Strona główna Na sygnale Kryminalne Znowu pomalowali sklep z dopalaczami

Znowu pomalowali sklep z dopalaczami

9

Dziś w nocy znowu ktoś pomalował sprayem ściany sklepu przy ulicy Bugaj. To już drugi raz w ciągu miesiąca.

Podobnie jak poprzednim razem nieznani sprawcy zostawili na fioletowej elewacji budynku wielkie napisy m.in. „Ćpaj sport” czy w przekreślonym kółku „DOPY”.

Za zniszczenie mienia grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Poprzednio sklep został pomazany niemal równo miesiąc temu, 6 kwietnia. Można o tym przeczytać i obejrzeć zdjęcia TUTAJ.

REKLAMA
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

za niszczenie mienia? Sklepu z dopalaczami nie nazwałabym „mieniem”

powinni to wysadzić w piz**u

Kiedy ten syf wreszcie zamkną….. Codziennie w promieniu 100m od sklepu same „zombiaki” 🙁 Rozumiem naturalną selekcję… ale dopy wykańczają wszystkich 🙁

Najlepsi są Ci którzy proszą inną osobę o kupno tego syfu. żenada.

W końcu na każdego z nich przyjdzie czas skoro są najlepsi najmądrzejsi i wszystko mogą to niech z tym coś zrobią

Hmm a czy to jest legalne? Bo z tego co mi wiadomo wszystkie sklepy z dopami zamknęli ze 2-3 lata temu, afera wioelka była, a w Pabianicach nadal działa? Dziwne, władze miasta pewnie muszą na tym nieźle zarabiać.

ja dałabym im jeszcze nagrodę 🙂

Też mi coś. Za malowanie k*****w na murach zrozumiem ale za akcję społeczną przeciw dopalaczom? Widze, ze „EPAinfo” ma udziały w tym, skoro grzmi na „malarzy”

Ja to bym wieczornikiem zrobił psikusa i podleciał ze spawareczką i zaspawał drzwi wejsciowe a nastepnie o godz 11.45 ustawil kamere na statywie i nagrał film z podkładem z Benny Hill`a jak pabianickie zombi szarpią za klame a tu nie dopy tylko dupa 😀 co do zniszczenia mienia to …mienie to mienie i jak jest zniszczone to trza za to beknąć a swoją drogą dobrze im tak… ciekawy jestem czy w CV na sprzedawce do tego „sklepu” trzeba miec wpisane umiejetnosci malarskie