Strona główna Nie przegap Joanna Lichocka na rynku w Pabianicach obiecuje ulgi ZUS dla przedsiębiorców

Joanna Lichocka na rynku w Pabianicach obiecuje ulgi ZUS dla przedsiębiorców

22
Joanna Lichocka, posłanka i „lokomotywa” sieradzkiej listy Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Sejmu rozdawała dziś na rynku przy ul. Moniuszki ulotki wyborcze w towarzystwie kandydatów z Pabianic. 

W przy okazji agitacji politycy zorganizowali krótką konferencję prasową. Głównym tematem było zwiększenie płacy minimalnej. Poseł Lichocka zapowiedziała też ulgi dla przedsiębiorców, które PiS ma przedstawić podczas sobotniej konwencji programowej dotyczącej gospodarki.

– Nie dajcie się nabrać na fake newsy, nie będzie podwyższenia ZUS, jest obniżenie ZUS dla małych firm i będzie to rozszerzone o kolejną grupę – zapowiedziała Joanna Lichocka. – Polska nie będzie krajem taniej siły roboczej, a przedsiębiorcy nie odczują tego jako zagrożenia.

Kandydaci PiS z Pabianic to Krzysztof Ciebiada (nr 5) oraz Elżbieta Ratyńska (nr 20).

REKLAMA
Poprzedni artykułPabianiczanin był blisko gwarantowanych 40 tys. zł w Milionerach
Następny artykułNikt nie przyszedł na przetarg
Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Xdddddddd

Odetchnalem z ulga. Jak obiecali tak bedzie. Nie moga sie mylic.

Te uszczypliwości wobec kandydatki moglibyście sobie darować. Lokomotywy są grubsze.

a co ona ma do gadania ?!

Ta „lokomotywa” podpiera intelektualnie jak ob. Suski. 🙂
Szkoda nawet komentować…

Fake news??? Może ciemny lud słuchał i uwierzył. Szczególnie klientela emerycka, która składki ma już w poważaniu.

A ten koleś, co go z pieluchą na plakatach wywiesili, to mówił, że ZUS podniesie. Już nawet w projekcie budżetu to zapisał. Któreś z nich łże. Znak to, że albo on te newsy kłamliwe wysyła, albo ta, co pot z niej spływa.

Twój imiennik spłonął w słusznej sprawie. Ty natomiast „spłoń” ze wstydu za kłamstwa w temacie podniesienia składek ZUS-u.

Musimy żyć w różnych światach. Ja realnym, Ty, Marku w wykreowanym przez propagandę organizacji sprawującej władzę.

W moim świecie usłyszałem kolejne propozycje Premiera dla przedsiębiorców.Twój komentarz zapewne poznam tuż po dzisiejszym wydaniu Faktów TVN.

W moim świecie słowo „premier” zapisuje się z małej litery; wyjątkiem jest zwrot grzecznościowy kierowany wprost do niego. Ten śmieszny koleś proponował już milion samochodów elektrycznych, które miały być wyprodukowane w Polsce w cztery lata. Zostało mu kilkanaście dni na wysłanie do sprzedaży brakującego miliona. Proponował też miliony mieszkań, z których realnie jest mniej niż 850 (nie milionów, nie tysięcy, ale po prostu 850). Z resztą obietnic też pewnie uwinie się w trzy tygodnie. Obniżkę składki ZUS też proponuje, ale w budżecie zapisał jej wzrost. Ja już policzyłem, ile mi w ten sposób zabierze. Może zaproponował Ci kolumnę Zygmunta na… Czytaj więcej »

Bez wchodzenia w szczegóły zapytam: Jaka alternatywa? Tylko z pozytywnymi przykładami proszę.

Dowolna, byle zorientowana demokratycznie.

raz , że wpływu na to co obiecuje, dwa, z nie swoich łatwo obiecywać, ale cóż jak partia taka lokomotywa

a tak mi się jeszcze skojarzyło; ” Na straganie , w dzień targowy takie słyszy się rozmowy……” i parafrazując poetę: „Wnet i tak zginiemy w .upie!”

Pokazywanie się w tym mieście z kandydatem, który nie pamięta (a może nie chce pamiętać?), gdzie zrobił maturę jest dość ryzykowne….

Tradycja widzę . Cały rok ich nie widać a przed wyborami aż czarno jak mrówek. Przez ,4 lata miałam stanowisko na rynku nikogo z nich nie było widać. A teraz nagle pojawiają się pisiory i obiecują gruszki na wierzbie. Pewnie głupi naród pójdzie i zagłosuje bo im dadzą 500 plus czy inne jałmużnę a że wszystko pójdzie w górę 200 procent bo skądś trzeba na to wziąć to już nikt tego nie widzi. Poczekajmy jak za chleb trzeba będzie 10 zł zapłacić albo paliwo z 8. Zł za litr to może ta pisows ma kacza chlota się obudzi

Piwo po 8 zł to akurat bardzo dobry pomysł. Dość mam już tych pabianickich alkoholików, którzy po pijaku zabijają.

Nie mogę się doczekać Twoich komentarzy ,po wizycie platfusów na bazarze. I popraw swoją pisownię.Ja rozumiem że do sprzedaży kartofelków ,studiów nie potrzeba, ale bez przesady !

dokładnie! dupę zawrócili, klientele przepłoszyli, a sami nic nie kupili!

Fake news czyli robicie z nas debili ze niby zle słyszeliśmy , super . Może ZUS będzie mniejszy jak będziemy prowadzić firmę na minusie jak Pan C ( apropo Zusu od dochodu ) A Pan C to w polityce jest dla ludzi czy tej pensyjki w PGE ?

Jest wiele metod na podwyższenie składek ZUS poprzez ich obniżenie .
Można obniżyć składkę ZUS i wyeliminować przysługujące świadczenia .
Tzn płacisz składkę
Ale nic nie jest wpłacane na emeryturę
Albo nie przysługuje Ci zasiłek chorobowy wypadkowy itd itd .