Mężczyzna był reanimowany i został zabrany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala im. Kopernika w Łodzi. 

27-letni motocyklista jechał drogą łączącą Petrykozy i Piątkowisko. Kiedy zjeżdżał z wiaduktu stracił panowanie nad jednośladem, wjechał do rowu i uderzył w betonowy przepust. Motocykl wyleciał w powietrze i upadł kilkanaście metrów dalej. Po drodze i pobliskim polu porozrzucane były części maszyny – owiewki, tarcza hamulcowa i elementy koła.

Poszkodowany był długo reanimowany. Na miejsce wezwano LPR, żeby jak najszybciej przetransportować go do szpitala. Helikopter odleciał z miejsca wypadku o godz. 8.05 do szpitala w Łodzi. W drodze tam mężczyzna zmarł.

Droga na tym odcinku była zablokowana.

REKLAMA

7
Dodaj komentarz

1600
5 Wątki komentarzy
2 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
7 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ozyrys

Trzymaj się życia,dopadnie Cię zdrowie.Pozdrawiam

Fuks

Na pewno jechał 70.

Monika

Na wiadukcie jest ograniczenie do 50. Mało kto się tego trzyma, niestety.

Zenek

Dobrą musiał mieć prędkość !!! Zuch !!!

Adam

Zginął Człowiek. Trochę szacunku im becylu…

Motocyklista

Przepusty przy drogach do usunięcia? Są niebezpieczne?

Wyrazy współczucia dla rodziny tragicznie zmarłego!

Motocykliści lodz

Na prośbę Martyny , siostry Daniela, który zginął w wypadku motocyklowym pod Pabianicami 4 Września , z żalem informujemy ze ceremonia pogrzebowa odbędzie się w środę 12 Września w łódzkich łagiewnikach na cmenatarzu. Koledzy motocykliści chcący zaryczeć silnikiem (tym samym go pożegnać jako motocyklistę) spotykają się o 13 pod kościołem w Łagiewnikach (kiedy odbędzie się msza).