złotych, bo łodzianin wynajmował pokój przez tydzień.  Podczas meldowania się w hotelu podał obsłudze nieprawdziwe dane osobowe oraz przedstawił potwierdzenie rzekomego przelewu za rezerwację z nieistniejącej firmy.

– Kiedy wyszło na jaw, że żadne pieniądze nie wpłynęły na hotelowe konto i nieuczciwy gość nie ma zamiaru uiścić dość pokaźnego rachunku za tygodniowy pobyt w „czterogwiazdkowcu”, dyrekcja zgłosiła sprawę policji informuje podinsp. Joanna Kącka z biura prasowego KWP w Łodzi.

Mundurowi ustalili prawdziwe personalia oszusta, który hotelowe pielesze zamienił na policyjny areszt. 30-latek odpowie za oszustwo, za które grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.


REKLAMA
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

To ciekawe grozi mu za oszustwo 8 lat a właścicielowi psów które omal nie pożarły kobietę i dziecko do lat 3

No takie polskie ku…wa prawo.
Powinien zgłosić reklamację na usługi 🙂 i nie zapłacę ! ale skoro już na dzień dobry podał fałszywe dane to kombinował. Tylko po co dał się złapać. Trza było przenocować i po cichu wyparować jak alkohol.

powinien za karę teraz sprzątać pokoje w hotelu i układać wymyślne kompozycje z ręczników na łóżkach

najpierw im ktoś narobił na korytarzu, teraz im nie zapłacili. Pechowy ten hotel

Ekskluzywny hotel? Ya yepe. Masakra