Strona główna Dzieje się Kto wystąpi na Dniach Powiatu? Znamy wykonawców

Kto wystąpi na Dniach Powiatu? Znamy wykonawców

17
Starostwo dokonało wyboru artystów, którzy wystąpią dla mieszkańców podczas tegorocznego święta powiatu. Wprawdzie umowy z nimi nie zostały jeszcze podpisane, ale żadne zmiany już nie nastąpią.

Impreza odbędzie się 18 maja, w sobotę, na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pabianicach. Jak zawsze przed publicznością zaprezentują się lokalne zespoły, ale nie zabraknie też wykonawców znanych szerokiemu gronu odbiorców.

Tych, którzy lubią muzykę disco polo może ucieszyć informacja, że do Pabianic przyjedzie grupa Long&Junior, która zyskała popularność między innymi dzięki takim piosenkom, jak „Tańcz, tańcz, tańcz”, „Bądź moją królową” i „Tańczyć chcę”.

Dla mieszkańców wystąpi też Michał Szpak. Jego muzyczna kariera zaczęła się od telewizyjnego programu X Factor. W 2016 roku utworem „Color of your life” reprezentował Polskę w 61. Konkursie Piosenki Eurowizji.

Gwiazdą tegorocznych Dni Powiatu będzie natomiast Ania Dąbrowska. Znane piosenki wokalistki to m.in. „Porady na zdrady” (ta promowała komedię romantyczną pod tym samym tytułem)), „W głowie” i „Z tobą nie umiem wygrać”.

– Przy wyborze artystów braliśmy pod uwagę również innych, ale niektórzy mieli już zajęte terminy. O tym, kto wystąpi na scenie zadecydowaliśmy sami. W ubiegłym roku wyboru dokonali wprawdzie mieszkańcy, ale ta formuła nie do końca się sprawdziła – tłumaczy starosta Krzysztof Habura.

Nie wiadomo jeszcze, o której rozpoczną się poszczególne koncerty. Powiatowi urzędnicy pracują nad harmonogramem.

REKLAMA
Poprzedni artykułRozwandowicz z golem w sparingu
Następny artykułZe starego budynku zostały tylko gruzy
Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Nooooo, Szpaku!
Może nawet podjadę na Łukoil posłuchać 😀

„Charlie Charlie, był mą podróżą dziką, noce i dnie…”
🙂

Chodniki dziurawe, drogi dziurawe, wiele dróg w mieście Pabianice jest nieprzejezdnych lub zalewanych wodą a władze miasta za pieniądze podatników robią sobie igrzyska przedwyborcze. To jest skandal, złodziejstwo publicznych pieniędzy i korupcja!

Wydawało mi się, że czytanie ze zrozumieniem jest sprawnością wymaganą już na egzaminie kończącym szkołę podstawową, ale widocznie po ostatniej reformie edukacji coś się musiało zmienić. Tych artystów nie zapraszają bowiem władze miasta, tylko powiatu!!!! Poza tym nie ma to jak być dyżurnym malkontentem. Gdyby na Dni Powiatu nikogo nie zaproszono, to wtedy zawodowi narzekacze od razu by komentowali, że „tu się nic nie dzieje”, „do tej pipidówy nikt nie chce przyjechać” itp.

Może lepiej wcześniej jakąś ankietę przeprowadzić, a nie wybierać osoby które wydaje mi się że ludzie z urzędu chcieli by ujrzeć w tym mieście.

Starosta mówi, że formuła pytania mieszkańców o zdanie nie do końca się sprawdziła. Przecież to nic nie znaczy. To tak jakby nic nie powiedział. Dziennikarz powinien drążyć i dopytywać, a nie kupować takie drętwe gadanie.
Drogie epainfo, podpowiadam pierwsze z brzegu, przykładowe pytania, które warto zadać staroście: Co pan ma na myśli? Co to znaczy „nie do końca sprawdziła”?
Zadawania dociekliwych pytań otwartych uczą przecież na studiach dziennikarskich 🙂 Na przyspieszonych kursach też 😉
Nie pozwólcie po prostu, żeby lokalni watażkowie nawijali Wam makaron na uszy. Niech czują, że czwarta władza ich kontroluje, a nie włazi w…

Nie da rady bez disco polo tylko może jakieś młode zespoły promować. A nie tylko badziewie lansować na siłę.

MIAŁCZYŃSKA W PAB… NASTOLATKI JUŻ SIĘ CIESZĄ MNIE TO NIE CHWYTA

Znasz słowo , lub taki zbitek słowny —KWESTIA GUSTU??? Czy istnieje przymus uczestniczenia? Nie podoba mi się wykonawca X – trudno, nie oglądam,a za rok może będzie mój Y. Tak? Dlaczego w 2019 nastolatki mają się nie cieszyć? Nie byłeś młody? Choćby mentalnie?

Jakiś kabaret by się przydał.

Doskonały ponoć kabaret w tefaupe. Ponoć……….

Jak zwykle byle kto, aby tylko zagrali…

Michał Szpak oraz Ania Dąbrowska to byle kto?

Zapisz się do rady osiedlowej
Wspólnoty mieszkaniowej
Grupy wolontarystycznej
Wystartuj na radnego
I zacznij podejmować jakieś decyzje które każdy będzie miał prawo krytykować
I wtedy porozmawiamy …

Dobry sposób myślenia.

A ja bym chętnie posłuchał jakiegoś dobrego polskiego rapu bo ten pop pomału to po dziurki w nosie mam.Myślę,że dla każdego coś dobrego powinno być w końcu to impreza dla mieszkańców powiatu.Za chwilę dni Pabianic i tam znowu jakiś Kwiatkowski i na dokładkę gwiazda Margaret chyba brak pomysłu władz jednych i drugich.

Wszystko tylko nie hip hop.. o disco polo nie ma co wspominać, bo to akurat trudno nawet nazwać muzyką