Strona główna Aktualności Maku ostro o gender i homoseksualistach

Maku ostro o gender i homoseksualistach

16

Dobromir Mak Makowski nagrał kawałek „Gender i Inne Dewiacje”. Pabianicki raper i pedagog wyraził w utworze swoje zdanie na temat homoseksualizmu, transseksualizmu. Jego ostatni teledysk obejrzano blisko 80 tysięcy razy. 

Maku znany jest na scenie rapu chrześcijańskiego. Jest też prężnie działającym pedagogiem ulicy oraz pomysłodawcą wielu młodzieżowych inicjatyw społecznych jak „Rap Pedagogia” lub fundacja „Krok po Kroku”. To były narkoman. Na początku roku prowadził akcję przeciwko dopalaczom.  Przed sklepami z dopalaczami rozdawał ulotki informujące o niebezpiecznych skutkach ich zażywania.

Dziś (środa 13 sierpnia) wyjeżdża z grupą podopiecznych do Słupska na akcję ewangelizacyjną, żeby pracować z młodymi ludźmi na ulicach. Przed wyjazdem opublikował teledysk zrealizowany do ostatniego utworu „Gender i Inne Dewiacje”. Jego poprzedni kawałek „Jedno życie” zrealizowany na potrzeby kampanii antynarkotykowej ma prawie 80 000 wyświetleń na You Tube.

– Ostatni utwór to mój głos przeciwko temu co dziej się w Polsce – tłumaczy Dobromir w rozmowie z EPAinfo. – To co kreują dzisiejsze media i niektórzy politycy wpływa negatywnie na młodych ludzi. Widzę to na przykładzie moich podopiecznych. Wymaga się od nich logicznego myślenia, a pokazuje rzeczy nielogiczne. Jak 4o letni facet może zostawić rodzinę i zamienić się w kobietę? Nie można odwracać świata do góry nogami. Młodzież gubi się w tym wszystkim i sięga po narkotyki i alkohol. Przez ostatni rok w Pabianicach odebrało sobie życie 25 osób. Tym się zajmijmy.

Dobromir Makowski pracuje głównie z trudną młodzieżą z rodzin patologicznych. Jak twierdzi, zna problem od środka. Każdego tygodnia dostaje kilkanaście maili od dzieci i ich rodziców, którzy nie mogą poradzić sobie z problemami.

– Jest tyle problemów wśród polskich rodzin, dlaczego dokładać im kolejne? – pyta pedagog. – Młodzież gubi wrażliwość. Przestają racjonalnie myśleć. Uczenie ludzi, że mogą zmieniać płeć nie rozwiąże ich problemu, przysporzy nowych. Gender narodził się w Norwegii, ale tamtejsi ludzie szybko od tego odeszli. Tylko w Polsce chcą na siłę to przemycić. Świat jest prosty. Jak wlejesz do diesla benzynę to nie pojedziesz.

To utwór inspirowany Listem do Rzymian, który na przestrzeni ostatnich kilku lat zmotywował mnie do wyrażenia mojego zdania w muzycznej formie, jaką oddaję Ci do wysłuchania – tak o nowym kawałku pisze autor.

 

REKLAMA
Poprzedni artykułOni dostali, reszta czeka
Następny artykułAdrian Pędziwiatr w Omedze
16 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

dla mnie git 🙂 nawet bardzo git 🙂

Dno!!! Co to za słownictwo i do kogo?! Antychsryst w okularach i banda wariatów!!! do więzienia ich !!!! Sekciarze pod płaszczykiem religii ludziom chcą w głowach mieszać. Ale nie wiedzą, że wszyscy wokół są od nich mądrzejsi.zielonoświątkowcy, i podobne oszołomy co miasto okradają pod płaszczykiem fundacji !!!Nie chcemy was w naszym mieście !!!!! WON !!!!!!!!!!!!! Bo urzędnicy was wykurzą !!!!!

Głowa pusta to i zrozumieć ciężko

Czemu podpisalas sie Normalna skoro straszysz ludzi urzednikami?? zmien nick na Parówa albo Podpierdalaczka a jak ci nie pasuje to powiedz którą urzędniczką jesteś to cie wykurzymy WON wieśniaro albo odrazu sie do więzienia wyślij….tsss mądrzysz sie a słoma z butów na pół metra ci wystaje. Dam sobie rękę uciąć że zwiesz od złodzieji bo pieniądze które oni dostają są z puli z której kradłaś sama…

Tekstu o pedofilach w sutannach nie będzie, bo wszyscy by się obrazili i nie byłoby gdzie nocować na plebaniach, za darmoszke przy okazji jeżdżenia po Polsce z rap pedagogią czy coś w tym stylu.
Jak słyszę taki tekst o kaczuszkach i siusiakach to bardziej chcę mi się śmiać, niż miałbym myśleć o tym jakie to wszystko jest złe. Do tego wszystkiego klip sztywny jak Grodzka podczas tego wywiadu. Bujanie się wymuszone u niektórych tak bardzo, że aż w oczy kłuje.

gwiazda pabianickiego internetu trzymająca transparent o mamie, tacie i chacie jeszcze nie została wyrzucona z cm? ktoś ją tam jeszcze lubi? hahaha

tego problemu nie da się wyczerpać dysponująć pięcioma minutami nagrania, ale niestety tutaj został on opisany bardzo lakonicznie. Czytając artykuł spodziewałem się czegoś innego troszkę. „Jak wlejesz do diesla benzynę to nie pojedziesz.” – to oczywiste, jednak chyba problem (problem w istocie, a nie w ujęciu jednego człowieka, czy nawet grupy) dotyczy przypadków, które bardzo silnie czują, że mają w swoim dieslu benzynę, że ktoś im ją wlał bez ich wiedzy i woli, i dlatego chcą coś zmenić. Wg mnie promowanie ideologii gender nie jest dobre, ale niektóre teksty mogą dotykać i ranić ludzi którzy są gejami, lesbijkami, transseksualistami, i… Czytaj więcej »

Problem jest w tym że to wszystko nakręcili katole z klerem na czele. Kiedyś byli homo mieli swój świat i był spokój. Homoseksualizm to nie twór ostatnich 25lat ale byli i nie afiszowali się owszem była niechęć do nich ale nie ujawniali się i był spokój. Problem zaistniał jak kościół żaczął ich kochać i miłować wedle przykazań bożych by szanować bliźniego swego i nie czynić mu złego. Wszelka agresja nienawiść podżegania doprowadziły do tego że łażą po defiladach jak błazny wybryki cyrkowe. Poco bo skoro zaczęto ich zaczepiać zaczęli się odgryzać i domagać się praw. Zawsze kler namiesza ale sam… Czytaj więcej »

To niby że co chodzi o równo uprawnienie płci? wolne żarty chodzi o rozwalanie psychiki dziecku od narodzin. Piep…nie tylko by wprowadzić tą ideologię srendel a jak przemyca społeczeństwu to dopiero dowala. Jakoś oglądając program o srender nie widziałem by tam uczyć szacunku chłopczyka do koleżanki czy kolegi tylko z góry założono że każde dziecko może być trans seksualne i inne dziecko musi je traktować jako ONO. To jak to się ma do tego co pisze w tym linku bo jak by czytać to to wychodzi piękna idea poszanowania płci przeciwnej . Ktoś ostro kłamie by wybielić to srender i… Czytaj więcej »

Czy wy ludzi wiecie w ogóle co to jest gender? Opluwam ze śmiechu monitor jak czytam większość Waszych wypocin.

To proszę pokornie o wyjaśnienie.
Może zamiast opluwać wystarczy wytłumaczyć.

i h….. wielki z dopalaczmi zrobił tylko w pabianicach tak można przymykać oczy

tekst smieszny ale dobry przekaz z ktorym sie zgadzam.

Popieram słowa tego kawałka! Chłopiec to chłopiec, a dziewczynka to dzieczynka! Nie można mówić, że czarne jest białe 🙂

halo halo a pan Maku to wody z mózgu dzieciom nie robi???? Takie „porządki” to kochani róbcie w swojej grupie!! Tam możecie leczyć gejów z gejostwa i wyganiać demony z lesbijek… o ile macie takie wśród współwyznawców… wasz pseudo kościółek jest miejscem do szerzenia takich ideologii… tam jesteście guru, tam programujcie dzieciaki i uczycie ich nietolerancji…godzą się na to one i ich rodzice to ok!!. a ludziom, którzy nie maja nic wspólnego z takimi oszołomami , religiami i skrajnościami religijnymi nie właźcie do łózka, nie oceniajcie!!! Wychodźcie do ludzi z ewangelią i tylko ewangelią jak macie taką potrzebę… a swoje… Czytaj więcej »