Strona główna Sport Piłka nożna Włókniarz pomógł utrzymać Włókniarza

Włókniarz pomógł utrzymać Włókniarza

2

Zawodnicy Włókniarza Pabianice są już pewni utrzymania w klasie okręgowej. Pomogli im w tym piłkarze z Konstantynowa Łódzkiego.

Po ostatnim zwycięstwie zielonych z Orłem Parzęczew 2:0 (więcej) pabianiczanie byli już o krok od utrzymania. Zespołem, który mógł im jeszcze pokrzyżować plany był GKS Bedlno. Nasi rywale swoje spotkanie rozgrywali jednak dopiero w niedzielę, mierząc się w Konstantynowie Łódzkim z tamtejszym Włókniarzem. Gospodarze mimo że już bez szans na utrzymanie postanowili zagrać dla pabianiczan i pokonali Bedlno 3:1. Tym samym GKS nie zdoła już wyprzedzić zielonych, bowiem na kolejkę przed końcem ma 4 punkty straty.

W ostatnim meczu sezonu Włókniarz Pabianice zagra na wyjeździe właśnie z GKS-em Bedlno. Pabianiczanom nie stanie się już jednak żadna krzywda. Zobaczmy, czy zieloni udowodnią, że nie przez przypadek to właśnie oni wywalczyli utrzymanie.

REKLAMA

2
Dodaj komentarz

1600
1 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
2 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kibic

To z okręgówki spadają 2 czy 3 ostatnie drużyny? o ile dobrze pamiętam, do tej pory spadały 3 zespoły, a jeżeli Włókniarz przegra ostatni mecz to może go wyprzedzić jeszcze GLKS Sarnów/Dalików.

marek77

Automatycznie spadają 2 ostatnie drużyny. W ostatnich sezonach, liczba spadkowiczów była większa, ponieważ z 4 ligi spadały drużyny z okręgu łódzkiego. W tym sezonie nikt z ” łódzkich” czwartoligowców nie jest zagrożony degradacją, więc liczba spadkowiczów w tej klasie okręgowej się nie zwiększa!