Strona główna Aktualności Mieszkańcy wsparli druhów. Dwie OSP wysoko w rankingu

Mieszkańcy wsparli druhów. Dwie OSP wysoko w rankingu

1
Druhowie z dwóch ochotniczych straży pożarnych w powiecie pabianickim mają powód do radości. Tej przysporzyli im mieszkańcy. 

W jaki sposób? Przekazując na rzecz jednostek swój 1% podatku. Ofiarowane sumy pozwoliły bowiem zająć naszym druhom wysokie miejsca w ogólnopolskim rankingu OSP z najwyższymi kwotami z tego tytułu.

Portal remiza.com.pl podał pierwszą dziesiątkę. Na szóstym miejscu znalazła się OSP w Chechle – otrzymała 26.251 zł. Siódme zajęła OSP w Konstantynowie Łódzkim, na której konto wpłynęło 24.276,90 zł.

„Dziękujemy za Wasze wsparcie, zaufanie i setki komentarzy, w których wspieracie naszą działalność. Jest to dla nas ogromna motywacja do dalszych poświęceń i działalności na rzecz lokalnej społeczności!” – napisali ochotnicy z Konstantynowa Łódzkiego.

Ta jednostka przeznaczy pieniądze na dokończenie remontów, rozwój Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej oraz pokazy dla mieszkańców miasta. Również na cele związane z ochroną przeciwpożarową, jak doposażenie czy szkolenia, „pójdzie” finansowe wsparcie, jakie dostali druhowie z Chechła.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Brawo