Strona główna Aktualności Z miasta Dni Powiatu kosztować będą 100 tys. zł

Dni Powiatu kosztować będą 100 tys. zł

2

Wiemy ile kosztować będzie występ dwóch głównych gwiazd tegorocznych Dni Powiatu Pabianickiego.

– Podpisaliśmy już umowę z gwiazdą wieczoru będzie to Andrzej Piaseczny, którego występ kosztować będzie 42 tys. złotych. Nie jest to kwota wygórowana, bo inni artyści żądają nawet 70-80 tys. zł – mówiła dziś na sesji rady powiatu Irena Grenda.

– Natomiast występ discopolowego zespołu Mig kosztować będzie 15 tys. złotych. Cała impreza powinna zamknąć się w kwocie 100 tys. złotych – dodała członek zarządu powiatu.

Przypomnijmy, iż Dni Powiatu Pabianickiego odbędą się 30 maja w Parku Wolności. Początek o godz. 15.00, a gwiazda wieczoru wyjdzie na scenę o godz. 20.20. Rok temu zaśpiewali dla nas m.in. Jamal i Ania Wyszkoni.

REKLAMA
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Proletariat ( nasz rodzimy zespół ) za dużo mniej by zagrał . Słuchanie cukierowej muzyki za taka kasę to niewybaczalne

Piasek Pani Ireno kosztuje 32 tys bez negocjacji, od ręki. Czyli dla kumatych max 29 tys + hotele. Mag to kwota (po negocjacjach) ok. 8 tys. + hotele. To kwoty netto – ubruttowiając więc to 45 tys! I to są artyści, bo gwiazdy, to ci drożsi! Tyle, że na rodzimej scenie nie gra już Budka Suflera, a więc najdrożsi: Bajm, Rodowicz, Perfect to ok. 68 tys (już brutto) max w najgorętszych terminach… Nie róbcie ludziom wody z mózgu…