Strona główna Sport Piłka nożna Klasa A w pełni rozpoczęta

Klasa A w pełni rozpoczęta

0

Druga kolejka zmagań za nami, a w najbliższy weekend czekają nas kolejne emocje. W swoich meczach podczas czwartego weekendu sierpnia trzy zespoły z powiatu pabianickiego wygrały swoje spotkania. Natomiast kolejne trzy przegrały.

Włókniarz Konstantynów – UMKS Korab Łask 2:3 (1:1)

W Konstantynowie Łódzkim mieliśmy bardzo wyrównane spotkanie. Niemniej w ostatnich minutach spotkania gola na 2:2 strzelił zawodnik z Łasku i mieliśmy wyrównanie. Natomiast ok. 10min. później, w doliczonym czasie decydującą bramkę strzeliła drużyna gości i to ona wyjechała z Konstantynowa z dorobkiem 3 punktów na koncie.

Iskra Dobroń – Sazan Pęczniew 6:1 (4:0)

Już w pierwszej połowie widać było przewagę gospodarzy. W drugiej części meczu dobili przeciwnika, który dzielnie walczył – nawet zdobył swoją bramkę honorową, ale na tym się skończyło. Ostatecznie Pęczniew został rozbity przez liderujących po 2. kolejce piłkarzy z Dobronia i w tym momencie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

LKS Jutrzenka Bychlew – Pisia Zygry 4:5 (1:3)

Na pewno jednego nie można odmówić piłkarzom z Bychlewa – waleczności. Otóż dzielnie starali się przeciwstawić przeciwnikowi, ale zabrakło im czasu na odrobienie strat.

MUKS Włókniarz II PabianiceOrzeł Kazimierz 0:3 (0:0)

Po pierwszej połowie mieliśmy remis i czekaliśmy na rozwój sytuacji. I tak też, na początku drugiej części zmagań rozwiązał się worek z bramkami dla drużyny gości. Efektem czego jest pozycja wicelidera po dwóch kolejkach rozgrywek dla zespołu z Kaziemierza i przedostatnie miejsce drugiej drużyny Włókniarza w tabeli łódzkiej klasy A grupy 3.

MGUKS Pogoń II Zduńska Wola – Orzeł Piątkowisko 1:3 (0:2)

W 25 minucie rzut rożny miała drużyna ze Zduńskiej Woli, lecz go nie wykorzystała, co obróciło się na ich niekorzyść. Obrona wybiła piłkę, którą przejął Dominik Drag – pobiegł w kierunku bramki po drodze mijając dwóch piłkarzy Pogoni. Natomiast w pozycji sam na sam z bramkarzem został sfaulowany. Czego rezultatem był rzut karny dla Orła. Do piłki podszedł Kamil Czekalski i to on otworzył wynik spotkania. Drugi gol padł zaledwie 15 minut później. Damian Majak wykorzystał zamieszanie pod bramką Pogoni i sprytnym strzałem podniósł wynik meczu na 0:2. Druga połowa zaczęła się chaotycznie, dużo strat, wybijanych piłek, ale na szczęście nie zemściło się to stratą bramki. Co więcej, w 67 minucie piłkarze z Piątkowiska doczekali się swojej trzeciej bramki, której strzelcem był Michał Wiśniewski. Niemniej, w samej końcówce spotkania nastąpiło lekkie rozluźnienie w drużynie gości, rzut rożny i piłkarz Pogoni pokonał bramkarza Orła Michała Giertnera. Cały mecz zakończył się wynikiem 1:3 dla Piątkowiska. To drugi wygrany mecz pod wodzą Michała Adamkiewicza. Po 2. kolejce Orzeł ma na koncie 6 pkt i zajmuje 4 miejsce.