Strona główna Aktualności Polityka Wprowadzanie w błąd czy dobry marketing? Kim jest kandydatka do Sejmu z...

Wprowadzanie w błąd czy dobry marketing? Kim jest kandydatka do Sejmu z PiS?

29

W Pabianicach obserwujemy wysyp banerów wyborczych porozwieszanych na płotach, budynkach czy słupach. Wśród znanych twarzy takich jak Krzysztof Habura czy Maciej Łuczak pojawił się afisz Olgi Kołoszczyk, jak czytamy z Pabianic. 

Okazuje się jednak, że wypisana czerwonymi literami nazwa miejscowości to jedynie „chwyt marketingowym”, bowiem w każdej miejscowości, gdzie wiszą banery kandydatki, wskazane jest to konkretnie miejsce, gdzie ów baner wisi. Z małym dopiskiem „do Sejmu”. Na pierwszy rzut oka plakaty sugerują, że Pani Olga jest „lokalsem”, a jak wiadomo, warto głosować na swoich. Kto by czytał to, co małym drukiem?

Informujemy, że Olga Kołoszczyk na pewno nie jest z Pabianic i z naszym miastem nie ma nic wspólnego, przynajmniej nie miała od kilkunastu lat odkąd nasz zespół redakcyjny zajmuje się dziennikarstwem w tym mieście.

Post na ten temat opublikował Karol Rajewski, były burmistrz Błaszek. Na zdjęciach widzimy, że Pani Olga jest również m. in. z Błaszek, Zgierza, Warty czy Złoczewa.

W tym temacie nie zawodzą internauci, a pod postem byłego burmistrza pojawiły się już śmieszne komentarze: „Często się przeprowadza”, „Zewsząd czyli znikąd” czy „Szybko się teleportuje”.

Jak można się dowiedzieć na Facebook’u kandydatka chodziła do liceum w Kaliszu, studiowała w Poznaniu, a pochodzi z Błaszek.

 

REKLAMA
Poprzedni artykułSpalarnia śmieci w Pabianicach? „Zapytamy o zdanie mieszkańców” (SONDA)
Następny artykułPielęgniarka z Konstantynowa w finale Miss Polski
Subskrybuj
Powiadom o
29 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Małym drukiem? Kampania się zaczęła na EPAInfo.

Ważne, że z Wolski jest, a na wakacje lata na San Escobar tanimi liniami KuchAir :-)))

@Tom 😂😂😂😂😂😂😂😂

Jak to między bolszewikami. Wtedy się pożarli, to i teraz zaczynają.

Jak możesz obrażać komunistów łącząc ich z antykomunistyczną partią PiS?!?

Komunizm w tym przypadku nie jest istotą rzeczy. To wszakże nie on był źródłem określenia „bolszewicy”. Wzięło się ono przecież stąd, że tamci otrzymawszy poparcie 30% uprawnionych do głosowania wmawiali ciemnemu ludowi, że mają większość (более – więcej). „Większość” ta nie wzięła się jednak z przewagi uzyskanej w uczciwym głosowaniu, bo przeprowadzono je bez zapowiedzenia pod nieobecność większości mających prawo wypowiadania się. Ci obecni bolszewicy, wprawdzie w zapowiedzianym głosowaniu, otrzymali 18,57% głosów osób uprawnionych do ich oddania. To ledwie około 60% tego, co uzyskali pierwsi bolszewicy. Starając się jednak wmówić ciemnemu ludowi, że sprawują władzę w imieniu większości, stają się… Czytaj więcej »

Poza tym, że mienszewicy nie byli bolszewikami i tym, że było to trochę bardziej skomplikowane, to poparcie nie wyznacza racji partii. Akurat komuniści w Rosji zdobyli poparcie działając i starając się „usuwać” ciemność z ludu (czytaj na przykład religię) poprzez m.in. edukację.
Pozdro xpatryk89/J.K.

Paradoksem było to, że przyszłych mieńszewików w partii komunistycznej było 70%, zaś przyszłych bolszewików 30%. Dlatego kluczowe głosowanie zwołano nie powiadamiając o nim przyszłych mieńszewików. To dlatego przyszli bolszewicy zyskali większość, choć faktycznie popierało ich 30%; od tego czasu zaczęli tytułować się bolszewikami.
Popisowym numerem tamtych bolszewików było rozkułaczanie, czyli zabieranie majątku kułakom (każdemu, kto miał więcej niż 30 rzeczy, w tym np. łyżkę, miskę, portki, walonki [liczyły się za dwie rzeczy, bo każda owijała inną nogę]). Polscy bolszewicy przymierzali się do identycznej akcji nadając jej kryptonim „Pokaż lekarzu, co masz w garażu!”.

Z mojego punktu widzenia nieważne kto z kąd pochodzi lecz co zamierza zrobić jak na razie rządzi PIS ze swoich postulatów się zobowiązują żadne do tej pory ugrupowania polityczne nie zrobiły tyle dla ludzi co PIS a to jest najważniejsze trzeba jeszcze dużo zrobić ale to wymaga czasu

„PIS ze swoich postulatów się zobowiązują”. Wolałbym, żeby się jednak wywiązywali ze zobowiązań.

@ Leszek minusują ale kasę z 500 + i 300 na start a i 13 emerytura to biorą.

@Kaiko Jak dają, to biorą ( zawsze tak było), a ponoć będzie więcej ( Lublin ). Ty masz z tym jakiś problem, bo nie bierzesz ? No, to wspólczuję ! Żyj i daj zyc ! Ty, też minusujesz w odwrotną stronę sądząc po twoich komentarzach w innych tematach. A poza tym, takie ” minusowanie ” lub ” plusowanie „, to lepszy pic na wodę. Liczą się argumenty i zasadność komentarza w danym temacie. A temat jest taki, że po pierwsze : pani poprzeginała, ale zgodnie z zasadą PiS, co nie zabronione, to dozwolone. Po drugie : zaradna dziewucha, prawie, jak… Czytaj więcej »

Tak. Bo jak to powiedziała pewna pani. Te pieniądze nam się po prostu należały…
A tak naprawdę to nie są pieniądze z nieba tylko z moich podatków. I nikt w tym rządzie nie daje. Bo żeby dawać trzeba na mieć coś swojego. Jak na razie dają nam nasze pieniądze.

Dodam więcej :
będą nam zabierali z nawiązką, to co dali z naszych.
Na początek : jeśli uwolnią ceny energii, to klękaj narodzie…
Inflacja nadal się pogłębia…
Na marginesie : minister w rządzie Broszki, powiedziała, że najpierw trzeba zarabiać, aby dawać. No, to ją wydymali z resortu.

Prawie ze wszystkim mogę się zgodzić. Nie miałbym nawet cienia wątpliwości, gdybyś zaznaczył, że oddają zabrane pieniądze po zmniejszeniu ich o koszt dystrybucji. Zatem: oddają część z zabranych nam pieniędzy pozostawiając sobie samym suty napiwek.

Niestety takie jak i wiele innych technik manipulacji stosuje się dzisiaj w wielu dziedzinach życia. Reklamy które dzięki temu mają doprowadzić do jeszcze większej maksymalizacji zysków, manipulacje na granicy oszustwa robione w podobnym celu na choćby „pokazach” naczyń czy wyborcza lub zwykła propaganda robiona w różnych celach są tego pełne. MUSIMY NAUCZYĆ SIĘ OBIEKTYWNIE SELEKCJONOWAĆ PRZYSWAJANE INFORMACJĘ, ale o czym my mówimy w kraju gdzie większość osób wierzy księdzu na kazaniu, daje sie manipulować w wielu miejscach (również w z roku na rok gorszej szkole)? TAKI MAMY SYSTEM, ale w obawie przed podzieleniem losu takiego Piskorskiego mam wątpliwości czy opłaca… Czytaj więcej »

Święta prawda.

Dzień bez manipulacji ze strony tego ugrupowania, to pewnie dzień stracony.

Ta Pani na swoim profilu na FB twierdzi, że zajmowała się niejednokrotnie sprawami Pabianic. Jak się pytam JAKIMI ?
Manipulacji ciąg dalszy.

ta pani nawet z blaszek nie jest droga redakcjo bo znam ja osobiscie mieszka blisko blaszek i ma duze parcie na szklo jak i kazdy kto chce sie wybic nie wazne czy z pis , po czy innej partii ktora mydli oczy …

Drugi Kaczor nie potrzebuje mydlić. Już się wybił w filmie, jako Placek ” O dwóch takich, co ukradli Księżyc ” … teraz czas na Polskę …
Hym, Błaszki, to słynna miejscowość, ale żeby blisko Błaszek, no, no…
A poza tym jeszcze chyba blisko Zgierza i paru innych mniej znanych miejscowości … No, żałuję bardzo, że nie z Warszawy … albo Chicago …

Widzę że większość komentującej tu ciemnoty jest zadowolona z „rządów” dotychczasowych Panów pierdzących w stołki i okupujących stanowiska w miejskich spółkach.

A pan, panie Z., pierdzisz we własny mózg.
Cierpliwości. Wygrasz wybory, będziesz przy korycie !

Gdyby nie to, że pabianiczan zajadle atakują bolszewicy w akcie zemsty za to, że ich tu nie chcieli, to pewnie żyłoby się nam tu dużo lepiej.

Krynica mądrości, zajmująca stanowisko specjalisty ds. geotermii w ZEC, po ponad rocznej pracy mógł swe dokonania przedstawić na jednej stronie kartki papieru. A jaki był oburzony, że wyleciał z roboty.

Po przeczytaniu napisu dużymi literami można pomyśleć, że to jest lokalna kandydatka. Jest to wprowadzanie w błąd wyborców. To tak jak na umowie dopisać coś małym drukiem.

Wałęsa chciał z Polski uczynić drugą Japonię i nie udało mu się. Uczyni to PiS, bo po kolejnej podwyżce najniższego wynagrodzenia będziemy emerytury i pensje przeliczać na miski ryżu.

Z emeryturami dla ogółu, zawsze było kiepsko. Pamiętasz skurczybyka Milera i 2,64,- podwyżki emerytury. Gdyby Pan Bóg istniał, to ” M. „, by nie istniał . Każdy rząd olewał seniorów, ale czasami kosztują oni bardzo drogo ze względu na leczenie i leki. Najlepiej, gdyby po 60 lub 65 wszyscy umierali … Młodym, powyższe niepotrzebne, tylko kolejna nowa bryka i nowe ” jabłko „, ale daj im Panie Boże zdrowie, będą mieli co wspominać na stare lata. Ja : The Beatles, upadek muru berlińskiego i komuny, ale życie z roku na rok coraz droższe mimo PiS kreacji, bo inflacja w dół… Czytaj więcej »