Strona główna Aktualności Z miasta Ewangelizowali pabianiczan

Ewangelizowali pabianiczan

19

W piątek na skrzyżowaniu przy SDH Dobromir Makowski z Chrześcijańskiego Centrum Młodzieży i ks. Michał Misiak z parafii św. Mateusza zorganizowali akcję ewangelizacyjną.

Młodzież, która wzięła udział w happeningu, odgrywała scenki mające przyciągnąć uwagę przechodniów i kierowców jadących przez miasto. I tak przejście dla pieszych na ul. św. Jana zamieniało się w ring, gdzie pojedynek toczyły postacie Jezusa i diabła. Reszta uczestników trzymała transparenty z napisami „Jezus zwycięża, kocha cię i wciąż na ciebie czeka”.

Akacja zostanie powtórzona w sobotę o godz 13.00. Natomiast również w sobotę oraz niedzielę od godz. 17.00 do 19.00 będzie piknik młodzieżowy zorganizowany na Starym Rynku. W akcję zaangażowana jest fundacja „Młodzi dla młodych” przy parafii św. Mateusza.

 


REKLAMA
19 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Lubie go 😉 jest wyjątkowy 😉 pomysły też ma świetne 😉

tacy święci a stwarzali zagrożenie w ruchu drogowym

Ja pie**ole co za debil…

Teraz czas na ateistów by wyszli i pokazali jak fajnie się żyje będąc wolnym człowiekiem bez wierzenia w nie wiadomo co i ciągłymi zakazami wszystkiego. Ale ateiści nie muszą się tak wydurniać by przyciągać do siebie ludzi. Szkoda że tak kościół kończy że musi dwoić się i troić by zwerbować nowych posłusznych uległych członków klubu rybaka. Kiedy się wyzwoliłem z tego zniewolenia poprzez patrzenie na to co odwala kler dopiero poczułem się wolnym człowiekiem bez narzucania woli i widzimisi facetów co żyją w grzechu wypierając się obcowania z kobietą i kobiet co odrzucają obcowanie z mężczyzną a przecie bóg powiedział… Czytaj więcej »

drogi zdzisiu jednak jako przedstawiciel ateistów wydurniłeś się zdecydowanie bardziej niż ci chrześcijanie 🙂
nie wiem do jakiego wcześniej kościoła należałeś, że wszystkiego ci zakazywali 🙂
bo potępianie kradzieży, zabijania, dymania cudzych żon to chyba jest nawet zgodne z naszym laickim systemem prawnym czy może się mylę? a może piątek bez kiełbachy był nie do zniesienia?

po tych wszystkich twoich komentarzach stwierdzam, iż jednak czegoś ci w tym doskonałym życiu brakuje… może właśnie wiary niekoniecznie w duchy ale może w ludzi wystarczy 🙂

Boga nie ma. Stworzyli go ludzie. Kościół dalej was okłamuje biorąc za to pieniądze. Otwórzcie wreszcie oczy. Średniowiecze już dawno minęło.

polsat też kłamie i też za to bierze kasę, to cię wolnościowcu nie boli?
i czemu tak dbasz o moją kasę, pewnie wolałbyś aby szła do twojego wora 😀

Tak się składa, że nie oglądam telewizji. Żadnej. Pieniędzy Twoich ani nikogo innego nie chcę. Wolałbym żeby ci co ukradli, oddali z nawiązką.

ci co ukradli to znaczy kto?
księgowa z naszego przedszkola?
dres co listonosza okradł?
plichta z ambera?
nowak z po?
może 31% polaków co piraci w necie? 😀
czy tez ponad połowa co nie płaci abonamentu rtv? 😀

ci co ukradli to znaczy kto?
księgowa z naszego przedszkola?
dres co listonosza okradł?
plichta z ambera?
nowak z po?
może 31% polaków co piraci w necie? 😀
czy tez ponad połowa co nie płaci abonamentu rtv? 😀

a ten inteligentny człek obdarzony darem rozumowania nie potrafi sobie tak przefiltrować np. kazania z ambony? 😀

Nie bo nie chodzę i pierdół nie słucham zaś jak bym chodził to bym słuchał ale że bym chodził to musiał bym je uznawać w 100% inaczej bym tylko chodził na pokaz.

a ten inteligentny człek obdarzony darem rozumowania nie potrafi sobie tak przefiltrować np. kazania z ambony? 😀

widze na filmie. wystarczy

w takim razie musisz kiedyś przyjść i zobaczyć na własne oczy 🙂

Wyprane umysły, już od kołyski.

Wyprane umysły, od kołyski.
Polecam lekturę „MAGIA RZECZYWISTOŚCI SKĄD WIEMY, CO JEST PRAWDZIWE?” Richard Dawkins
Pięknie ilustrowana książka dla młodzieży i nie tylko.
Nie ma tu miejsca na baśnie, wierzenia i religię. Wszystkie zjawiska zachodzące w otaczającym nas świecie są bardzo przystępnie naukowo wyjaśnione.

Każdy swój rozum ma, kraj wolny… Po co bóle dupy ? Każdy robi to na co ma ochotę i tyle ? Pomysł sam w sobie niby ok… Pytanie po co ? Wiem gdzie jest kościół to pójdę. A kampania dla mnie w sumie tak potrzebna co wybory do sejmu.

Zdzisiek1979 obiecuję, że będę się za Ciebie modlił.
Wszystkiego dobrego!