Strona główna Na sygnale Wypadki 27-latek wjechał w budynek

27-latek wjechał w budynek

12
Tuż po godzinie 1.00 w nocy (z soboty na niedzielę) rozpędzony Opel Vectra wbił się ścianę budynku przy ul. Kilińskiego.

Mężczyzna poruszał się ul. Grobelną i na skrzyżowaniu z ul. Kilińskiego pojechał prosto uderzając w frontową ścianę budynku. Auto dosłownie przebiło mur.
Na miejsce wezwano służby ratunkowe. 27-latek z rozbitą głową trafił do szpitala. Jak przekazała nam rzeczniczka pabianickiej policji, stan mężczyzny nie pozwalał na przebadanie go alkomatem.

– W szpitalu pobrano mu krew do badań zarówno na zawartość alkoholu, jak i narkotyków – mówi podkom. Ilona Sidorko, oficer prasowy KPP w Pabianicach.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Brawa dla jego!

Dla Ciebie również za głupotę

co masz do „szatana” ? , że wyśmiewa głupotę ?, jakaś może koleżanka kierowcy z vectrybombowca

Był zamroczony alkoholem. Pokazać zdjęcie tego kierowcy!

Jeżeli był pijany to powinni mu uciąć rączki przy samej dupie. Żeby nie kusiło w przyszłości na sięganie kierownicy.
Jeżeli zasłabł. To szkoda człowieka.
Dzięki boku nie zrobił nikomu krzywdy.

Co jeszcze obciąć?… Jeśli był w takim stanie to obciąć tym, którzy pozwolili mu jechać. Facet może nawet nie wie, ze był w samochodzie…

Myślę, że czynność tą należy wykonać osobą decydującym o progach zwalniających i o wszystkich innych utrudnienieniach dla kierowców(zwierzenia również są wliczane).

skąd te wnioski że był pijany ? Gdzieś jest napisane , że jechał na podwójnym gazie ? Ja uważam , że powinni to uciąć rączki takim osobą jak Pan/ Pani za pisanie bzdur bo żadne z nas nie zna przyczyny tego wypadku i co było przyczyną jego spowodowania …. I myślę że te głupie komentarze są nie na miejscu bo zawsze mógł wpaść w poślizg wiadomo co się dzieje na drogach , mógł stracić przytomność czy co kolwiek , ale to jest właśnie taką głupia mentalność człowieka pisanie bzdur i osadzanie kogoś …. A tak ogólnie jak wierzycie we wszystko… Czytaj więcej »

Kłania się czytanie ze zrozumieniem. Napisał, że jeżeli był pijany. To stwierdzi badanie krwi.

Herbatka>>>>>zjedz snickersa

Łukasz to Ty ?

taaaaa, stracił przytomność z przepicia , to na pewno