Strona główna Dzieje się Rozrywka Baranek Shaun i jego stado (KONKURS)

Baranek Shaun i jego stado (KONKURS)

0

Filmów o przygodach uroczego baranka było już kilka. Tym razem głównego bohatera czeka farmageddon. A dla Państwa mamy bilety do kina Tomi!

Przed barankiem Shaunem i jego stadkiem otwierają się gwiezdne wrota wiodące wprost do międzyplanetarnej przygody, gdy na ich farmie ląduje obdarzona niesłychanymi mocami i nieodpartym urokiem przybyszka z odległej galaktyki. Shaun będzie musiał pomóc jej odnaleźć odległy dom i umknąć stąpającej jej po piętach tajnej organizacji. Czy uda mu się zapobiec Farmageddonowi i w towarzystwie kosmatych kosmonautów powrócić na ukochaną farmę?

Obejrzyj zwiastun filmu „Baranek Shaun Film. Farmageddon”:

Do rozdania mamy 5 pojedynczych biletów na dowolny film w weekend w kinie Tomi. Jak je wygrać? Należy wysłać e-maila na adres: p.ciesla@epainfo.pl
W temacie e-maila proszę wpisać: „Baranek Shaun – Imię Nazwisko„, a w treści odpowiedź na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe ukaże się tutaj 7 listopada (czwartek) około godz. 20.30. Bilety otrzyma pięć osób, które kolejno jako pierwsza, czwarta, siódma, dziesiąta i trzynasta odpowiedzą poprawnie na pytanie.

Pytanie konkursowe
Jak się nazywa przybyszka z odległej galaktyki, której pomóc postanowił baranek Shaun?

Wyniki konkursu
Bilety otrzymują: Beata Kościuch, Józef Skolasa, Rafał Papiernik, Tymek Bzorski oraz Magda Cuesto. Gratulujemy! Nagrodę można odebrać w kasie kina.

Repertuar kina Tomi
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments