Strona główna Na sygnale Wypadki Wypadek ciężarówki. Asfalt rozsypał się na drogę (ZDJĘCIA)

Wypadek ciężarówki. Asfalt rozsypał się na drogę (ZDJĘCIA)

14
24-latek kierujący ciężarowym Dafem z naczepą wypełnioną asfaltem został zabrany do szpitala. Ma rozciętą głowę. Droga z Dłutowa do Tążew jest zablokowana. 

Do wypadku doszło po godz. 14.00. Kierowca ciężarówki chciał uniknąć zderzenia z pojazdem osobowym i zjechał na pobocze, wtedy naczepa złapała piasek i „zaczęła tańczyć”. 24-latek próbował wyjść z opresji, ale ciężki samochód przewrócił się na bok tarasując drogę. Z pojazdu wysypał się przewożony ładunek. Mężczyzna został zabrany do szpitala w Pabianicach. Ma rozciętą głowę.

Miejsce wypadku zabezpieczali strażacy z Pabianic i OSP Dłutów oraz policja. Usnięcie ciężarówki potrwa kilka godzin.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

za wolno jechał!!

Z jakim pojazdem ? Po prostu zbyt wolno i uważnie jechał, narobił strat, do zwolnienia i obciążyć kosztami, tyle w temacie.

Z osobowym. Napisano. Czytać Gruby potrafi?

Taa, tam była osobówka jak na mojej ręce kaktus ! Ot po prostu jechał uważnie i 50 km/h z ładunkiem i nagle go wyrzuciło na pole kukurydzy! Jakie auto ? Marka ? Ktoś coś ? Czy tylko gdybanie, jakieś nagrania ? Bo bronić to trzeba się umieć, a nie tylko wymyślać … Równie dobrze mógł go wiatr boczny znieść do rowu… Mógł, a no tak 😉 Na miejscu pracodawcy dyscyplinarnie bym go zwolnił i kazał sądownie koszty pokryć za swą brawurę, tyle w temacie!

Gruby tam był i wie najlepiej, jak wszyscy wiemy to drogi i pobocza pozostawiają wiele do życzenia, sam jak się mijam osobowka z takim pojazdem to w lusterku widzę co się z nim dzieje. Gruby jest nieskazitelny i nigdy nie popełnił błędu za kierownicą… w to nie uwierze.

Niestety chłopakowi zabrakło trochę pokory taki zestaw to nie hulajnoga

Dokładnie! Ale jak widać chyba tylko starsi datą to wiedzą 🙂

Wolność słowa wolnością ale publikujemy komentarze tylko te wygodne…

Po co przyznać się do błędu… Lepiej nazwac kogoś hejterem, tak łatwiej…

Taka prawda km

Widzę że nie ma z kim dyskutować… Panie ,,nieomylny,,… koniec tematu…