Strona główna Dzieje się Sport Badmintoniści nie próżnują i zdobywają kolejne medale

Badmintoniści nie próżnują i zdobywają kolejne medale

0
Zawodnicy Korony Pabianice mają za sobą pracowity okres. Z turniejów w których brali udział przywieźli kilka krążków oraz dużo cennego doświadczenia.

Na imprezie Milenium Open juniora młodszego i młodzika młodszego w Zielonce podopieczni pabianickiego klubu zaprezentowali się z dobrej strony. Kamil Markus zdobył brąz w grze pojedynczej, srebro w grze podwójnej z Jakubem Dulembą (MKS Orlicz Suchedniów) oraz kolejne srebro w grze mieszanej z Julią Koralewską. Jego klubowy kolega Filip Mikołajczyk zdobył za to brąz w grze mieszanej z Karoliną Kopką. Julia Koralewska oprócz krążka w grze mieszanej wywalczyła także brązowy medal w grze pojedynczej oraz kolejny brąz w grze podwójnej z Karoliną Kopką. Karolina dołożyła jeszcze od siebie brąz w grze pojedynczej. Ostatni medal zdobyły zaś Maria i Amelia Kisiel, stając na najniższym stopniu podium w grze podwójnej.

Następnego dnia w Zielonce odbył się drugi turniej i w nim także na podium meldowali się badmintoniści Korony. Nikola Nowińska była trzecia w grze pojedynczej oraz druga w grze podwójnej z Anną Kotlarską (MKS Garwolin). Sukces koleżanki powtórzyła Klaudia Płusa, która także wywalczyła brąz w grze pojedynczej.

Do Żyrakowa pojechał za to żak Korony Pabianice – Szymon Gwiazda. Indywidualnie nie uplasował się on na miejscu medalowym, ale w grze podwójnej wraz z Jakubem Dulembą (MKS Orlicz Suchedniów) wywalczył brąz.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments