Strona główna Styl życia Jak wybrać najlepsze okna do nowego domu?

Jak wybrać najlepsze okna do nowego domu?

0
Budując swój dom jednorodzinny, na pewno zależy Ci na tym, aby wszystko ze sobą idealnie współgrało. Stawiasz nie tylko na piękny wygląd, ale również na funkcjonalność. Możesz poprawić swój komfort życia i sporo zaoszczędzić, wybierając najlepsze okna.

 

Wygodny sposób otwierania, szczelność, dodatkowe wyposażenie w postaci krytych zawiasów, bądź systemów zabezpieczeń – na polskim rynku nie brakuje ciekawych rozwiązań, jeżeli chodzi o okna Kraków to miasto, w którym znajdziesz wiele salonów, gdzie możesz z bliska przyjrzeć się produktom, a także uzyskać profesjonalne porady. Przede wszystkim w trakcie wyboru najlepszego rozwiązania, zawsze warto skonsultować się z doświadczonym doradcą, który odpowie na Twoje wszystkie pytania. W ten sposób możesz porównać różne możliwości, parametry, wybrać odpowiednie profile i sposoby otwierania.

Okna PCV Kraków – wybierz najlepsze

Jednym z niezwykle istotnych elementów podczas wyboru okien jest ich profil. Najpopularniejsze są plastikowe. Są trwałe, odporne na uszkodzenia i doskonale sprawdzają się przy dużych przeszkleniach, a także w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, takich jak kuchnia, łazienka czy pralnia. Co ważne, nie wymagają konserwacji, a zatem jest to zakup na długi czas. Elementy wykonane z plastiku są zdecydowanie tańsze niż te z drewna, a przy tym nie tracą na funkcjonalności. W takim przypadku okna Kraków cennik jest przede wszystkim przyjazny dla klienta. Podczas zakupu warto byś zdecydował się na profile z sześcioma, bądź siedmioma komorami. Jest to gwarancja ciepła na długie lata. Jest to także sposób na zmniejszenie współczynnika przenika ciepła. Na ten parametr wpływ ma tzw. ciepła ramka, a także ilość szyb. Podczas zakupów zdecyduj się na pakiet trzyszybowy!

Montaż okien Kraków – to naprawdę ma znaczenie

Dobry produkt to podstawa, jednak jeszcze ważniejszy jest montaż okien Kraków. To często od umiejętnego i przemyślanego montażu zależy, czy w Twoim domu rzeczywiście będzie ciepło. Obecnie zalecany jest tak zwany montaż warstwowy. Polega on na specjalnym zabezpieczeniu styku ramy ze ścianą przy użyciu odpowiednich taśm. Muszą one być paroszczelne od środka, z kolei paroprzepuszczalne od zewnątrz. Jest to doskonałe zabezpieczenie przed opadami deszczu, ale także parą, która stwarza ryzyko zawilgocenia piany. Na taki montaż możesz liczyć jedynie u profesjonalistów. A znajdziesz ich w firmie Novobudowa. Tam też czeka na Ciebie najlepszy doradca, który pomoże Ci wybrać najlepszy produkt, który spełni Twoje wszystkie oczekiwania. Przed zamówieniem stolarki pod uwagę weź również to, że wszystkie okna są zawsze produkowane na specjalne zamówienie klienta. To oznacza, że czas produkcji może wynieść od kilku tygodni do nawet kilku miesięcy. Wszystko jest zależne od tego, jak bardzo Twoje zamówienie będzie niestandardowe. Zakup okien to inwestycja na długie lata, a zatem nie warto byś na tym oszczędzał!

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments