Strona główna Aktualności Zaproś do siebie egzotycznych gości! Emocje gwarantowane

Zaproś do siebie egzotycznych gości! Emocje gwarantowane

1
Na festiwal przyjedzie m.in. zespół z Nowej Zelandii.
Chcesz osobiście poznać ludzi z najodleglejszych zakątków świata i dowiedzieć się, jak wygląda życie w innych krajach? Zaproś ich do siebie! Jest ku temu okazja.

Na początku lipca w Bychlewie i w Pabianicach odbędzie się czwarta edycja Międzynarodowego Festiwalu Folklorystycznego „Polka”. Podobnie jak w ubiegłych latach zagraniczni goście zamieszkają u rodzin, które będą chciały przyjąć ich pod swój dach. Wziąwszy pod uwagę, że w wydarzeniu weźmie udział kilka zespołów, to niemałe wyzwanie. Organizatorzy wydarzenia mają jednak nadzieję, że takie rodziny się znajdą. I zachęcają do zgłoszeń.

– Chodzi o zapewnienie naszym gościom noclegu, wyżywienia (trzech posiłków dziennie) oraz transportu na miejsce zbiórek w terminie od 2 do 9 lipca. Niezapomniane chwile gwarantowane. Z kim? Między innymi z mieszkańcami Meksyku i Nowej Zelandii – wyjaśnia Radosław Kierzek, dyrektor festiwalu.

Przyjęcie gościa odbywa się na zasadzie wolontariatu – nie ma zwrotu kosztów związanych z udzieleniem gościny. Wszelkie pytania można kierować na adres: radoslaw.kierzek@iffpolka.pl

Regulamin i formularz zgłoszeniowy są dostępne TUTAJ.

Tegoroczna „Polka” potrwa od 4 do 8 lipca.

REKLAMA
Poprzedni artykułRośnie liczba bogaczy. Rekordzista zarobił ponad 20 milionów
Następny artykułDużo ofert i duże rozbieżności. Urzędnicy zaskoczeni
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Hmm, dobre. Też poszukuję jakiegoś wolontariusza w dniach 24 lipca – 6 sierpnia. Optymalnie w Czarnogórze. Jakiś skromny apartamencik + całodzienne wyżywienie. Mogę nawet co pośpiewać im. Nie znacie jakiegoś wolontariusza tego typu? : ))))