Strona główna Na sygnale Wypadki Co z tym skrzyżowaniem?

Co z tym skrzyżowaniem?

6

Kolejny wypadek przy krańcówce na Bugaju. Volkswagen Transporter wywrócił się na bok.

Po godz. 12.00 na skrzyżowaniu ul. Myśliwskiej, 20 Stycznia i Waltera Jankego doszło do kolejnego wypadku. Kierowca busa najprawdopodobniej wymusił pierwszeństwo na kierowcy Mercedesa i został uderzony w bok na środku skrzyżowania. Auto „zatańczyło” na drodze i wywróciło się na bok. Kierowcę busa opatrują ratownicy medyczni.

Wczoraj zderzyły się tutaj 3 pojazdy (WIĘCEJ).

REKLAMA
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Coś wypadałoby zrobić na tym skrzyżowaniu, ale najważniejsze jest to, aby ludzie zaczęli zwracać szczególną uwagę na tym skrzyżowaniu. Od władz miasta nie idzie się doprosić sygnalizacji, bo za droga, rondo za drogie. Każda interwencja straży pożarnej, policji i pogotowia kosztuje. Może warto wyłożyć trochę więcej pieniędzy raz, aby później unikać interwencji tych wszystkich służb. Warto też pamiętać, że tutaj chodzi o ludzkie zdrowie i życie, a tego nie da się przeliczyć na żadne pieniądze.

Tam naprawdę dojdzie kiedyś do tragedii, duża wina jest kierowców bo nie patrzą na znaki, ale władze juz powinny coś pomyśleć z tym skrzyżowaniem aby uniknąć tej tragedii

Proponuję gołe laski z mrugającym wielkim STOPEM a tak na poważnie to skrzyżowanie o ruchu okrężnym, bo zmusi do zmniejszenia prędkości. Obecnie kierowcy jadą zbyt szybko i po prostu się nie widzą. Zatrzymuje się na myśliwskiej patrzę nic nie jedzie a tu nagle gdy ruszam od strony Prawdy ktoś zasuwa lekko 100km/h, to jak takiemu ustąpić?

Już naście lat temu mieli tam zrobić rondo

Bo urzędas wie lepiej i tak postanowił.
Ronda nie będzie i już.
A że społeczność lokalna chce inaczej, to jej problem.
Dziki kraj …

a wystarczyło by mini rondo zrobić, bez kilkupasmowych fajerwerków