Strona główna Sport Piłka nożna Drudzy co 2 lata

Drudzy co 2 lata

0

Druhowie z OSP w Dobroniu po raz drugi zostali wicemistrzami województwa w piłce nożnej. Tym samym powtórzyli wynik sprzed 2 lat.

Już po raz 4. na obiekcie MOSiR w Sieradzu rozegrano Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Drużyn Ochotniczych Straży Pożarnej w piłce nożnej. W tym roku po raz drugi z rzędu bezkonkurencyjna okazała się ekipa OSP Stroniewice z powiatu łowieckiego. Obrońcy tytułu okazali się za mocni na naszego reprezentanta – OSP Dobroń wygrywając w finale aż 4:1. Tym samym zespół ten zrewanżował się za porażkę z Dobroniem w półfinale po rzutach karnych dwa lata temu. Zwycięzcy mieli w swoich szeregach najlepszego strzelca – Radosława Kucińskiego, autora 12 bramek.

Dla ochotników z Dobronia to drugie wicemistrzostwo. Poprzednie wywalczyli w 2014 roku. Dodatkowo w tym roku nasi reprezentanci zgarnęli dwa wyróżnienia indywidualne. Najlepszym zawodnikiem został były gracz pabianickich PTC i Włókniarza – Michał Otomański, a najlepszym bramkarzem wybrano Łukasza Klucha grającego w Iskrze Dobroń.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments