Pabianicki raper przygotował kolejny kawałek z serii – loop. Tym razem Este rapuje w sali do ćwiczeń. 

„Sporty mi dały wiele, mówię tobie trenuj, niewiele przelewa poty na drodze do celu” możemy usłyszeć w kawałki, który powstał Storm Gym w miejscowości Luton, gdzie mieszka pabianiczanin.

To trzeci numer nagrany w technice loop (zapętlanie), do której wykorzystuje dźwięki otoczenia. Pierwszy powstał w kuchni, drugi w samochodzie i zanotował ponad pół miliona wyświetleń na Facebook’u.

Krzysztof Łyszkowski, czyli ESTE muzyką zajmuję się już od około 10 lat. Choć obecnie przebywa na emigracji w Anglii to jest rodowitym pabianiczaninem. W listopadzie ubiegłego roku wydał pierwszą solową płytę zatytułowaną „Związany”. Na krążku pojawiło się 21 utworów. To album, który został w pełni zrealizowany na brytyjskiej emigracji. Muzycznie jest to mieszanka stylów. Na płycie pojawia się wielu raperów mieszkających w Wielkiej Brytanii: Adoka , Kalik (Aleja WP), FatCap , WUERski (Barrad Squad), Heron, Stahoo, Tezet, Zibbster, Kuba W oraz trzech DJi: Dj Cider, Dj Bombel, Dj Sokół. Este jest organizatorem imprezy charytatywnej Rap Lokal. Odbyły się już 2 edycje, podczas których zebrano blisko 10 tys. złotych.
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

pseudo ambitny rap to dozywotni obciach jak fi*t o wielkosci zlamanego paznkocia. 😉