Strona główna Aktualności Polityka Mackiewicz nominował zastępców. Po cichu

Mackiewicz nominował zastępców. Po cichu

12

W wigilię Bożego Narodzenia prezydent Grzegorz Mackiewicz wręczył nominacje na wiceprezydentów.

Potwierdziły się nasze wcześniejsze informacje (WIĘCEJ) i gabinety na drugim piętrze Urzędu Miejskiego w Pabianicach zajmą: Aleksandra Jarmakowska – Jasiczek oraz Maciej Łuczak. Dziś rano otrzymali nominację, prezydent też przedstawił swoich zastępców urzędnikom. Nie wiedzieć czemu, cała uroczystość utrzymywana była w tajemnicy, a dziennikarze nie zostali na nią zaproszeni.

Aleksandra Jarmakowska-Jasiczek (BSR) była radną miejska i długoletnią komendantką Hufca ZHP (WIĘCEJ). Przez krótki czas pełniła obowiązki naczelnika wydziału infrastruktury w starostwie powiatowym.

Maciej Łuczak (PiS) to geodeta, który przez 10 lat był dyrektorem Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej. Z racji swojego wykształcenia zajmie się infrastrukturą w mieście. W listopadzie wywalczył mandat radnego powiatowego.

Wiceprezydenci

REKLAMA
Poprzedni artykułWjechał w pracownika stacji (ZDJĘCIA)
Następny artykułRadosnych Świąt życzy EPAinfo
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

„Nie wiedzieć czemu, cała uroczystość utrzymywana była w tajemnicy, a dziennikarze nie zostali na nią zaproszeni.” już od roku biegał do gazet i dziennikarzy jak kot z pęcherzem (wybory) a teraz ma Was w …… (już po wyborach) 🙂
Wesołych Świąt
PS ciekawe ile jeszcze stanowisk powstało o cichu ?

marny z Pana dziennikarz skoro nic nie wie. Czas zmienić zawód i skończyć jakąś szkołę 🙂

rączka rączkę myje, ciekawe czym Pani Aleksandra zapunktowała, żeby objąć to stanowisko i ile musiała w to „zainwestować” może warto przyjrzeć się bliżej jej osobie.
Nagłe porzucenie Hufca, i od razu po ciuchu zaklepane stanowisko.
Nie wróżę Panu następnej kadencji Panie Mackiewicz…

Takie bzdury jak Pan/Pani wypisuję to tylko świadczy o nie wiedzy i potwierdza mnie w tym że wiele osób pisze informację wyssane z palca 🙂 kto cokolwiek by nienzostal to zawsze dociekacie jakiś powiązań i snujecie bezpodstawne oskarżenia. Porzucenie stanowiska – kłamstwo, zaklepanie stanowiska również bzdura.

Jak nagle??? Jestem harcerzem i dh Ola rok temu zapowiedziała ze odchodzi. Zrobiła bardzo dobrego dla naszego Hufca i wierze ze wiele dobrego zrobi dla naszego miasta. Dh Aleksandro jesteśmy dumni z druhny. I dziękujemy że jesteś

Widać że również w mniejszych miastach „PO” załatwia swoje sprawy po cichu i chcą być dobrzy dla mieszkańców w zapowiedziach przed wyborczym, wszystkich mają głęboko gdzieś.

To nagłe opuszczenie hufca po 15 latach…. faktycznie jak mogła… kilka lat pracy jako wolontariusz…i to jeszcze z rocznym wyprzedzeniem powiedziała o tym ze opuszcza hufiec… powiedziała w 2013 ze odchodzi a w 2014 odeszła. Czasami jak czytam to mi się niedobrze robi. Wesołych Świąt; )

Hmmmm o potężnych długach Hufca obrońcy Pani Aleksandry już nie wspomną? 😉

Cichy nie pisz takich bzdur!!!!! Dh Aleksandra przejęła hufiec z długiem około miliona od Budynia!!!! A teraz dług jest około 50 tys. Wiec około 900 tys zł dług hufca jest mniejszy dzięki dh;) Nie mówiąc ze zrobiła to jako wolontariusz nie biorąc wypłaty przez ostatnie 3 lata Możesz sprawdzić tą informacje!!!! i proszę cie nie kłam takimi hasłami bo ranisz uczciwych ludzi

Jeśli bedzie z niej taki wiceprezydent jak nieudolna radna to gratuluje. Można było rownie dobrze Grabarzowa albo Lesmana mianować hahahhahahahahhaha

Łuczak!!!! Masakra. PiS zrezygnujcie proszę WAS

pani Jarmakowska była jedną z najgorszych radnych minionej kadencji