Strona główna Aktualności Polityka Nowy rzecznik A. Dudy związany z naszym powiatem. Zameldował go tu… K....

Nowy rzecznik A. Dudy związany z naszym powiatem. Zameldował go tu… K. Ciebiada

16
Błażej Spychalski, Krzysztof Ciebiada i Antoni Hodak

Błażej Spychalski został nowym rzecznikiem Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Spychalski to radny PiS z łódzkiego sejmiku i wieloletni działacz tej partii.

Co ciekawe, nowy rzecznik został radnym naszego województwa dzięki Krzysztofowi Ciebiadzie. O jego powiązaniu z naszym powiatem pisał w 2014 roku Dziennik Łódzki: „Ma zameldowanie u kandydata PiS na stanowisko prezydenta tego miasta, czyli Krzysztofa Ciebiady, tak jak w 2010 roku Mastalerek, który przybył ze Szczecina”.
Taki zabieg meldowania kolegów partyjnych nazywa się w polityce „spadochroniarstwem”.

Spychalski był też pełnomocnikiem wyborczym w województwie łódzkim 4 lata temu i to on prezentował Krzysztofa Ciebiadę jako kandydata na prezydenta Pabianic podczas konferencji prasowej (ZDJĘCIE GŁÓWNE). Właśnie podczas tej konferencji Błażej Spychalski przyznał, że jest związany z naszym miastem.

REKLAMA
Poprzedni artykułWięcej religii niż angielskiego czy rytmiki
Następny artykułMackiewicz idzie po drugą kadencję
Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Czy meldunek ma zwiazek ze stanowiskiem

Śmietanka PISu… Jedna morda grubsza od drugiej.

Antoni, Antosiu. Gdybym ja z taką rozmymłaną koszulą przyszedł do pracy, to szef wypieprzyłby mnie na zbity pysk. Szyjka się nie mieści? Trzeba kupić wiekszy rozmiar.

Gratulacje! Szkoda że Pan Ciebiada nie został prezydentem, wtedy pieniądze z Warszawy by płynęły do Pabianic, a za Mackiewicza nic się nie dzieje.

prostytutki też się cieszą jak im płacisz 😉 a niestety są dymane…

Zachłyśnięty propagandą PIS nie rozumiesz, że SAMORZĄDNOŚĆ polega na tym, że rządzimy się sami we własnej małej ojczyźnie – niezależnie od tego czy „Warszawa – (rząd PIS)” nam łaskawie coś da czy nie! Pozyskujemy pieniądze niezależnie od polityków rządzących!!! I bez ich „łaskawości” o czym teraz tak wymownie wspominali aparatczycy PIS ostatnio szantażując wyborców!!! To nie jest SAMORZĄDNOŚĆ lecz centralizacja władzy czyli PRL. Wedy jak niejaki aparatczyk Nowak zdołał przekonać Gomółkę, że coś trzeba w Pabianicach zrobić, to było na bank!!! KOMUNA WRACA!!!

To pokazuje tylko, że Ciebiada jest wpływowy. Załatwił sobie, innym. Nikt mu nie odbierze włożonej pracy, nieważne jak! I takich ludzi potrzebujemy! Co dla nas załatwił Mackiewicz i gdzie???????????????????????????? Bo na razie to ściemy wam wciska i tyle.

@Król Julian Twoja maska pisowski trollu żałośnie opadła!!! Wpływowy – pracuje – a jakże! – w spółce Skarbu Państwa (PGE Obrót – jak przyznaje nam osoba związana ze spółką) stworzono dla niego fikcyjne stanowisko koordynatora ds. sprzedaży energii. Niewiele robi, a zarabia dużo. Ile? W ubiegłym roku, bagatela, 173 tys. zł. Wg jego zeznania podatkowego jako przedsiębiorca z lat ubiegłych poniósł tylko same straty – nic dziwnego, że przylepił się do pisowych konfitur!!! Ale pensja to nie wszystko! Pan radny ma również do dyspozycji służbowe auto, które łatwo pomylić z ministerialną limuzyną. To elegancka skoda superb! – Ciebiada wozi tą… Czytaj więcej »

Eh, Moderator. Żałość przez ciebie przemawia. Zazdrościsz? To ZRÓB TAK SAMO!!!!!!!! Potrafisz? Żółć cebulaka cię zalewa jak resztę! Mam dobrą radę: nie zazdrość innym, nie opluwaj, tylko rób, żeby samemu zarabiać 173 tysia rocznie! Na tym się skup, a nie żeby sąsiadowi krowa zdechła! Wyrobił sobie chody, to jego wkład. Sam zrób to samo skoro tak ci gul chodzi. Nie rozumiem was. Wielu takich jak ty NIGDY nie przestanie być niewolnikami, bo niewolnictwo to ich mentalność… Szkoda słów. Jesteś kowalem swego losu więc zmień własne życie jak ci źle, a nie patrzysz komu tu świnię podłożyć

„Wyrobił sobie chody, to jego wkład. ” Piękne podsumowanie działań tego pana… czyli to nie wykształcenie, pracowitość, wiedza przesądziły o karierze tego człowieka tylko fakt, że „wyrobił sobie chody”? Jeśli ty go za to podziwiasz, to prezentujesz ten sam poziom.

julian zaden krol szkoda ze jak mial szwalnie to same straty mial taki z niego przedsiebiorczy czlowieg jest gdyby nie pis to musial by na kasie w biedronce stanac

Wszystkich melduje w tym swoim hotelu, czy tylko wybrańców?

Mówią, ze miasti się nie rozwija a zobaczcie ile osób wpływowych się tu melduje, Mastalerek podobno też był u kogoś z PiS zameldowany

Podobno u Ciebiady…ląduje tu taki desant a potem nam wciskają, że ci ludzie będą dbać o interesy wyborców z tego okręgu. Jedna wielka ściema 🙁

Może „Jarosław – Polskę zbaw!!” też się u nas zamelduje!!! Czy sobie wyobrażacie – ja nawet nie śmiem sobie tego wyobrazić – jak pabianiczanie by to przyjęli??? Jakie nieprzebrane tłumy gromadziłyby się pod „wybranym” hotelem??? Co za zaszczyt, co za ekscytacja przewyższająca wizytę JPII w Krakowie!!!

Błażej Spychalski.
Wszak to ten nieustraszony tropiciel PRL-owskiej agentury. 🙂