Strona główna Na sygnale Kryminalne Zaginęła 79-letnia pabianiczanka. Czy ktoś ją widział?

Zaginęła 79-letnia pabianiczanka. Czy ktoś ją widział?

2
Rodzina i policjanci szukają 79-letniej Kazimiery Grzejdziak. I proszą o pomoc w jej odnalezieniu.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że starsza pani wyszła z domu przy ul. 20 Stycznia w poniedziałek, 5 lipca. Niestety, do tej pory do niego nie wróciła. Nie skontaktowała się także z bliskimi ani z opiekunką.

Pabianiczanka ma około 155 cm wzrostu, waży około 70 kg, ma krótkie, siwe włosy. W dniu zaginięcia  była ubrana prawdopodobnie w granatowo – czerwoną sukienkę i czarne klapki, miała też ze sobą torebkę w kwiatki, na ramię, na brązowych paskach.

Kobieta ma problemy z pamięcią i przyjmuje na stałe leki.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej lub wiedzą cokolwiek o jej losie, są proszone o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pabianicach, pod numerami (47) 84-24-301 i (47) 8424315 lub z najbliższą jednostką policji na numer alarmowy 112.

AKTUALIZACJA: Po godz. 15.00 rozpoczęły się poszukiwania 79-latki. W akcję zaangażowali się policjanci z Pabianic, funkcjonariusze z oddziału prewencji w Łodzi oraz 5 zastępów ochotniczej straży pożarnej z Pabianic, Pawlikowic, Rydzyn i Woli Zaradzyńskiej. Działania są prowadzone z wykorzystaniem psa tropiącego i śmigłowca.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Na zdjęciu to ta Pani na 79 lat nie wygląda.
Gratuluję wyglądu.

Po wyglądzie raczej wieku nie ustali się za bardzo
Ponieważ nie raz tak jest że ktoś ma 30 lat a wygląda na grubo po 40, ktoś inny zaś może mieć 40 lat a może wyglądać na 30