Strona główna Nie przegap Znamy gwiazdę Jarmarku Świątecznego. Ich hit ma 77 mln wyświetleń na You...

Znamy gwiazdę Jarmarku Świątecznego. Ich hit ma 77 mln wyświetleń na You Tube

17
Pabianicki Jarmark Świąteczny zaplanowano na niedzielę 8 grudnia. Władze miasta wybrały zespół, który zagra tego wieczoru. To discopolowe objawienie roku. 

Choć zespół „Daj to głośniej” nie jest znany szerszej publiczności, bowiem powstał na początku tego roku, dorobił się hitu, który na kanale You Tube ma ponad 77 mln wyświetleń. Co więcej, utwór „Mama ostrzegała” został opublikowany zaledwie 5,5 miesiąca temu. Te statystyki robią wrażenie. Dla przykładu piosenka zespołu Weekend – „Ona tańczy dla mnie” przez 7 lat dorobiła się 120 mln wyświetleń.

Koncert „Daj to głośniej” rozpocznie się o godz. 19.00 na Starym Rynku.

Tradycyjnie przed jarmarkiem zorganizowana zostanie parada świąteczna ul. Zamkową.

 

REKLAMA

17
Dodaj komentarz

1600
9 Wątki komentarzy
8 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
15 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
CORSAIR

gatunek muzyczny godny poziomu mieszkańców

Pioter

Zawsze mnie śmieszą takie komentarze. Ty pewnie, jako wielki znawca, słuchasz tylko angielskiego popu, gdzie teksty piosenek są często dużo durniejsze od disco polowych. No ale po angielsku, więc pewnie nic nie rozumiesz. A ludzie niech słuchają tego, co im odpowiada.

mrk

Ciekawe, kpisz i szufladkujesz mieszkańców na podstawie wyboru artysty. Moim zdaniem słusznym, nie jest łatwo wszystkim dogodzić. Debiutujący utwór, spotyka się z pozytywnym odbiorem na nie małą skalę, jeżeli chodzi o nasz lokalny rynek, rytmiczny, lekki oraz przyciągający. Liczby robią swoje, zatem decyzja racjonalna.
Zbliża się fajny świąteczny czas, użalanie się nad artysta mija się z głębszym celem.
Może jakaś filharmonia ? Odreagujesz 🙂

mrk

Zorganizujcie jeszcze Ronnie’ego i będzie głośno

Patrycja

Bardzo dobry komentarz

Natalia

Było by lepiej zrobić chociaż na jakiejś imprezie miejskiej kilka występów typowo rapowych/trapowych a nie disco polo lub popowych

Aliant

Rap czy disco polo, też mi różnica. Jednakowy poziom żenady.

Iwona

Gwiazda jednego przeboju… mega słabo! 😞

Tom

Heh… Pierwsze widzę, a na YT siedzę codziennie.. 🙂

Olololo

Ale Ty jesteś alternatywny! Aż musiałe# się tym pochwalić.

Michael

Dno…

Edward

Żenada, ale 500+ się ucieszy

Lenny

I tyle w temacie.

diskopolowiec

Po klapie Dni Pabianic nie wyciągnięto wniosków widać. Nadal pozwala się pewnej pani kłaść kulturę w Pabianicach na łopatki. Podobne dokonania miała w Ksawerowie, gdzie dopiero teraz pod okiem nowego dyrektora GOK się dźwiga. Ale partyjnie się zgadza, więc róbmy dalej dobrą minę do kiepskiej gry.

Czytelnik

Mama

zasmucona

Przeraża mnie powrót mody na ten sort muzyki… W radio, w TV, wszędzie to coś promują. Dramat. Co to będzie z naszym społeczeństwem?!? 🙁

Ola

Dokładnie. Ale jest też druga strona medalu, artyści chcą zarobić na swoim talencie, każdy tylko by chciał zarobić a się nie narobić i wydaje się, że kariera muzyka to taka prosta sprawa.