Strona główna Dzieje się Sport Milena – Terminatorka z Pabianic

Milena – Terminatorka z Pabianic

1

Zawodniczka UKS Azymut przebiegła 209 kilometrów i 711 metrów. Takiego wyczynu dokonała w 24 godziny.

Milena Grabska-Grzegorczyk zajęła drugie miejsce w Mistrzostwach Polski w biegu 24-godzinnym, które odbyły się w ubiegły weekend w miejscowości Łyse, niedaleko Ostrołęki.  Pabianiczanka była siódma w klasyfikacji generalnej.
Bieg 24-godzinny i dobry wynik w debiucie postrzegam jako duże wyzwanie, więc tym bardziej cieszę się z osiągniętego rezultatu. Ranga tych zawodów i wywalczony srebrny medal MP rekompensują ogromny wysiłek i napotkany w jego czasie ból – powiedziała nam wicemistrzyni Polski. – Z kolei „Mazurek Dąbrowskiego” podczas dekoracji to chwila, dla której warto przełamywać swoje słabości, przekraczać własne granice oraz wytrwale i ciężko pracować. Ten sukces pomógł mi osiągnąć mąż Bartek, który podczas całego biegu był dla mnie serwisantem i wsparciem.

Nasza zawodniczka to specjalistka od ultramaratonów. Jej świetną formę mogliśmy podziwiać już kilkukrotnie. W ubiegłym roku była najlepsza podczas biegu 12h z Koroną. Zawodniczka Azymutu przebiegła wtedy po Lewitynie blisko 105 kilometrów.

 

fot. zbiory prywatne
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

No SZACUNEK WIELKI dla Mileny! Jest wspaniała jako osoba i jako biegaczka ultra. Dla mnie to wyróżnienie, że ją znam 🙂