Strona główna Na sygnale Kryminalne Nasi policjanci działali w Łodzi

Nasi policjanci działali w Łodzi

0

Pabianiccy policjanci czuwali nad bezpieczeństwm mieszkańców stolicy województwa. 

W nocy z 10 na 11 lutego łódzcy policjanci przy wsparciu funkcjonariuszy z KPP Pabianice oraz KPP powiatu łódzkiego – wschodniego przeprowadzili wspólne działania mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców Łodzi.

Policjanci nastawieni byli na ograniczanie i eliminowanie wykroczeń szczególnie uciążliwych dla mieszkańców naszego miasta, wykroczeń i przestępstw w ruchu drogowym oraz zatrzymywanie sprawców przestępstw.

– Bazując na informacjach przekazanych przez mieszkańców i zaznaczonych na „Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa” patrolowali rejony szczególnie zagrożone – informuje asp. Aneta Sobieraj z KWP w Łodzi.

Podczas działa funkcjonariusze przeprowadzili ponad 200 interwencji w trakcie których wylegitymowali 265 osób. Zatrzymali jednego nietrzeźwego kierującego, 6 praw jazdy oraz 4 dowody rejestracyjne. Skontrowali łącznie 169 miejsc wskazanych na „Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa”, wystawili 128 mandatów karnych, skierowali 8 wniosków do sądu oraz w związku z popełnionymi wykroczeniami pouczyli 26 osób. Policjanci nie wykluczają, że tego typu działania będą organizowane cyklicznie.

REKLAMA
Poprzedni artykułZwycięstwo z IV-ligowcem
Następny artykułJak kochają się pabianiczanie (18+)
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments