Strona główna Aktualności Polityka Matuszewski o opozycji i konflikcie w klubie radnych PiS

Matuszewski o opozycji i konflikcie w klubie radnych PiS

9

Poseł Marek Matuszewski oraz senator Maciej Łuczak zorganizowali krótką konferencję prasową przed ratuszem.

– Chcemy zaapelować do opozycji, żeby nam nie przeszkadzali, żeby nie donosili na nas do Brukseli. To się źle kojarzy. Był kiedyś taki przypadek – Targowica. Chcemy współpracy, aby partie opozycyjne przekazywały odpowiednie projekty ustaw, ale nie ma takich. Na razie opozycja tylko krzyczy i próbuje blokować dobre zmiany. Dlatego apelujemy, aby opozycja nie blokowała, nie rozrabiała, tylko razem z nami wzięła się do pracy i wspomagała nasze dobre projekty – mówił Matuszewski. – My deklarujemy, że jeśli będą wpływać dobre projekty od opozycji, to też się nad nimi pochylimy i będziemy pracować dla dobra Polski.

Poseł został zapytany przez dziennikarzy o sprawę radnej Bożenny Kozłowskiej, która czeka na decyzję dotyczącą usunięcia ze struktur partyjnych. Decyzję tę miał podjąć właśnie poseł Matuszewski, który jest szefem okręgu sieradzkiego tej partii.

– Wspólnie z senatorem Łuczakiem, który przedstawił mi problem, podejmiemy dobre decyzje, które rozwiążą ten temat. Ja zawsze jestem skłonny rozmawiać, negocjować, doprowadzać do sytuacji, żeby nie było od razu decyzji o wyrzuceniu z partii – zapewnił poseł.

– Decyzja jeszcze nie zapadła, będziemy chcieli porozmawiać. Wcześniej zapraszałem panią radną na spotkanie, ale jej sprawy rodzinne pokrzyżowały plany – dodał senator Maciej Łuczak.

Parlamentarzyści poinformowali również, że w piątek będzie oficjalne otwarcie ich biura poselsko-senatorskiego przy ulicy Stary Rynek 6.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Widzial ktos jak senator pracowal w senacie nad ustawa ile razy zabral glos w dyskusji? MM sam nie wierzy w wodę która leje…. po co ta farsa? Wolałbym szczere sformułowanie mamy 100% władzy i 100% odpowiedzialności a nie pierdu pierdu

No widać , że nie masz pojęcia. Uważasz , że ten kto cały czas pokazuje się w mediach to pracuje a ten ,kto nie to nic nie robi. Senat jest najmniej pokazywany w mediach więc takie stwierdzenia są żenujące.

A co podniesieniem kwoty wolnej od podatku? 🙂

Faceci już mocno dojrzali, nie tylko wiekowo, dlatego ten pomysł na konferencję to totalna dziecinada. Kto wam przeszkadza pracować? Weźcie się za robotę, zamiast zwoływać bezsensowne spotkania z dziennikarzami. Kompromitacja, która będzie się za wami ciągnęła już do końca kadencji…

Jak na razie wszystkie ich „dobre zmiany” będą bić wszystkich Polaków po kieszeniach. Ja dziękuję za takie „dobre zmiany”…

Przedstaw przykład.

a ja myślałem że ulotki roznoszą się można pomylić

W Brukseli to p.Szydło rozdała książeczki wszystkim europosłom jak to żle rządził poprzedni rząd.

Jak czyta się te wpisy to robi się niedobrze człowiekowi. Czy choć raz co niektórzy mogliby przestać wypisywać bzdury. Do roboty !! bo widać , że macie za dużo czasu i tylko narzekać potraficie.Będziecie za 4 lata oceniać a nie po 3 miesiącach gadać bzdety.