Strona główna Aktualności Polityka Ciebiada: Niech pan zrezygnuje

Ciebiada: Niech pan zrezygnuje

41

Krzysztof Ciebiada, kandydat na prezydenta zaapelował do swojego konkurenta Grzegorza Mackiewicza o natychmiastowe wycofanie się z wyborów.
Poszło o wczorajszą debatę, a konkretnie o odpowiedź jakiej udzielił Mackiewicz w tzw. bloku rozrywkowym. Krzysztof Ciebiada wydał oświadczenie w tej sprawie: „Apeluję do pana wiceprezydenta
Grzegorza Mackiewicza o rezygnację z kandydowania na prezydenta Pabianic. Apeluję jako ojciec i jako obywatel naszego miasta…”

Dlaczego Krzysztof Ciebiada wystosował takie oświadczenie? „Mój apel jest konsekwencją wczorajszej debaty, na której wiceprezydent Mackiewicz poprał oficjalnie legalizację narkotyków. Wstydzę się jako obywatel tego miasta, że mamy na stanowisku wiceprezydenta osobę, która jawnie popiera legalizację narkotyków. Teraz już wiem, dlaczego w naszym mieście występuje problem z dopalaczami i ze ściganiem ludzi, którzy handlują tymi substancjami”

Ciebiada zaapelował też do członków Solidarności o cofnięcie poparcie dla Mackiewicza.

Co na to Grzegorz Mackiewicz: – To był zwykły błąd. Oczywiście nie popieram narkotyków jak i dopalaczy – wyjaśnił wiceprezydent.

[yop_poll id=”8″]

Opisywaną sytuację można zobaczyć poniżej:

REKLAMA
41 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Widac kogo boi sie pis, pan chce w ten sposob sprawowac urzad??? Tylko haki i haki, ale co sie dziwic Glinski…panie Ciebiada chyba zle pan szuka wroga, a dogaduje sie Pan z SLD. Pan nie zna podstawowych informacji o miescie i msci sie za obnazanie pana niewiedzy przez Mickiewicza,ot co i jest pan przeciw parytetom…jako kobieta mowie Panu nie!!!!

Broń jest bardziej niebezpieczna niż narkotyki hahahahha boże co za bzdura.
Broń nie zabija, zabija człowiek.
Narkotyki same się nie zażywają robi to człowiek.
Człowiek ma prawdo do błędów i człowiek ma prawo do nauki i świadomości.
Świadomy i inteligentny człowiek zasadniczo nie popełnia błędów.
Człowiek zawsze może zabić czy to siebie czy kogoś innego i to bez względu na to czym się posłuży.

Masło maślane. ..bierzesz narkotyki o może nic Ci nigdy nie być. ..przestaniesz…o tyle. Zobacz ilu ludzi ginie na świecie ze względu na swobodny dostęp do broni. Jedna broń i kilkunastu zabitych. Ale masz rację świadomy o inteligentny człowiek dokonuje dobrych wyborów. Błędy popełnia każdy. ..nie ma ludzi którzy nie popełniają błędów.

Domyślam się, że mówiąc o zabitych ludziach z broni palnej masz na myśli stany zjednoczone, w których ludzie giną i owszem, ale nie z broni zakupionej legalnie. Odsetek ludzi zabitych z broni legalniej jest niewielki, bo kto jest taki głupi żeby kupować broń w sklepie a potem zabijać przecież wiadomo, że identyfikacja broni nie jest problemem tym bardziej, że broń zakupiona legalnie ma numery seryjne tak ze znalezienie zabójcy nie jest żadnym problemem. Należy też pamiętać, że statystyki zabitych osób zawierają również osoby, które zostały zabite w samoobronie w takim przypadku z legalnej broni. Wystarczy popatrzeć na filmy ze stanów… Czytaj więcej »

Obrzydliwe to jest co robia ludzie z BSR ich czlowiek ich góru mowi o tym że chce legalizacji narkotyków a oni za wszystko obwinają Ciebiadę Boże poziom tych komentarzy jest załosny Panie Mackiewicz pan jest obłudny i chce dzieci karmić narkotykami Prosze zatem zaprosic sobie Palikota Żenada Ciebiada właściwnie jest odpowiedzialny za wszystkie złe rzeczy które popełnia Mackiewicz Ogarnicie sie Ma pan mój głos panie Ciebiada

Ania rozsądku trochę. Pan Mackiewicz pokazał braki wiedzowe pana Ciebiady.Tamten w szale i chęci zemsty wystosował apel. Nie można swojej polityki budować w taki sposób. Być może pan Mackiewicz się pomylił, być może nie. Faktem jest ze jest to mądry, doświadczony i nowoczesny człowiek. CIEBIADA jest odpowiedzialny za okłamywanie ludzi za budowanie nienawiści za Zachęcanie do spalenia Tęczy ( tak na FB promuje się jeden z kandydatów PiS). Nie mieszkamy w ciemnogrodzie, świat się rozwija i idzie do przodu. Aniu czytaj odpowiesz pana Mackiewicza!!

Lornetko czemu podoba ci się obecna rzeczywistość? Czyżbyś czerpała z wąskiego korytka dla niewielu kosztem wielu? Pabianiczanie mają już dość, układzików miejscowych notabli. Wiesz dlaczego nikt nie chce inwestować w Pabianicach ? Tu nie ma z kim rozmawiać urzędnicze dno, wielcy miejscy biznesmeni to ci którzy zyją dobrze z obecną elitą nikt uczciwy się nie prześlizgnie czy to w mieście czy w powiecie !! Co zrobił dla Pabianic duet Mackiewicz Dychto i Pan ” ja nic nie wiem Jaksa” NIC kandydowanie przez tych ludzi to walka o życie, być albo nie być ich rodzin. Nikt nigdzie na wolnym rynku ich… Czytaj więcej »

Mieszkańcu to jesteś za PiS, czy za SLD, które poglądy są Ci bliskie, bo nie do końca rozumiem.. nie ogarniam sytuacji. Ale wiemy już, że te dwie partie myślą o koalicji. Czy to wobec wyborców uczciwe? Proszę popytać wielki biznes z kim rozmawiałli inwestorzy i z kim chcą rozmawiać. Na 100% nie z Ciebiadą, nie z Dychtą. Ale z Mackiewiczem tak. Słyszałem z ust właśnie człowieka z izby gospodarczej o udanych rozmowach z Mackiewiczem i żenujących z innymi. Faktycznie z Ciebiady to byłby pracownik wzór z Gryglewskiego też. A co mieszkaniec szwalnie masz?

Apeluję o uważne czytanie ze zrozumieniem. Zachęcałem do niby „podpalenia” tęczy przez kliknięcie na stronie internetowej, a dalej napisałem, że lepiej zrobić to niż podpalić naprawdę. Pozdrawiam!

A co Ci tęcza przeszkadza?! Palenie tęczy w internecie jest tak samo wstrętne, jak na żywo! Nie miej nienawiści do różnorodności, która przecież jest sensem naszego życia! Co Ci, Młody człowieku przeszkadzają geje, lesbijki i in. Jestem chrześcijanką, heteroseksualną i rozumiem, że są też ateiści, którzy myślą inaczej. Nie narzucam nikomu jak ma żyć i nie chcę żeby ktoś narzucał mnie swoje poglądy!!!
Przykładowo, Ty za to jesteś gruby, a więc też odbiegasz od normy, to mamy Cię wytykać palcami?!
Syn takiej Matki, taki kołdun i drobnomieszczanin! Wstyd!

Nawet jeśli pan Mackiewicz popierałby legalizację narkotyków, jakie miałoby to znaczenie? Czy w ogóle ktokolwiek zdaje sobie sprawę z faktu, że władze samorządowe nie mają żadnego wpływu na te kwestie?
Udawana agresja to wciąż agresja – nie ma znaczenia, czy zachęca pan do podpalenia tęczy w internecie, czy w rzeczywistości. Agresja w przestrzeni nierzeczywistej zwiększa prawdopodobieństwo agresji w przestrzeni rzeczywistej – ludzie protestowali przeciwko ACTA najpierw w Internecie – potem robili to na ulicach.

Tak liczyłem,że PIS wystawi kandydata na Prezydenta Pana Stanka

Ha ha a myślałam ze „uczciwość ” to największa zaleta pana Ciebiady a tu mściwość króluje , gratuluje miejsca na podium .

Widze że ukżyżowaliście już pana Ciebiadę .Czy czlonkowie BSR piszący tutaj anprawde sa zaślepieni i nie widzą problemu że ich pan Mackiewicz jest za tym by narkotyki były legalne Ale skoro się pomylił to moze trzeba obejrzeć dokładnie film z debaty Widzę jak niektórzy sie myla ale pan Mackiewicz twierdząco podniósł i trzymał kartkę Chyba chciał zabłysnać młodym którzy biora narkotyki by na niego glosowali Ale zapewniam pana że tylko tacy zaglosuja

To było do przewidzenia, że Mackiewiczowo-platformowe „dzieciaki” będą walczyć do upadłego. Pomimo wykształcenia, kursów wszelakich, szkół, korepetycji, na twardym rynku pracy nikt ich nie chciał. Tam potrzebny jest pomysł, finezja, koncepcja, pracowitość i kilka innych cech, które nie są wam dane. Życzę sobie i Pabianicom, żebyście wylądowali na ulicy i wpadli na twarde, wolnorynkowe reguły gry, aparatczycy bez doświadczenia zyciowego.Tylko zatrudnienie w samorządzie ratuje wasze leniwe beztalentne dupska. Więc warczcie, krzyczcie, płaczcie. Kto z kandydatów BSR, PO jest na własnym? Kto ma własną firmę biznes ect? I wy chcecie sciągać biznes do Pabianic? Byle jaka asystentka,byle jakiego zarządu wkręci was… Czytaj więcej »

Tomek, mieszkaniec, ani nie jestem za BSR, ani też nie znam tych ludzi, ani też nie pracuje w urzędzie. Nie wszyscy, którzy tu piszą muszą być za BSR . Nie jestem też w PO. Ale trzeba mieć trochę kultury politycznej i trochę taktu kandydując na prezydenta. Myślę, że Pan Ciebiada jest tak zapatrzony w siebie i tak chciał zemsty i tak potrafi nienawidzić jak swój szef:). Ale ja wolę prezydenta, który ma nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale też nie pała nienawiścią do całego świata. Dlatego Mackiewicz, albo ktoś kto ma odrobinę taktu. I proszę pana czy pan się pomylił… Czytaj więcej »

Hmmmm mieszkaniec trochę to niesprawiedliwy wpis… bo ja znam wielu ludzi z PO, którzy prowadzą własne biznesy i dobrze im idzie. Ale tu nie tylko chodzi o prowadzenie biznesu, zakładu pracy dla 15,20 osób. Żeby wprowadzić inwestycje do miasta chodzi o doświadczenie większe niż prowadzenie małej firmy, tutaj potrzeba nielada wiedzy przy negocjacjach i rozmowach, a także w przygotowaniu miasta do takich ruchów. Potrzeba również dobrych znajomości i wsparcia innych ludzi interesu. Myślę, że mało pan wie. Ale to moje zdanie.

Obrażasz w ewidentny sposób.!

Tylko dlatego, że zapewne twój guru Ciebiada tylko tak potrafi.

Jestem gotów stanąć w szranki z „byle jaką” – jak to określasz ( swoją drogą dajesz wyraz swojego podejścia do kobiet) – i zobaczyć jak mnie wkręca.

Ludzie z BSR – przestańcie się tak panosić…to żałosne, że tylko jedna partia rządzi w Pabianicach a inni nie mają nic do powiedzenia..). Nic sobą nie prezentujecie tylko wymodelowane plakaty a nic konkretnego dla Miasta..tylko stołki was interesują

BSR to nie partia. Znam się na tym chociaż w ugrupowaniu żadnym nie jestem:)

Do tej pory nic nie zostało zrobione w naszym mieście z dopalaczami. Pan Mackiewicz nie przyłożył w tej kwestii ręki. Jak można dalej wybierać TAKIEGO CZŁOWIEKA. Miasto zostało doprowadzone do ruiny!!!!!!!! To że wiceprezydent Mackiewicz poprał oficjalnie legalizację narkotyków to nic nie znaczy . Ludzie jesteście śmieszni !!!

Jola przeczytaj ustawę… co można zrobić z sklepami z dopalaczami. To nie jest problem wyłącznie Pabianic, a całego kraju. Co Ty jako obywatelka zrobiłaś w naszym mieście z dopalaczami??? Czy to Twój pierwszy głos w dyskusji? Co zrobiła policja?? Ten Twój wpis to puste gadanie. Oczywiście można zrobić monitoring, można patrole policyjne postawić z boku, ale nic więcej. Niebawem wyjdzie ustawa, która będzie regulowała ten problem. Wówczas mam nadzieją, będzie można wyciągać konsekwencje wobec ludzi, którzy sprzedają dopalacze. I wtedy jeżeli ustawodawca będzie zabraniał, a władze miasta, policja nic z tym nie będą robić będziesz mogła krytykować do woli. Tymczasem… Czytaj więcej »

Mackiewicz odwagą to nie grzeszy, najpierw chciał się przypodobać swoim „:harcerzykom” i w pełni świadomie podniósł zielona kartkę za legalizacją narkotyków,a teraz mówi że sie pomylił. Pogratulować odwagi panie mackiewicz! Ale pan był zawsze takim człowiekiem, zawsze brakowało panu odwagi. WSTYD!

Nie lubię ludzi, którzy o harcerzach mówią „harcerzyki” Więc bud Ciebie też nie lubię. Harcerzy znam – to wartościowi ludzie, którzy pracują na rzecz tego miasta od dziecka. PRACUJĄ I WIDAĆ TO na każdym kroku!!!Obrażasz pewną grupę społeczną. To, że ktoś jest żeglarzem, harcerzem, należy do Agrafki, jest członkiem PCK, TPD to co ma mieć ograniczone prawa!!! Prezydent Komorowski jest np instruktorem ZHP – w Polsce są miliony ludzi, którzy należą, albo należeli do harcerstwa. Wielu kandydatów na wójtów, prezydentów, burmistrzów, radnych to instruktorzy ZHP!!!! I co… maja nie należeć do harcerstwa, czy jak sa w harcerstwie to mają nie… Czytaj więcej »

Zawsze i w każdych wyborach głosowałem przeciw PISowczykom… Teraz tak samo mam zamiar zrobić… Jak wszyscy moi znajomi zobaczyli jaki bałagan w kraju zaczęli robić kwak-kwaki to nikt nie chciał się nagle przyznawać że głosował na takie bagno jak PC,RdR czy PiS… Nie chcemy kleru u steru, chcemy nowoczesnego państwa w centrum dobrze rozwijającej się i konkurencyjnie silnej Europy…Jest nam nie po drodze z wizją zaścianka otoczonego dżunglą i murami warownych kościołów, z ambonami pełnymi wymądrzających się fanatycznych klechów utrzymywanych z danin biednego zacofanego ludu…A wracając do EPA… Ciebidę namaścił Wypych do spółki z Flaszką… Ten pierwszy ma już na… Czytaj więcej »

Ile tu jadu .Mackiewicz glosuje ,za legalizacją narkotyków ,wina Ciebiady .Mackiewicz zle zarżdza miastem ,wina Gryglewskiego .Mackiewicz jest nieudolnym wiceprezydentem wina obu ,Ludzie z BSR czy wy naprawdę uważacie ,że społeczeństwo to kupi Nieudolny wiceprezydent glosujący jescze za narkotykami ?????? A moze niech w swoim prograamie napisze o narkotykach ŻENADA

Mackiewicz jest przeciwny legalizacji narkotyków i to oświadczył, chyba musi się jeszcze w centrum miasta ubiczować za podniesienie złej karteczki. Tu nie ma jadu – JAD ZACZĄŁ SĄCZYĆ PAN CIEBIADA I CUDEM BY BYŁO, ŻEBY ON BIŁ I UPOKARZAŁ, A WSZYSCY GRZECZNIE NA TO PATRZYLI. Jak się kogoś uderzy to trzeba się z tym liczyć, że odda. JEST TAKIE PRZYSŁOWIE „kto mieczem wojuje ten od miecza ginie”, albo „agresja rodzi agresję” . A tak na zakończenie to gdyby pan Ciebiada zachowywał się jak kulturalny, rasowy polityk, gdyby reprezentował wiedzę, doświadczenie – to też jego odbiór byłby inny w społeczeństwie. Niestety… Czytaj więcej »

Jestem Zenek i nie jestem z BSR-u. Bo wszyscy, którzy odpowiadają na komentarze myślą, że każdy kto tu pisze jest z BSR. Ja jestem przeciwny polityce PiS. Coza tym idzie ich władzy w Pabianicach

Żaneto, Czesławie i Cudowianku co do ludzi z PO pytałem o kandydatów i samorządowców czy prowadzą własny biznes nie o ogół członków, członkiń. Co do prowadzenia firmy małej bądź dużej nie ma to żadnego znaczenia fundamenty są te same tylko inny rozmach. Pani Żaneto negocjacje i rozmowy można prowadzić jak ma się z kim. W pierwszej kolejności trzeba wzbudzić zainteresowanie potencjalnych inwestorów. Daruje sobie komentarz odnośnie własnej wiedzy w tym zakresie 🙂 ale zapewniam, że mam się dobrze. Panie Czesławie kindersztubą Pan miasta nie uratuje, „ludzi nie nakarmi”. Jak przekładają się ładne słówka, piękne wizje na zarządzanie miastem przez ich… Czytaj więcej »

Czy Wy umiecie czytać? “Mój apel jest konsekwencją wczorajszej debaty, na której wiceprezydent Mackiewicz poprał oficjalnie legalizację narkotyków. Wstydzę się jako obywatel tego miasta, że mamy na stanowisku wiceprezydenta osobę, która jawnie popiera legalizację narkotyków. Teraz już wiem, dlaczego w naszym mieście występuje problem z dopalaczami i ze ściganiem ludzi, którzy handlują tymi substancjami” Istnieje ogromna różnica pomiędzy dopalaczami a marihuaną. Jeśli ktoś nie potrafi tego rozgraniczyć i wrzuca do wspólnego worka narkotyki to proszę bardzo. Śmieszne jest też to, że alkohol nie jest uznawany za używkę/narkotyk. Proszę sobie porównać stopień uzależnienia od alkoholu i marihuany. Czy nikomu nie przeszkadzają… Czytaj więcej »

Ale z tego co widać, to Pan Mackiewicz, popatrzył na kartki swoich sąsiadów, pokiwał głową na tak. Prowadzący podsumował, że „mamy jedną zieloną kartkę”. Gdyby to była kwestia pomyłki, to chyba jednak Pan Mackiewicz miał dość czasu, aby swoją pomyłkę dostrzec, kartkę trzymał przed nosem, kartka po obu stronach była zielona. Dalsze wyjaśnienia, że się pomylił wyglądają jednak na dostosowywanie poglądów do potrzeb kampanii, a nie odwrotnie. O ile nie jest żadnym problemem, żeby Prezydent miasta miał własne zdanie o różnych kwestiach, o tyle jest dużym problem, jeśli zmienia je w zależności od tego co jest lepsze w danej chwili,… Czytaj więcej »

Obawiam się tylko tego, że po niedzielnej mszy zachęcone wezwazniem z kościelnej ambony, grono moherów ruszy do urn i odda głos na tego prostego człowieka.

Panie Ciebiada niech pan się zawinie i zrezygnuje z wysoko płatnej posady, ja pana nie znam i ciewiem kto to pan jest. Natomiast mackiewicza znam jak większość mieszkańców pabianic. I to pan jest mniej znany czyli pora się zawinąć skąd sie przylazło.

Ciebiada, jedyny ktory moze cos zmienic w Pabianicach. Bardzo porzadny czlowiek!

Tak Ciebiada szukał bo ma takie szkolenie pisowskie.

Nie będę się rozpisywać o standardach tej formacji.
Wystarczy śledzić dzisiejsze newsy nt. posłów PiS.

Panie Ciebiada, niech Pan zrezygnuje, bo reprezentujesz Pan takiego Hoffmana co bierze kasę publiczną, a urządza sobie wycieczkę z żoną do Madrytu.

Pan też tak będziesz robić?

Jesteś żenujący myśląc, że startuje by utrzymać „stołek”. Widać jesteś tak zaślepiony swoimi poglądami, że nie dopuszczasz do świadomości, iż Radny w Radzie Miejskiej nie jest „na stołku” tylko pełni funkcję społeczną. Dodam również, że nie pobiera pensji tylko dietę za sprawowanie ww. funkcji. Nie jestem obecnym radnym i nie jestem również pracownikiem żadnego urzędu lub zakladu budżetowego, nie jestem również bezrobotnym. Nie startuje rownież dla przywilejów – mam dobrą pracę. Datego chybiony strzał. Po zwrocie do mnie „kolego kandydacie” mogę wnioskować, że i ty kandydujesz (forma na ty wymuszona). Takie wypowiedzi utwierdzają mnie w przekonaniu, że czysta praca społecznikowska… Czytaj więcej »

Słodki jesteś kandydacie jak tak wojujesz przy klawiaturze. Fascynujący jest też wspaniały tok rozumowania. Zwrot Kolego Kandydacie był formą grzecznościową a nie wskazówką dla moich zamiarów. Gdybyś podpisał się jako Calineczka użył bym zwrotu Koleżanko Calineczko i nie oznaczałoby to, że jesteśmy w tej samej bajce. Twoje zamiary i plany na najbliższą przyszłość oraz dossier słabo mnie interesują Kolego Kandydacie. Dzięki za wykład o radnym i dietach cóż bym biedny bez ciebie zrobił ? Chociaż co do diety to już wiem pensje płacą pieniędzmi a dietę w bonach do Lidla.Proszę prowadź mnie Ojcze dalej przez meandry samorządowej rzeczywistości. Jako mieszkaniec… Czytaj więcej »

Jesteś zajebisty. I pozostań takim dla siebie nie dla innych.
Widać nie ma o czym dyskutować.
Jeśli w swej zapalczywości nie potrafisz dostrzegać wartościowych ludzi.
Widzę, że prowokacja dotycząca kandydowania mi się udała – nie kandydujesz – OK – twoja sprawa lub nie chcesz się przyznać do tego, że i ty kandydujesz.
Nie określiłem się z jakiej listy kandyduję, tym bardziej jest dla mnie jasne, że opluwasz z czystej przyjemności opluwania ludzi chcących działać,
Nie podoba się – wybacz to nie szczekaj.

I ja żegnam ozięble.

Smutny jadoplujco stare przysłowie mówi „nie walcz z głupcem bo sciągnię cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem” jeżeli tego dotyczyła twoja prowokacja to masz mnie, wciągnąłeś mnie w dyskusję brawo udało ci się. Nie sil się na moralizatorskie gadki bo się ktoś ze śmiechu zakrztusi. Opluwam tych co opluwają mieszkańców od wielu lat a teraz prawią słodkie pierdy o świetlanej przyszłości. Walisz jakieś banialuki o chcących działać, powiedz kandydacie co zrobiłeś dla mieszkańców do tej pory? Zaiste trzeba być kandydatem żeby coś robić dla ludzi ? Tak to widzisz? Od wyborów do wyborów a pomiędzy syf i nędza? Ja… Czytaj więcej »

Pan Mackiewicz rowniez nie ma pojecia ile jest szkol w Pabianicach, ile mamy mlodziezy. Ta niewiedza moze powodowac, ze narkotyki moga byc dla niego legalnie do kupienia. Brawo nie ma jak KILKA LAT PRZY KORYCIE

Pracuję w służbie zdrowia i widzę z jakimi problemami muszą walczyć rodzice, dziadkowie tylko dlatego, że to,,gówno” można legalnie kupić na Bugaju. Jeśli ktoś nie widzi tego problemu to nie powinien być prezydentem naszego miasta. To jest ogromny problem młodego pokolenia i nas wszystkich. Jeśli P.Mackiewicz chce być taki nowoczesny to niech sam to używa choć mam wrażenie , że już coś bierze skoro wygaduje takie głupoty. Bardzo się cieszę , że chociaż jeden kandydat na prezydenta widzi ten problem. Proszę mi wierzyć , że należy jak najszybciej zakazać kupowania tego świństwa!!!!!!