Strona główna Aktualności Na trasie S8 spłonął osobowy Mercedes

Na trasie S8 spłonął osobowy Mercedes

15

Auto zapaliło się podczas jazdy trasą S8 w kierunku Warszawy. 

Służby ratunkowe zostały poinformowane o pożarze auta około 11.30 w czwartek. Samochód zapalił się na 226. kilometrze trasy, w miejscowości Babichy (na granicy powiatu pabianickiego i łódzkiego wschodniego). Do pożaru wyjechały cztery auta gaśnicze po jednym z Pabianic i Koluszek oraz dwa z OSP Rzgów.

Kierujący Mercedesem, gdy spostrzegł dym wydobywający się spod maski, zjechał na pas awaryjny i opuścił pojazd. Gdy strażacy dojechali na miejsce, auto stało już w płomieniach. Droga w kierunku Warszawy była zablokowana.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Nie elektryk. Nie będzie tematu dla szurów.

Noo nie gasili go kontenerem 😅

Czy „szury” są teraz z tobą w pokoju?

Nie, ale jeden pojawił się na tym forum.

lekarze mu za dużo pozwalają ostatnio, nawet z pokoju mu pozwolili wyjść 😉

Przecież to was śledzą maszty 5G, Bill Gates chce was zdepopulować za pomocą spalin z samolotu i szczepionek, a samochód elektryczny i płatność zegarkiem to zamach na waszą wolność. 😁 Co nie przeszkadza wam pisać swoich wypierdów za pomocą telefonów, które wysyłają każde słowo wpisane z klawiatury nie wiadomo gdzie i w jakim celu i podsłuchują co mówicie, na każdym kroku, 24 godziny na dobę. Do tego stopnia, że jak położysz go przy łóżku, to podsłucha, że bzykacie starą niecałą minutę, a rano wyświetli ci reklamę na przedłużenie stosunku 😁😁😁 Wolnościowcy się znaleźli.

Podobno picie melisy pomaga.

Powiedz to temu, co ostatnio biadolił na temat elektryków pod artykułem o zapłonie zabawki. Twój kolega z jednej ferajny.

czekam jak takim etatowcom zabraknie prądu. W końcu będzie spokój 🙂

Kiedyś nie dawaly rady łosiowi, teraz się palą

Dobrze, że zdołał opuścić pojazd, jedna dziewczyna nie miała tyle szczęścia, też w mietku i też na trasie szybkiego ruchu…

strasznie dużo pali na trasie to auto!

Aaaaaaaaaa Tanio sprzedam Mercedesa, nic nie stuka, nic nie puka, w aucie nie było palone!

czynnik chłodniczy R1234yf?

Oczywiście. Jest tak palny, że się sam zapala. Wszyscy przecież wiemy, że ten czynnik to przecież broń chemiczna opracowana na potrzeby armii USA w czasach wojny wietnamskiej i dlaczego produkują to tylko dwie firmy na świecie. A może po prostu pozbywają się zapasów broni chemicznej magazynowanej od lat 70 -tych nieźle przy tym zarabiając.