Strona główna Aktualności Komunikacja Będzie bezpłatny parking przy szpitalu

Będzie bezpłatny parking przy szpitalu

45

Dziś rozpoczęły się prace przy ulicy Wiejskiej, tam gdzie w ubiegłym roku wkopane zostały słupki.

Szykowanych jest około 25 miejsc postojowych.

– Udało nam poczynić oszczędności w jednym z wydziałów, dlatego urząd miejski przeznaczy na ten cel 10 tys. złotych. Reszta, czyli około 15 tys. trafi ze środków Zarządu Dróg i Zieleni Miejskiej – tłumaczy wiceprezydent Maciej Łuczak, pomysłodawca inwestycji.

Wszystko wskazuje na to, że biało-czerwone słupki zostaną –  będą odgradzały parking od jezdni. Wjazd na parking będzie od strony wschodniej bramy stacji uzdatniania wody.

Wiceprezydent zapowiada też likwidację Płatnej Strefy Parkowania w okolicy szpitala. Umowa z firmą obsługującą strefę podpisana jest do czerwca 2016 roku i najprawdopodobniej będzie aneksowana.

REKLAMA
Poprzedni artykułNiedziela dla Piotra
Następny artykułNietypowy sprawdzian Pabiksu przed startem ligi
Subskrybuj
Powiadom o
45 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Nareszcie Mamy prawdziwego Prezydenta .Kto jak kto ale Łuczak ruszył to Miasto z marazmu nie jest jak widać typem urzędasa i nie gada tylko działa

Kampania w pełni, ludzie w większości nie są pierdolnieci więc po co kit…a epa w tym tempie będzie niedługo PiS24

Łatwiej byłoby aneksować umowę by uczynić bezpłatnymi aktualne miejsca postojowe. Jest ich więcej niż 25.
Ale jak się ma „wolne” 25 tys., to aż się prosi wydać. Tak to każdy potrafi. I to ma być „Prawdziwy Prezydent” ?! Kiepski żart.

żenada, takie wypowiedzi to piszą tylko nieudacznicy!!!!!!!

łańcuch się w kuchni urwał?

i po co się kompromitujesz, po co pokazujesz że jesteś ze..m

Klawiatura ci się zacięła, PiSdzielcza tubo ?
Odpuść sobie te androny, bo tylko, za każdym razem, się ośmieszasz.

Poziom wypowiedzi zero, zero . Człowieku nie umiesz dyskutować i nie masz argumentów i widać po twoich wpisach jaki poziom przedstawiasz. No cóż i taka klasa społeczeństwa też jeszcze występuje.

Taką „polemiką” wręcz zmuszasz innych do używania obelg, bo tylko to przystoi twej osobie.
A zatem, tkwij dalej w swej PiSdzielczej sekciarskiej klasie, bo inna, normalna, nie dla ciebie.

jakie zero ,,princeofwales” , oby mniej takich w społeczeństwie.

Aniu, kolega emil ma jednak rację.
Wracaj do kuchni, bo nie jesteś zbyt lotna, by brać udział w jakiejkolwiek dyskusji.
Naprawdę, nie kompromituj się już więcej …

i znów te durne komentarze!

A ty żeś się inteligencją popisał !
Kiepełę masz nie od parady.
Nic dodać, nic ująć …

Proszę Pana aneks do umowy jest niczym innym jak zmianą warunków umowy, na którą muszą wyrazić zgodę obie strony. Odstąpienie od umowy bez zgody drugiej strony wiąże się z karami obciążającymi odstępującego. Obecnie obowiązującą umowę podpisano za poprzedniej władzy. Proszę więc nie siać defetyzmu. Ma Pan gotowe rozwiązanie? Serdecznie zapraszam na dyżur radnych miasta chętnie skorzystamy z Pana wiedzy w tym zakresie. Pozdrawiam

A podjął ktoś w ogóle próby renegocjowania warunków umowy ?
Bo jeśli druga strona nic o tym nie wie, to zgody raczej nie wyrazi …

Szanowny Panie zamierzam z Panem negocjować nowe warunki pracy, Pana pensja będzie o połowę mniejsza… Czy wyraża Pan zgodę ?

Szanowny Panie.
O ile ma Pan jakikolwiek związek z samorządem w tym mieście, to jak najszybciej niech Pan zrezygnuje z tej funkcji/stanowiska.
A to z tego prostego powodu, że z takimi porównaniami nie wróżę jakiś sukcesów na tym polu.
I ponawiam pytanie, podjął ktoś w ogóle próbę renegocjacji warunków umowy ?
I oczekuję odrobinę powagi, a nie wypisywania andronów !

Szanowny Panie nie Pan mnie wybrał i nie Pan mnie będzie odwoływał, po drugie dobre rady przyjmuję od ludzi mądrzejszych od siebie a nie od takich co nie potrafią przeczytać do końca artykułu, który komentują. Podane przeze mnie porównanie celowo było proste, chodziło oto żeby Pan zrozumiał. Życzę Panu sukcesów w pracy i w ogóle w życiu. Pozdrawiam

Takim tekstem dokładnie się Pan zdyskredytował jako przedstawiciel (sic!) społeczeństwa.
Gratuluję pychy i braku minimum szacunku dla wyborców.
Wyrażam tylko nadzieję, że przy okazji następnych wyborów nie znajdzie Pan tylu naiwnych, by oddać na Pana głos.
Prostactwo podanego przez Pana przykładu, niestety tylko świadczy o intelekcie autora. Zatem tylko współczuć.
No i oczywiście, przydałoby się Panu kilka fakultetów z pisowni języka ojczystego.
Żegnam

Pisze Pan głupoty i oczekuje mądrej odpowiedzi. Nie interesuje mnie co się Panu wydaje, wyzywa Pan moich wyborców od ludzi naiwnych. W imię czego własnych chorych ambicji ? Pragnienia bycia dostrzeżonym ? Nie potrafi Pan do końca przeczytać artykułu, Plecie Pan bzdury o aneksowaniu umowy nie mając pojęcia o jej treści, nie mając pojęcia co dzieje się w mieście, nie wie Pan czy parkomaty zostaną np. zlikwidowane a może będzie ich więcej, może zmieni się stawka albo sposób i wysokość wnoszonych opłat ? Jednym słowem nie wie Pan nic. Krytykowanie ma sens Szanowny Panie kiedy recenzent ma choćby minimum wiedzy,… Czytaj więcej »

Jedni stawiają drudzy usuwają przyjdzie nowa władza to znowuż cos wymysli , przecież pieniądze publiczne , czyli niczyje

No bo jak ktoś robi coś co jest bezsensowne to należy to zmieniać. Przecież to co zostało wcześniej zrobione to skandal. Ludzie przyjeżdżają do szpitala chorzy lub do osób przebywających w szpitalu i nie mają miejsca aby zaparkować samochód. Czemu miały służyć te słupki chyba to aby zrobić ludziom nazłość i utrudnić życie.

To wiceprezydent Łuczak realizuje hasło prezydenta z kampanii – skuteczne działania, widoczne rezultaty. 🙂 Łuczak jest od realnego działania, a Mackiewicz się lansuje.

na razie to łuczak się tylko lansuje na tym forum za pośrednictwem osób włażących, mu w d…

Napisz co ty robisz człowieku dla tego miasta. Lansowanie czy ty znasz znaczenie tego słowa? widać , że to ty się lansujesz pokazując swoją głupotę.

Do princeofwales
Kolego jakbyś zadał sobie troszkę / minimalnie trudu to byś się dowiedział jakie są kary za odstąpienie od umowy z parkomatami Człowiek ( Łuczak ) chce zrobić coś dobrego a Ty go krytykujesz…
Moim zdaniem nie powinno być parkomatów przy szpitalu jednak postawił je Pan Wołosz z P.O a Łuczak jak widać chce dobrze byśmy parkowali za darmo

Pomysł Łuczaka to to nie jest. Szkoda ze tak ochoczo podłapany przez PIS, ale temu się już nie dziwię. I tez się nie dziwię tej „kremlowskiej” propagandzie PISu , bo trzeba robić coś dla partii i kandydata na posła czy senatora. Na szczęście w tym mieście dzieje się dużo dobrych rzeczy. A to nie jest strategiczne posunięcie. I proszę propagandę o uszanowanie mojej wypowiedzi.

Od początku kadencji nowej Rady pomysł zniesienia opłat za parkowanie był tematem wielu dyskusji w klubie Radnych PiS. Nie interesuję nas jak wiele było pomysłów, interesują nas te, które zostały zrealizowane. Pomysł likwidacji płatnych miejsc parkingowych przed Szpitalem oraz stworzenie nowych od samego początku kreował Przewodniczący Rady Miasta Pan Andrzej Żeligowski a teraz jest realizowany przy współpracy z Prezydentem Łuczakiem, więc nie wiem czego Panu szkoda, że jest realizowany? Czy, że jest realizowany przez PiS? Jeżeli tak jest jak Pan twierdzi to proszę powiedzieć czemu taki projekt nie został zrealizowany przez Radnych poprzedniej kadencji, wtedy przecież PiS nie rządził? Szanowny… Czytaj więcej »

„Dzieje się tak dlatego, że mamy świadomość do czego doprowadziło Pabianice kilkanaście lat rządów, kolesiostwa, partyjniactwa, i załatwiania prywaty.” – człowieku od przejęcia władzy przez was w mieście (większość PiS co daje władzę prezydent ma tyle co nic do powiedzenia ) rozdano na prawo i lewo już kilkanaście miejsc pracy w ramach koalicji. Więc proszę mi nie pisać że jesteście święci jeśli chodzi o stołki. A co do p. Łuczaka czy czasem ładnych kilka lat temu nie został on ( poproszony ) o rezygnację z pracy w starostwie za to że faworyzuje wyłącznie projekty żony? Czyli jak brak pieczątki odpowiedniego… Czytaj więcej »

Pabianice i jego historyjki są ciekawe sam znam ich kilkadziesiąt.
W tym o starostwie włącznie ale godnych sprawdzenia okazało się kilkanaście. Ciekawi mnie gdzie Pan znalazł te kilkanaście miejsc? Zechce Pan wymienić. Czy tylko tak Pan sobie napisał ? Kompetencje Prezydenta są jasno określone tak samo jak i Rady. Odchodząc Dychto wielokrotnie się żalił, że nic nie mógł zrobić bo mu Rada nie pozwalała.

roro to nazwa kreskówki a ty jesteś błaznem i tchórzem?

Wedle Pańskiego rozumowania to w Pabianicach mamy dwóch prezydentów, a rządzi PiS :)))….

Panie Andrzeju któraż to część mojej wypowiedzi natchnęła Pana do wyciągnięcia jakże błyskotliwych wniosków? :)))

ha ha ha , no jaki solidny ten anty

znowu pojawił się jasnowidz co ty klaunie wiesz?
anonimowy tchórz

… ech te wybory i nagłe pokazy kandydata na senatora…

wypisz to co ty zrobiłeś bądź robisz dla miasta i śmiało podpisz się z imienia i nazwiska. Będziemy podziwiać .

A jakież to wozik ma ustawowe obowiązki w tym zakresie, w przeciwieństwie do pracowników samorządowych za to opłacanych ?

Do anty
Więc kogo to jest pomysł ?
Może Grze.orza ?
Łuczak nie lansuje się szukając dziur w szynach hehe
Człowiek działa pracuje
A CZY ABY JAK STAWIALI PARKOMATY TO Grze.orz ? BYŁ WTEDY wice WIĘC SZEFEM Wołosza?
ODPOWIEDZMY SOBIE NA PYTANIE
KTO POSTAWIŁ PARKOMATY?

Jak znam życie to na tym parkingu za darmo, będą stać samochody personelu…coś w stylu Kauflanda wstecz….

Wychodzi na to, że życia Pan nie zna, zapewniam i pozdrawiam oczywiście.

Widzę, że niektórych boli, że odkąd PiS współrządzi Pabianicami to robi konkretne rzeczy i są efekty. Ostatnio, ze względu na wybory, trochę lepiej to sprzedają medialnie i bardzo dobrze. Tylko PO ma monopol na lansowanie się? Życzę powodzenia wiceprezydentowi Łuczakowi – to jest człowiek z zupełnie innej gliny niż np. nie przymierzając platfus Krzysio Rąkowski, w ogóle nieporównywalna klasa.

Mógłbyś, chociaż z szacunku dla j. ojczystego, używać pewnych znaków.

j.ojczysty czy ty człowieku wiesz co to znaczy? Jakich ty używasz określeń ,,Kiepełę masz nie od parady” i to jest według ciebie szacunek . Jesteś żałosny !!

Aby móc wypowiedzieć się na temat języka ojczystego, odsyłam chociażby do Słownika języka polskiego PWN.
Poczytaj, pomyśl, dopiero pisz coś sensownego.
A tak sprowadzasz swoje wypociny do używania prostackich epitetów.
I kto tu jest „żałosny” ?