Strona główna Aktualności Z miasta Kolejne ulice gotowe

Kolejne ulice gotowe

3
ul. Sybiraków

Zakończył się remont ulicy Rzgowskiej (VII łopatka). Nowy asfalt jest też na ulicy Sybiraków, gdzie trwa porządkowanie terenu po remoncie.

Ulice miały być gotowe do 16 sierpnia. Remont ul. Sybiraków kosztował 681 612 zł. Powierzchnia jezdni i chodników to  2 675 m².

Trwa natomiast modernizacja ul. Siennej. Firma Włodan ma czas do 5 października. To jedna z kosztowniejszych inwestycji. Cena z przetargu to 1 733 000 zł. Rozpoczął się również remont ul. Zielonej. Nowy asfalt  będzie też na ul. Hetmańskiej.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Kiedy krzywa będzie zrobiona ?

Smutne to miasto, że musimy cieszyć się, że wylano asfalt na kilku ulicach (za rok i tak tam będą dziury) … a gdzie inwestycje, gdzie inwestorzy, gdzie tereny inwestycyjne … ??? gdzie miejsca pracy ??? Pabianice są jednym z najbiedniejszych miast … zaraz tramwaj zniknie, zaraz dług szpitala znów nas zabije … zaraz nam zrobią płatne miejsca parkingowe w całym mieście … Smutne to miasto 🙁

A są jakieś plany co do Podmiejskiej? Bo rok szkolny już blisko a tamtakie dziury, że jak jakiś pierwszak po drodze do szkoły wpadnie to go będą w niej tydzień szukać.