Strona główna Aktualności Polityka Fakt nie zostawił suchej nitki na specjaliście z Pabianic

Fakt nie zostawił suchej nitki na specjaliście z Pabianic

27

Dziennikarze gazety przyjrzeli się działalności Krzysztofa Ciebiady w ramach akcji – „Fakt tropi pazernych działaczy”.

Niestety, redaktorzy najczęściej kupowanego dziennika w Polsce nie dostrzegli w działaczu Prawa i Sprawiedliwości takiego potencjału jak jego partyjni koledzy, którzy zadecydowali, że Ciabiada będzie „jedynką” w okręgu sieradzkim w wyborach do sejmiku.

Ciebiada może liczyć na kolejną kadencję w sejmiku. Mimo słabego wykształcenia, mimo to, że w czasie obrad sejmiku kompromituje się prostymi błędami i mimo sutych zarobków w spółce Skarbu Państwa – piszą bezlitośni dziennikarze Faktu, którzy uznali, że karierę polityczną zawdzięcza Janinie Goss.


Pełny tekst w Fakcie.

Przypomnijmy, że nie tak dawno Jarosław Kaczyński zapowiedział, że nie będzie na listach wyborczych miejsc dla ludzi pracujących w Spółkach Skarbu Państwa. Finalnie okazało się jednak, że chodziło o osoby z wysoką pensją. Jak się okazuje, dla działaczy PiS 173 tys. złotych rocznie (tyle zarabia Ciebiada) to niewygórowane zarobki i ten mógł zostać „jedynką” w okręgu sieradzkim.

Krzysztof Ciebiada nie odpowiedział na pytania zadane przez naszą redakcję w tej sprawie.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
27 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

trolle jeszcze w kościele, że nie ma komentarzy?

Panie Jach ,niech pan już się nie kompromituje .Pan i kolesie z miasta daliście Faktowi wiadomości i piszecie bzdury .Ciebiada i tylko on tak naprawdę walczy z pana kumplem Prezydentem Mackiewiczem .Dlaczego pan nie pisze co się dzieje w tym mieście ,Mackiewicz Pabianiczan traktuje jak frajerów Obiecywał TRAMWAJ i na obietnicach się skończyło,Drogi jak wyglądają wszyscy widzą Deszcz potrafi zrobić w mieście szkody bo studzienki są zapchane Szpital ,Koleś z MOSiR-u robi tam notoryczny bałagan Mackiewicz zatrudnia ludzi skazanych w szpitalu bo to jego koleś Można by tak pisać i pisać Boicie się Ciebiady bo jako jedyny mówi wam prosto… Czytaj więcej »

Pan Kamiński z CBA cudownie został ułaskawiony :))))))))

Jasne, jasne kto tu kogo traktuje jak frajerów? Czy to przypadkiem nie Pan Ciebiada kłamał na posiedzeniu Rady Miasta, że w tych samorządach, w których rządzi PiS nie ma w 2018 r. podwyżki podatków od nieruchomości? A co do deszczu w Pabianicach, to całe szczęście, że w tym mieście nie rządzi PiS, bo oni dali próbkę swych możliwości w ubiegłym roku podczas nawałnic. Wygrzewali tyłki na plażach a ludzie ginęli. Kiedy potem przyszło likwidować skutki, to niejaki PiłSuski z rozbrajającą szczerością i patriotycznie stwierdził, że „rząd nie jest od grabienia liści”. Co zaś się tyczy „zaangażowania”, to za taką kasę… Czytaj więcej »

Patrzę na te ciągle ataki na Ciebiade ze strony układu pabianickiego polityczno medialnego i wnioskuję, że jest bardzo niewygodny i zagraża wielu interesom skoro taka jest na niego nagonka. A jak ten smrodliwy układ PO BSE Mackiewicza, który niszczy miasto nie lubi Ciebiady to właśnie dlatego ja stoję za nim murem, bo chyba naprawdę chce coś zmienić, gdyby nie chciał, układ by się nie bał go. Trzymaj się Pan, Panie Ciebiada!

No strach przed tym człowiekiem faktycznie jest i nie dziwię się tym co się boją. Jeżeli będzie tak czymkolwiek zarządzał jak swoim biznesem to naprawdę jest się czego obawiać. Niestety takim pajacowaniem jak do tej pory to przysparza Pabianicom tylko wstydu. Osobiście to obawiałbym się temu panu powierzyć jakiejkolwiek najprostszej pracy. W sumie już wolałbym dać takiemu rentę (nawet wysoką), byleby już niczego się nie tykał – no chyba że jest coś do popsucia. Mógłby np zająć się „renowacją” pomnika na starym rynku i mielibyśmy likwidację pomnika z głowy. Jeden człowiek by go rozwalił żyjąc w świadomości że go naprawia.… Czytaj więcej »

@Fiodor
Całkowita racja !
Jest mała szansa, ale jest.Twardy elektorat PiS nie da rady. Gdyby niezdecydowani się spięli przeciw, byłaby gleba. Jednak PiS szykuje parę marchewek na wybory dla ludu, więc chyba się załapie…

Biznesmen który zamiast zajmować sie swym biznesem poszedł do polityki, albo ma tyle kasy że robi to z nudów, albo bycie przedsiębiorcą go przerosło i szuka ciepłej posadki z dobrą kasą. Zwykle to polityk przechodzi do byznesu (BO KASA MISIU KASA), odwrotnie raczej nigdy.

CMUV

Mój Boże…

Czyli Fakt tez jest w układzie PO – Mackiewcz. Fsjna logika.

Cyt : „W PGE Obrót – jak przyznaje nam osoba związana ze spółką – stworzono dla niego fikcyjne stanowisko koordynatora ds. sprzedaży energii. Niewiele robi, a zarabia dużo. Ile? W ubiegłym roku, bagatela, 173 tys. zł.”
Czyż w Pabianicach ze stanowiskiem dla tego pana nie było podobnie?

Z moralnego punktu widzenia były to przewałki z partyjnym namaszczeniem.

Co tam FAKT ? Jak będzie tekst w Wyborczej , to otworzę szampana.

Jachu! Daj spokój. Nie widzisz, że się ośmieszasz? Zemsta to zły doradca, serio

Pietrek, idz do pracy

Brawo Jachu !
Zwłaszcza za zdjęcia, bo najbardziej uwydatniają geniusz Cieby i do tego najlepiej się nadaje, reszta nie ma znaczenia !

Dopóki nie dowiemy się, kiedy odbył się konkurs na stanowisko, które objął Ciebiada i jakie trzeba było mieć kwalifikacje, pabianicki PiS ze swymi złotoustymi rzecznikami nie ma moralnego prawa krytykować Mackiewicza za obsadzanie miejskich stołków swoimi poplecznikami.

Ciebiada może nie ma prawa, ale mieszkańcy mają. Widzą i mam nadzieję, że wnioski sami wyciągną.

Pan Ciebiada, jako mieszkaniec ( chyba ) Ksawerowa ( powiat pabianicki ), też ma prawo. Tym bardziej, jako szef struktur PiS Pabianice i wicek Sejmiku.
No, już się nie mogę doczekać, kto, komu, da kopa w nabiał, jeśli oczywiście nie będzie szwindli z głosami w wyborach !

O ten już wie jak będzie. Wiadomo, ze jak pis przegra to będzie znaczyło ze to tajne służby maczały palce w liczeniu głosów.

Matko, niech to wkoncu jeb*nie

Kto by nie wygrał – druga strona grzmieć będzie, iż miały miejsce matactwa i krętactwo, a wybory należy powtórzyć…

Ile razy już to przechodziliśmy? 😉
Co ma być, będzie.

@prof_klos
Szanowny Panie „ prof_klos „ ?
To się nazywa „ polactwo „…
No i jasne, że będzie.
Optymistycznie pozdrawiam w piękne lato, tego roku…

@lopez
O ten …Też już wiesz, jak będzie
A dlaczego niby, PiS ma przegrać ?
I czytaj, nie kombinuj. Napisałem „ … jeśli …”
Dla ciebie, wyznawcy kogokolwiek i czegokolwiek, specjalna dedykacja od J. Stalina : „ Nieważne, kto głosuje, ważne, kto liczy głosy „

Uważam, że na Pana Krzysztofa Ciebiadę można w 100% liczyć. Nie jest obojętny na potrzeby i problemy ludności swojego miasta, pomoże na tyle, na ile ma możliwości. Osoby, które źle się wypowiadają na jego temat robią to z czystej zawiści. Zamiast krytykować może sami zrobiliby coś dobrego dla ludzi czy miasta.

Szczera prawda Pani Wioletto, „pan Ciebiada pomoże na tyle, na ile ma możliwości” – czyli nic nie pomoże, a wręcz jak zwykle zaszkodzi 🙂 . Myślę, że lepiej by zrobił gdyby udał się do szkół i choć trochę podreperował elementarną edukację. Jeżeli to za trudne, to może jakiś kurs kroju i szycia, albo szydełkowania? Cokolwiek.

„Czasem, aż oczy bolą patrzeć jak się przemęcza, dla naszego klubu, prezes Ochudzki Ryszard, naszego klubu „Tęcza”. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki.”