Strona główna Nie przegap Joanna Lichocka na rynku w Pabianicach obiecuje ulgi ZUS dla przedsiębiorców

Joanna Lichocka na rynku w Pabianicach obiecuje ulgi ZUS dla przedsiębiorców

22
Joanna Lichocka, posłanka i „lokomotywa” sieradzkiej listy Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Sejmu rozdawała dziś na rynku przy ul. Moniuszki ulotki wyborcze w towarzystwie kandydatów z Pabianic. 

W przy okazji agitacji politycy zorganizowali krótką konferencję prasową. Głównym tematem było zwiększenie płacy minimalnej. Poseł Lichocka zapowiedziała też ulgi dla przedsiębiorców, które PiS ma przedstawić podczas sobotniej konwencji programowej dotyczącej gospodarki.

– Nie dajcie się nabrać na fake newsy, nie będzie podwyższenia ZUS, jest obniżenie ZUS dla małych firm i będzie to rozszerzone o kolejną grupę – zapowiedziała Joanna Lichocka. – Polska nie będzie krajem taniej siły roboczej, a przedsiębiorcy nie odczują tego jako zagrożenia.

Kandydaci PiS z Pabianic to Krzysztof Ciebiada (nr 5) oraz Elżbieta Ratyńska (nr 20).

REKLAMA

22
Dodaj komentarz

1600
12 Wątki komentarzy
10 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
14 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
KrzysztofKrawczyk

Xdddddddd

And

Odetchnalem z ulga. Jak obiecali tak bedzie. Nie moga sie mylic.

Giordano Bruno

Te uszczypliwości wobec kandydatki moglibyście sobie darować. Lokomotywy są grubsze.

a co ona ma do gadania ?!

princeofwales

Ta „lokomotywa” podpiera intelektualnie jak ob. Suski. 🙂
Szkoda nawet komentować…

Edward

Fake news??? Może ciemny lud słuchał i uwierzył. Szczególnie klientela emerycka, która składki ma już w poważaniu.

Giordano Bruno

A ten koleś, co go z pieluchą na plakatach wywiesili, to mówił, że ZUS podniesie. Już nawet w projekcie budżetu to zapisał. Któreś z nich łże. Znak to, że albo on te newsy kłamliwe wysyła, albo ta, co pot z niej spływa.

Marek

Twój imiennik spłonął w słusznej sprawie. Ty natomiast „spłoń” ze wstydu za kłamstwa w temacie podniesienia składek ZUS-u.

Giordano Bruno

Musimy żyć w różnych światach. Ja realnym, Ty, Marku w wykreowanym przez propagandę organizacji sprawującej władzę.

Marek

W moim świecie usłyszałem kolejne propozycje Premiera dla przedsiębiorców.Twój komentarz zapewne poznam tuż po dzisiejszym wydaniu Faktów TVN.

Giordano Bruno

W moim świecie słowo „premier” zapisuje się z małej litery; wyjątkiem jest zwrot grzecznościowy kierowany wprost do niego. Ten śmieszny koleś proponował już milion samochodów elektrycznych, które miały być wyprodukowane w Polsce w cztery lata. Zostało mu kilkanaście dni na wysłanie do sprzedaży brakującego miliona. Proponował też miliony mieszkań, z których realnie jest mniej niż 850 (nie milionów, nie tysięcy, ale po prostu 850). Z resztą obietnic też pewnie uwinie się w trzy tygodnie. Obniżkę składki ZUS też proponuje, ale w budżecie zapisał jej wzrost. Ja już policzyłem, ile mi w ten sposób zabierze. Może zaproponował Ci kolumnę Zygmunta na… Czytaj więcej »

Marek

Bez wchodzenia w szczegóły zapytam: Jaka alternatywa? Tylko z pozytywnymi przykładami proszę.

Giordano Bruno

Dowolna, byle zorientowana demokratycznie.

mKI

raz , że wpływu na to co obiecuje, dwa, z nie swoich łatwo obiecywać, ale cóż jak partia taka lokomotywa

mKI

a tak mi się jeszcze skojarzyło; ” Na straganie , w dzień targowy takie słyszy się rozmowy……” i parafrazując poetę: „Wnet i tak zginiemy w .upie!”

:-)

Pokazywanie się w tym mieście z kandydatem, który nie pamięta (a może nie chce pamiętać?), gdzie zrobił maturę jest dość ryzykowne….

Koko

Tradycja widzę . Cały rok ich nie widać a przed wyborami aż czarno jak mrówek. Przez ,4 lata miałam stanowisko na rynku nikogo z nich nie było widać. A teraz nagle pojawiają się pisiory i obiecują gruszki na wierzbie. Pewnie głupi naród pójdzie i zagłosuje bo im dadzą 500 plus czy inne jałmużnę a że wszystko pójdzie w górę 200 procent bo skądś trzeba na to wziąć to już nikt tego nie widzi. Poczekajmy jak za chleb trzeba będzie 10 zł zapłacić albo paliwo z 8. Zł za litr to może ta pisows ma kacza chlota się obudzi

Stasi

Piwo po 8 zł to akurat bardzo dobry pomysł. Dość mam już tych pabianickich alkoholików, którzy po pijaku zabijają.

Marek

Nie mogę się doczekać Twoich komentarzy ,po wizycie platfusów na bazarze. I popraw swoją pisownię.Ja rozumiem że do sprzedaży kartofelków ,studiów nie potrzeba, ale bez przesady !

Alina z rynku

dokładnie! dupę zawrócili, klientele przepłoszyli, a sami nic nie kupili!

Joana

Fake news czyli robicie z nas debili ze niby zle słyszeliśmy , super . Może ZUS będzie mniejszy jak będziemy prowadzić firmę na minusie jak Pan C ( apropo Zusu od dochodu ) A Pan C to w polityce jest dla ludzi czy tej pensyjki w PGE ?

Marek

Jest wiele metod na podwyższenie składek ZUS poprzez ich obniżenie .
Można obniżyć składkę ZUS i wyeliminować przysługujące świadczenia .
Tzn płacisz składkę
Ale nic nie jest wpłacane na emeryturę
Albo nie przysługuje Ci zasiłek chorobowy wypadkowy itd itd .